در نیویورک به مناسبت سالگرد 50 از غرور هر چه

نیویورک (AP) — وجود خواهد داشت اعتراض و پرچم رنگین کمان و اجرای آن است LGBTQ, غرور, بعد از همه. اما آنچه که ب

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

نیویورک (AP) — وجود خواهد داشت اعتراض و پرچم رنگین کمان و اجرای آن است LGBTQ, غرور, بعد از همه.

اما آنچه که به طور معمول غلیان احساسات در خیابان های شهر نیویورک در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت در این سال به لطف اجتماعی فاصله قوانین مورد نیاز coronavirus.

این شهر عظیم غرور رژه لغو اجراهای یکشنبه خواهد بود مجازی پرچم خواهد شد پرواز در خالیتر از فضاهای طبیعی و معترضان را پوشانده بود.

اختلال ناشی از این ویروس خواهد بود تشدید در هر سال به خصوص در این یکی سالگرد 50 از اول غرور مارس در شهر نیویورک است.

که در 28 ژوئن سال 1970 رویداد به خودی خود یک نشانگر از شورش استون وال در سال قبل در شهر نیویورک را در غرب ایجاد کرد که کمک سوق جهانی LGBTQ جنبش است.

در ابتدا به نام کریستوفر خیابان آزادی بعد ماه مارس آن را نگاه بسیار شبیه تظاهرات که جریان را از طریق خیابان های شهر نیویورک روزانه در هفته های اخیر بیش نژادی و بی عدالتی است. راهپیمایان trooped به پارک مرکزی شعار "گی قدرت!" و "گی و افتخار می کنم!"

شهرستانها در سراسر جهان در سال های پس از آن به دنبال نیویورک منجر میزبانی یادبود حوادث.

تاریخی استون وال در مسافرخانه, شناخته شده به عنوان زادگاه گی, جنبش حقوق furloughed کارکنان آن شده است و توقیف بیش از سه ماه در میان همه گیر. اما از آن اعلام کرد که روز شنبه آن را دریافت خواهد کرد $250,000 سهم از Gill بنیاد — پول است که نسبت به چند ماه اجاره و آب و برق.

"من فکر نمی کنم همه چیز را واقعا می تواند به حالت عادی بازگشت برای ما وجود دارد تا یک واکسن پس از این است که بسیار مورد نیاز تاسیسات" مالک مشترک Stacy خاطرات بانوان آسوشیتدپرس گفت. "این امر می تواند ویرانگر به فکر می کنم در مورد راه رفتن پایین خیابان کریستوفر و دیدن که ساختمان توقیف."

سازمان دهندگان این رویداد در شهر نیویورک مصمم به نمایش گذاشتن برخی از آن روح با یک تلویزیون پخش تجلیل خط مقدم کارگران شده اند بنابراین لازم در مبارزه با این ویروس و همچنین مردم و نهادهای جامعه تجاوز.

نشان می دهد برنامه ریزی شده است که هنرمندان از جمله Janelle Monáe دبورا کاکس و بیلی پورتر و ظاهر از تعدادی از مشاهیر دیگر.

این تنها رویداد. حداقل یکی خواهد بود در فرد در صورتحساب یا لیست به عنوان عجیب و غریب آزادی مارس به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و علیه خشونت پلیس و راهپیمایی از پایین منهتن به میدان واشنگتن پارک.

سازمان در حال فعالان برگزار شد که اعتراض مارس سال گذشته به عنوان جایگزین اصلی Pride parade گفت: آن را به حال تبدیل شدن بیش از حد شرکت های بزرگ.

دیگر جشن های این روز خواهد بود بصری. در مرکز راکفلر بیش از 100 پرچم رنگین کمان که قرار است در اطراف مرکز بازی و میدان بود و در حال روشن در رنگ های رنگین کمان.

در غرب ایجاد کرد, یک رنگین کمان نور, هنر, نصب و راه اندازی در کنار Stonewall مسافرخانه را روشن آسمان در ادای احترام به قیام و اصل مارس به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در راهپیمایی و مبارزه را از طریق سال.

گردهمایی گروه های زیادی از مردم هنوز هم محروم در شهر نیویورک به عنوان بخشی از تلاش برای کنترل گسترش coronavirus. دیگر راهپیمایی لغو این بهار شامل رژه سنت پاتریک و پورتوریکو رژه روز.

هنوز هم مردم جمع آوری شده توسط هزاران نفر از اواخر-ممکن است مرگ جورج فلوید به دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

یکی از بزرگترین تظاهرات بود 14 ژوئن تظاهرات در بروکلین که در آن هزاران نفر جمع شده بودند, سیاه, ترانس زندگی توجه کردند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن