مستقل کالبد شکافی از رابرت فولر می یابد و هیچ نشانه ای از خباثت

یک کالبد شکافی به سفارش خانواده رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که بدن داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل داشت

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

یک کالبد شکافی به سفارش خانواده رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که بدن داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل داشت هیچ نشانه ای از خباثت خانواده وکیل در روز جمعه گفت.

لس آنجلس کلانتر گفت: روز شنبه که در آن کارآگاه و لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی مشخص بود که فولر 24, درگذشت خودکشی تایید اولیه پیدا کردن که فولر خانواده و بسیاری از ساکنان دره آنتلوپ تا به حال به سوال نامیده می شود.

دکتر ماروین Pietruszka یک آسیب شناس که به بررسی کامل تری بدن به درخواست خانواده اش هیچ نشانه ای از ضربه قابل توجهی به اندازه کافی برای نشان دادن یک مبارزه و یا هر بازی ناپاک با توجه به Jamon هیکس یک وکیل به نمایندگی از خانواده است. در حالی که Pietruszka هنوز به طور رسمی تعیین علت مرگ است و هنوز تکمیل نوشته شده تجزیه و تحلیل هیکس گفت که او انتظار ندارد آن را به اختلاف پزشکی قانونی نتیجه گیری.

در حالی که پزشکی قانونی را بررسی احتمال این که فولر به دار آویخته شد توسط کسی غیر از خود Matthew J. Miller, معاون معاینه پزشکی گفت: کمبود "قابل توجه تروما" به اندام یا گردن "همراه با وجود شواهد قبل از خودکشی یک تاریخچه از مسائل مربوط به سلامت روان" حمایت یافته از خودکشی.

تبلیغات

کلانتر محققان روز پنجشنبه گفت که پس از اخذ مدارک پزشکی و مصاحبه با بستگان و مددکاران اجتماعی آنها ایجاد شده است که فولر شده بود بارها و بارها بستری شده در سه سال گذشته برای بیماری های روانی و خودکشی رفتار است. فولر بیان کرده بود قصد به صدمه زدن به خود و حداقل در یکی از مناسبت آن تلاش محققان گفت و اشاره کرد که او سعی کرده بود برای نور خود را به آتش در لاس وگاس.

کلانتر کارآگاهان متوجه شدند که الکترونیکی بهره مند انتقال کارت ثبت نام به فولر استفاده شد May 14 به خرید یک طناب قرمز سازگار با یک مورد استفاده در مرگ او Cmdr. کریس مارکس میگوید. کارآگاهان نیست بازیافت تصویری از فروشگاه دلار نشان فولر خرید طناب اگر چه مارکس گفت: آنها به دست آمده ویدئو نشان می دهد که فولر با استفاده از همان کارت اعتباری در فروشگاه های دیگر.

فولر گذشته دیده می شد زنده در یک 7-یازده فروشگاه در اطراف 8 p. m. در ژوئن 9, هیکس گفت. حدود هفت ساعت بعد یک فرد بی خانمان راه رفتن را از طریق Poncitlán مربع در نزدیکی پالم دیل شهرداری یافت فولر بدن حلق آویز از یک درخت و هشدار نزدیکی یک ایستگاه آتش یک پزشکی قانونی گزارش گفت:.

فولر مچ دست چپ زخمی شد; Miller, معاون پزشکی قانونی گفت این بود که "به شدت مطرح و از قبل افکار خودکشی." هیکس گفت فولر خانواده پس از یاد او "آنچه شما می خواهم تماس بگیرید 'برش' — او قطع خود را به از بین بردن درد است." او افزود که این خانواده نمی دانم شدت فولر ظاهری بیماری های روانی به عنوان نشان داده شده در این پرونده که کلانتر محققان دقیق روز پنج شنبه تا زمانی که این گروه در جریان هیکس در یافته های خود را چند ساعت قبل از آنها ساخته شده است.

تبلیغات

هیکس گفت: او قدردانی نظارت FBI و Atty. ژنرال خاویر بکررا که او صحبت کرد و گفت: شخصا با فولر خانواده پس از دفتر خود فرض یک نقش نظارتی در کلانتر بررسی است. "که من به ارمغان می آورد تسکین که متعددی وجود دارد که در این" هیکس گفت.

هیکس انداخت آب سرد بر این تصور است که فولر مرگ و نیم-برادر Terron Boone متصل شدند. یک هفته پس از فولر پیدا شد, Boone, 31 درگذشت و در ضربات پنالتی با لس آنجلس کلانتر کارآگاهان در رسمند یک Kern County community حدود 20 مایلی شمال پالم دیل.

در بخش کلانتر حساب لباس شخصی کارآگاهان سعی کردم به جلو و بیش از یک جیپ حامل بون بود که می خواستم به اتهام آزار و تهدید و زندانی کردن یک زن هنگامی که بون پا از ماشین تیر اندازی. کارآگاهان به ضرب گلوله او را در قفسه سینه.

کلانتر کارآگاه هنوز هم بررسی بون مرگ; مقامات در روز پنج شنبه کاهش یافته است به بحث در مورد آن شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب