در coronavirus بحران Newsom با استفاده از رسانه های اجتماعی برای بالا بردن آگاهی از این بیماری همه گیر و مشخصات خود را

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحویل یک یادآوری جلسه در اواخر ماه آوریل در مورد ویرانی های ناشی coronavir

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تحویل یک یادآوری جلسه در اواخر ماه آوریل در مورد ویرانی های ناشی coronavirus شخصی خود در توییتر و Instagram تغذیه هرگز متوقف به whir.

Newsom را Instagram حساب طعنه آینده مصاحبه در مورد این بیماری همه گیر با آمریکا ستاره فوتبال مگان Rapinoe و ستایش کادر کالیفرنیا پزشکان و پرستاران پرواز به نیویورک یک COVID-19 نقطه داغ. حساب توییتر خود نوشته گریم چهره در ویروس های مربوط به مرگ و میر و یک هشدار است که کالیفرنیا "باید این را به طور جدی."

در همین حال صدها نفر از هزاران نفر از بینندگان کوک شد به Newsom را livestream در دولت coronavirus پاسخ ارسال شده به فرماندار رسمی Facebook و توییتر صفحات.

Newsom رسانه های اجتماعی مهارت آمده است به خوبی استفاده در coronavirus بحران کمک فرماندار تقویت پیام خود را در سیاست های دولت در طول همه گیر و گسترش سیاسی خود برسد در راه در دسترس نیست به پیشینیان خود.

تبلیغات

اولین فرماندار کالیفرنیا به طور کامل در آغوش رسانه های اجتماعی در حالی که در دفتر و رها کردن آن را به عنوان یک فرمت از قلدر منبر Newsom است با حروف بزرگ بر روی ویروسی لحظات بهره گرفتن مشهور خود را به عنوان جایگزین برای متقاعد کردن دولت به ساکنان رعایت اقامت خود را در خانه سفارش و شعار خود را مکرر در تلویزیون ظاهر به بحث در مورد این بیماری همه گیر در Facebook و Twitter.

هر چند آنها ممکن است به نظر می رسد بی مطالعه missives اخراج در تمام ساعات روز Newsom توييتها و دیگر رسانه های اجتماعی پست ها بخشی از یک ماشین خوب روغن نوشته شده و در زمان با دقت برنامه ریزی شده توسط کارکنان پرداخت می شود و سیاسی مشاوران. که شامل خود را در جریان به روز رسانی در همه گیر و هر چند در حال حاضر بیشتر در وقفه در طول بحران chippy توییتر دشمنی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من فکر می کنم او را به انجام فقط در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی می توانید با استفاده از آن سیستم عامل" گفت: ایران مشاور سیاسی تیم روسالس که زد 2018 فرمانداری مبارزات انتخاباتی از حزب جمهوری خواه جان کاکس که از دست رفته به Newsom. "تصویب خود را رتبه بندی در حال بالا رفتن در میان همه گروه ها از جمله جمهوری خواهان. مردم احساس می کنند او را از ارتباط با آنها. این چیزی است که هر اجرایی و فرماندار می تواند انجام دهد."

پس Newsom در زمان کار به عنوان فرماندار, Twitter, Facebook و Instagram را به او پیشنهاد آسان غذای اصلی به بحث های ملی بیش از کنترل اسلحه, بهداشت و درمان, مهاجرت و دیگر مسائل مربوط به مصرف آمریکا آگاهی در هر روز داده می شود. او همه جا حضور رسانه های اجتماعی تا به بالا مشخصات خود را به ساحل به ساحل اضافه کردن به حدس و گمان در مورد آینده ممکن است کاخ سفید را اجرا کنید.

تبلیغات

Newsom و تیم خود را به طور منظم به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای ترویج تلویزیون ملی خود را حضور در شبکه از جمله CNN و MSNBC و همچنین به عنوان مهمان مکرر در نقاط بحث نشان می دهد مانند "The Ellen DeGeneres Show," "The Daily Show With Trevor Noah," "مشاهده" و "آخر شب با ست مایرز" — میزبان به تازگی پیش نویس برادرش جاش Meyers به رابجای دیگری جا زدن Newsom در یک سری از فیلم ها.

جانباز کالیفرنیا دموکراتیک سیاسی استراتژیست Darry Sragow گفت Newsom شده است بسیار موثر تر با استفاده از رسانه های اجتماعی برای گسترش خود مشخصات ملی از یکی از متحدان نزدیک خود را از منطقه خلیج سان فرانسیسکو, نامزد سابق ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، کامالا هریس. Newsom رشد به رسمیت شناختن نام داده است و او را یک "سیاسی صرفه جویی در حساب" او باید یک روز را برای اجرا به کاخ سفید Sragow گفت.

"او ایجاد گزینه های خود را. او باهوش برای انجام این کار" Sragow گفت.

تبلیغات

فرماندار همچنین نشده است خجالتی در مورد در آوردن قدرت ستاره برای کمک به فشار پیام خود را در رسانه های اجتماعی.

Newsom به تازگی مونتاژ یک تیم از افراد مشهور برای رسانه های اجتماعی و خدمات عمومی کمپین اصرار کالیفرنیا به توجه خود را اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. فرماندار داوطلب خدمت سربازی "Seinfeld" همکاران جولیا لوئیس-دریفوس و لری دیوید در حال حاضر از "Veep" و "محدود کردن شور و شوق خود را" به ترتيب به زمین همراه با کمدین Ken Jeong, Will Ferrell و Kumail Nanjiani. رپ Snoop Dogg از مردم خواست در خانه بمانند. Football Hall of Famer تونی Gonzalez همین.

در سال گذشته با لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James در کنار او و HBO دوربین های نورد Newsom امضا قانون جدید دادن ورزشکاران کالج حق پرداخت تایید می پردازد. فرماندار و تیم سیاسی گچ بری, Twitter, Facebook و Instagram با ده پست در مورد James' برای حمایت از "بازی جوانمردانه به پرداخت عمل می کنند." Newsom را گشتند کمپین نیز به راه انداخته در سراسر کشور حمله رعد اسا از پرداخت Facebook تبلیغات شعار قانون و درخواست مردمی به تراشه در مبارزات انتخاباتی سهم.

تبلیغات

در طول coronavirus بحران Newsom استفاده سرپرستی پست در Facebook و توییتر برای کمک به ریز لحن و تقطیر پیام از loquacious روزانه, اخبار, کنفرانس ها در این بیماری همه گیر. Newsom دولت و حامیان تبدیل شده است "این لحظه" مورد علاقه عبارت از فرماندار اغلب استفاده می شود در طول این جلسات به یک هشتگ در توییتر با Newsom را همسر, شریک زندگی جنیفر Siebel Newsom, پوشیدن یک کلاه با شعار اخیرا در یک صدای جیر جیر.

فرماندار مدت طولانی کار کرده به کشت تصویر خود را به عنوان یک تکنولوژی زرنگ و دانا سیاستمدار. "چگونه به میدان شهر دیجیتال و دوباره دولت" است و زیرنویس از 2013 کتاب "Citizenville." و هنگامی که Newsom راه اندازی اولین — ولو کوتاه-زندگی — اجرا برای فرماندار در آوریل 2009 اعلام نامزدی خود را در یک صدای جیر جیر.

آماندا alexandria pro uk بود که مدیر سیاسی برای وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری گفت که Facebook و توییتر تبدیل شده اند راه بسیاری از آمریکایی ها خلاصه اخبار خود را. و Newsom که میلیون ها نفر زیر او را در کسانی که سیستم عامل در ابتدا به استفاده از آن, او گفت:, به خصوص از طریق روزانه خود را زنده جلسات در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

"او بلافاصله شروع به برقراری ارتباط است. که شده است خود را به سبک" گفت: alexandria pro uk که زد در برابر Newsom در فرمانداری اولیه. "بیش از برقراری ارتباط است که واقعا مهم است به رهبری. این دقیقا به همین دلیل تهمت است و تهمت. او نمیفهمد چگونه به دوربین جلو همه زمان ها است."

قبل از همه گیر Newsom و تهمت استفاده می شود کسانی که مهارت های ارتباطی به برش و تاس یکدیگر برای بیش از یک سال با توییتر خود را به عنوان میدان جنگ ،

یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که بین 1 مارس و دسامبر. 31, 2019, Newsom توییتی بیشتر در مورد تهمت و دولت او از هر فرماندار در کشور با دو استثنا: سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک از مونتانا و رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن است.

برای Newsom توییتر نبرد کمک به سیمان و او را به عنوان رهبر حزب دموکرات مقاومت در برابر رئیس جمهور است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن متهم Newsom از اجازه دادن به بی خانمانی برای رفتن بدون کنترل در کالیفرنیا و عدم پاک کردن جنگل طبقه قابل اشتعال برگ و کاج سوزن ارائه یک راه قابل اعتماد برای rile تا پایگاه خود را.

تبلیغات

که دشمنی است که تقریبا از نظر ناپدید شد پس از همه گیر ضربه با هر دو سیاستمداران ارائه یکدیگر ستایش در توییتر و در اخبار همایش ها.

در اواخر ماه مارس Newsom ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای اعزام کشتی بیمارستانی نیروی دریایی رحمت به بندر لس آنجلس برای کمک به آزاد کردن ظرفیت در کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان برای کسانی زده با COVID-19. او همچنین اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال کالیفرنیا بسیار مورد نیاز نمونه سواب برای تست و همچنین به عنوان تلفن همراه پزشکی نظامی واحد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فقط به عنوان به نحو نامشخصی effusive.

"فرماندار @GavinNewsom کالیفرنیا شده است بسیار زیبا و به شدت حمایت در مورد کار بزرگ ما را از انجام کار با هم برای کالیفرنیا" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در آوریل 11.

تبلیغات

ذوب روابط را پس از تبدیل به علوفه برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتخاب مجدد آگهی که برجسته ویژگی های Newsom استقبال از رییس جمهور برای اقدامات خود را برای کمک به کالیفرنیا پاسخ به کروناویروس بحران است.

newsom-tweet-each-month.png
newsom-tweets-mention-trump.png

همراه با Newsom را به حساب های شخصی خود در Twitter, Facebook و Instagram وجود دارد حساب رسمی برای فرماندار کالیفرنیا در این سیستم عامل است. در این زمان ساخته شده است درخواست بیش از چند ماه به صحبت با Newsom خود را در مورد رسانه های اجتماعی عملیات که او کاهش یافته است از طریق یک سخنگوی.

تبلیغات

ناتان کلیک Newsom ارتباطات مدیر گفت: پست در دولت حساب که تا حد زیادی ارتقاء اطلاعیه های رسمی و livestream فرماندار حوادث, تولید شده توسط Newsom دولت-حقوق و مزایای ارتباطات کارکنان. بر گفت Newsom را به حساب های شخصی خود در Twitter, Facebook و Instagram در حال تامین مالی خود را از طریق کمپین انتخاب مجدد و مدیریت سیاسی مشاوران به عنوان به خوبی به عنوان فرماندار, اتاق کار کارکنان خود را خارج از زمان.

او کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از پست های Newsom خود را می نویسد و گفت: "فرماندار "کانال شخصی خود و افکار عمومی" در آنچه اتفاق می افتد در کشور و سایر نقاط جهان در کارگردانی کارکنان خود را در آنچه به پست.

داشتن یک تیم از کارکنان معاون کشیش بخش رسمی انتخاب می شوند حضور آنلاین منحصر به فرد است به Newsom. بسیاری از سیاستمداران بالا تکیه بر مشاوران و مشاوران سیاسی برای اجرای رسانه های اجتماعی خود را ،

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: بار او به ندرت پست در Facebook و باقی می ماند به دور از توییتر در مجموع خروج از آن به اعضای کارکنان خود را. اما او به آنها بگویید که چه می گویند در آن توییتهایی کلمه به کلمه. او اعتبار رسانه های اجتماعی برای یک اتصال مستقیم به شمار می رود.

تبلیغات

"آنها به من" هوگان گفت: در سفر به سان فرانسیسکو برای ملی فرماندار Assn. رویداد در ماه ژانویه است. "اگر آن را برخی از مقادیر نسخه از کسی دیگری نوشتن برخی از واقعا خوب نوشته شده فصیح قطعه است که صدا ندارد مثل من آنها خواهد بود —" شما می دانید او برای تلفن های موبایل مانند یک سیاستمدار.' "

بولاک گفت: هر چند ارزشمند رسانه های اجتماعی محدودیت های قابل توجهی.

"اغلب ما مردم جایگزین Twitterverse واقعی جهان" مونتانا فرماندار گفت: در این رویداد است. "زندگی بسیاری از افراد بیش از حد شلوغ به یک لعنتی در مورد چیزهای که."

یک 2019 تحقیقات پیو مطالعه نشان داد که 69 درصد از آمریکایی ها گزارش با استفاده از Facebook در مقایسه با 37 درصد است که با استفاده از Instagram و 22 درصد است که با استفاده از توییتر. در میان دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی 28 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها با استفاده از پینترست 27% استفاده از LinkedIn, 24% استفاده از Snapchat, 20%, WhatsApp و 11% ق.

تبلیغات

قبل از coronavirus ضربه Newsom بود تا حد اکثر به دنبال فرماندار در توییتر با حدود 1.5 میلیون پیروان در حساب شخصی و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شد و دور دوم با حدود 863,000.

کومو که دریافت کرده است ستایش گسترده خود را برای پاسخ به شیوع است پس پرورشی گذشته Newsom و در حال حاضر 2 میلیون دنبالکننده در توییتر. Newsom را پس از رشد و همچنین به 1.7 میلیون.

top-12-most-followed-governors.png

"مردم به دنبال خود را به رهبران سیاسی به ارائه اطلاعات می تواند اعتماد" گفت: دکتر Raina تاجر اورژانس پزشک و مدیر مرکز دیجیتال سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی. "وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از اضطراب وجود دارد."

تبلیغات

با بسیاری از آمریکایی ها با تکیه بر Facebook, توییتر و دیگر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است و مستقیم ترین راه برای مقامات منتخب و بهداشت عمومی رهبران برای رسیدن به مردم با اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس و برای برطرف کردن شایعات و اطلاعات غلط تاجر گفت.

"وجود دارد فقط خیلی بیشتر از افرادی که در رسانه های اجتماعی. بنابراین این نوع از مکالمات بسیار مهم است," او گفت:. "در حال حاضر آن را فقط تبدیل شدن به یک بخشی از ما روزانه پارچه."

وقتی که می آید به مبارزه, Facebook اجتماعی داخلی پلت فرم ترین تکیه بر نامزدها گفت: استراتژیست دیجیتال میشل Jeung شرکت مالک سیاسی شرکت مشاوره MJE استراتژی. Facebook اجازه می دهد تا سیاستمداران به "میکرو-هدف" تبلیغات بر اساس جغرافیا و جنسیت و سن حزب سیاسی و منافع.

"توییتر که در آن شما را به صحبت با خبرنگاران گفت:" Jeung که مشغول به کار برای Newsom دموکراتیک رقیب آنتونیو Villaraigosa در سال 2018 فرماندار مسابقه. "هنگامی که شما می خواهید به صحبت با رای دهندگان شما رفتن به Facebook."

تبلیغات

در 2019, Newsom را گشتند کمپین صرف بیش از $300,000 دیجیتال تبلیغات و مشاوران کمیته بزرگترین هزینه با توجه به فرماندار جدید ترین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

تنها چند روز پس از خبر شکست در ماه سپتامبر است که برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو چندین دهه حکومت کالیفرنیا اجازه می دهد برای تنظیم ماشین خود را انتشار استانداردهای Newsom Facebook آگهی خواست هواداران به "مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به محیط زیست است." کسانی که به کلیک بر روی آگهی مورد تشویق قرار گرفتند به "مبارزه" با اهدای به مبارزات انتخاباتی خود را.

سایر آگهی خواست پیروان به حمایت فرماندار از تلاش برای تصویب اجاره کنترل در مخالفت با مجازات مرگ محافظت از مهاجران و فشار جهانی برای بهداشت و درمان.

اما Newsom را 2022 انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی است ارسال شده جدید Facebook ad از اکتبر و فرماندار سیاسی فعالیت های در سیستم عامل رسانه های اجتماعی همه اما از بین میره. به جای Newsom با استفاده از این حساب به بازتوییت و ارسال coronavirus به روز رسانی ها و اطلاعیه ها از فرماندار ،

تبلیغات

دن نیومن, Newsom سیاسی استراتژیست گفت: کالیفرنیا انتظار برای شنیدن از فرماندار در مورد بحران در دست نیست در مورد سیاست.

"این واقعا یکی از آن موارد که در آن سیاست خوب خوب است, سیاست" نیومن گفت. "اگر شما یک رهبر خوب در این بحران شما به فرض آن را ترجمه و سیاسی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب