هند بازدید 1 میلیون ویروس, موارد, سازمان ملل, جنگ شعله ور شدن یو پی اس

میتو ژاپن (AP) — بازگشت دقیق coronavirus محدودیت در اسرائیل یکی دیگر از رکورد روزانه از موارد گزارش شده در ژاپ

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

میتو ژاپن (AP) — بازگشت دقیق coronavirus محدودیت در اسرائیل یکی دیگر از رکورد روزانه از موارد گزارش شده در ژاپن سرمایه و شیوع بیماری در مناطق دور مانند چین سین کیانگ منطقه تأکید جمعه نبرد مداوم به سرکوب COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس به عنوان جهان آخرین نقاط داغ تحت فشار قرار دادند تایید جهانی مورد شمارش نسبت به 14 میلیون.

هند گفت: این کشور در مجموع مورد تأیید پیشی گرفتن 1 میلیون دلار سومین شماره پشت سر ایالات متحده و برزیل و تلفات رسیده بیش از 25000. که به دنبال برزیل اعلام پنج شنبه شب که در آن موارد تایید شده بیش از 2 میلیون نفر از جمله 76,000 مرگ و میر.

دولت ها دیوانه وار در تلاش برای جلوگیری و قرار تازه شیوع و نگه داشتن اقتصاد خود را در حال اجرا به عنوان همه گیر تسریع در برخی از نقاط جهان و تهدید به خروش آمده در دیگران است. در سراسر جهان مورد تأیید شماره بیش از 13.8 میلیون جمعه و COVID-19 مرگ و میر بالغ بر بیش از 590,000.

اسرائیل روز جمعه reimposed محدودیت های گسترده برای مقابله با موج جدید در coronavirus موارد در آنچه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به نام "موقت مراحل" برای جلوگیری از به طور کلی یکی دیگر مستند.

فروشگاه ها و مراکز آرایشگر مغازه های سالن زیبایی, سواحل و توریستی نیز بسته می شود در تعطیلات آخر هفته. مجامع عمومی محدود خواهد شد به 10 نفر در داخل خانه یا 20 خارج است.

ویروس جدید موارد باید افزایش یافت در اسرائیل پس از محدودیت برداشته شد در اواخر ماه مه. کشور گزارش شده در اطراف 1,900 موارد جدید در روز پنج شنبه. حداقل 384 نفر کشته شده اند پس از وقوع آغاز شد.

ژاپن سرمایه ثبت یک روز تعداد رکورد جدید کروناویروس موارد برای دومین روز دوشنبه با 293. توکیو گرفته شد یک لیست از مکان ها در سراسر کشور که تخفیف ارائه شده تحت یک طرح دولت برای تشویق گردشگری داخلی.

مانند جاهای دیگر در سراسر جهان به عفونت اخیر باعث نگرانی است که دولت نقل مکان کرد و تا سطح شیب دار به اقتصاد ژاپن بیش از حد به سرعت. بسیاری از دولت های ملی ، منطقه ای و محلی – نورد شده پشت reopenings و محدودیت های سفت سعی کنید به دفع امواج بیشتر در مورد جدید.

اسپانیا که پیش از آن در همه گیر شد و یکی از سخت ترین آمار کشور دست و پنجه نرم کردن با بیش از 150 فعال شیوع بسیاری از آنها در شمال آراگون و کاتالونیا مناطق. مقامات بهداشت در روز جمعه خواسته 5.5 میلیون نفر از بارسلونا به منطقه ای در پایتخت کاتالونیا به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از ویروس' گسترش یافته است.

آنها همچنین اعلام کرد ممنوعیت محلی در گردهمایی های اجتماعی بیش از 10 نفر و شبانه و سالن ورزش بسته شدن. اسپانیا گزارش 580 موارد جدید پنج شنبه, بالاترین روزانه تعدادی از آنجا که ممکن است 10.

استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز در روز جمعه اعلام کرد افزایش همه گیر محدودیت پس از تشخیص و هشت جدید COVID-19 موارد در یک خوشه آغاز شد که در سیدنی میخانه و ترسیم شده برای یک بازدید کننده از ملبورن. حدود 42 نفر شده اند مرتبط است که خوشه.

مقامات امیدوار بودند که تازه کنترل ممکن است به ارمغان بیاورد عفونت تعداد به فلات به عنوان ملبورن گزارش داد یک رکورد 428 جدید COVID-19 نفر در روز جمعه.

نخست وزیر بوریس جانسون جدولها دوره های مختلف اعلام کرد که دولت دیگر درخواست مردم برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی و که از اوت. 1 را متوقف مشاوره کارگران در انگلستان به کار از خانه.

مشتاق به تقویت اقتصاد جانسون می خواهد برای دیدن در تلاش کسب و کار است که با تکیه بر کار کارگران را به دوباره بجای اول برگشتن. او همچنین اعلام کرد که آرایشگران, کازینو, بازی بولینگ کوچه و اسکیت روی غلطک خواهد بود مجاز به بازگشایی ماه آینده تا زمانی که عفونت نرخ همین حالا شروع به بالا رفتن دوباره.

نخست وزیر تصمیم به کارفرمایان گریز بیشتر به درخواست کارکنان خود برای بازگشت به کار به طور منظم مکان به نظر می رسد در تضاد با دیدگاه های خود را مشاور ارشد علمی که روز پنجشنبه گفت که "مطلقا هیچ دلیلی" برای تغییر کار از خانه مشاوره.

انگلستان رسمی همه گیر مرگ و میر که در ایستاده بود بیش از 45,000 به عنوان جمعه است برای چندین هفته است که بالاترین در اروپا و سومین در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است.

چین که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته در روز جمعه گزارش نه وارداتی موارد است. مقامات بهداشت در مسلمان شمال غربی منطقه سین کیانگ همچنین گزارش شش تایید موارد انتقال محلی. آنها به دیگری گفت: 11 نفر تست مثبت اما بدون علامت بودند. چین شامل موارد بدون علامت در آن caseload بالغ.

Xiniang که در آن مقامات چینی متهم شده اند جرم بازداشت و نقض حقوق بشر علیه قومی مسلمانان است که تا کنون از پکن است که ساکنان این عمل توسط خود غیر رسمی منطقه زمان. تا به حال این منطقه شده بود کمی آسیب دیده توسط ویروس شیوع بیماری در جای دیگر است که باید پس از به نظر می رسد تحت کنترل است.

ادامه افزایش موارد جدید در هند سوار نگرانی آمادگی برخی از کشورها برای مقابله با شیوع بیماری های است که می تواند پایمال کردن بیمارستان ها و آزمون های ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی. دولت دستور داد یک هفته ای مستند در مرکز فن آوری بنگلور پس از تایید موارد وجود افزایش نمایی.

"شتاب در موارد باقی مانده است چالش اصلی برای هند در روزهای آینده," دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت, موسسه, و اضافه کرد که اکثریت قریب به اتفاق موارد هنوز در حال از دست رفته است.

آفریقای جنوبی در حال حاضر در جهان ششم-بالاترین گزارش caseload با 324,221 موارد حسابداری برای بیش از نیمی از کل تایید در آفریقا است. بسیاری از خوشه در آفریقای جنوبی پرجمعیت استان Gauteng صفحه اصلی ژوهانسبورگ و یک چهارم از جمعیت این کشور را.

در ضمن coronavirus سیل در بخش هایی از ایالات متحده تولید شده بیشتر از تعداد رکورد تایید عفونت و مرگ و میر در جنوب و غرب است.

بیمارستان ها کشیده به آستانه در بسیاری از مناطق که نگرانی شیوع بودند فقط گرفتن آغاز شده است. حداقل نیمی از 50 ایالت به تصویب رسید الزامات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک یا صورت دیگر پوشانده اند.

تگزاس گزارش شده از 10 ، 000 مورد جدید برای سومین مستقیم روز و 129 اضافی مرگ و میر. یک سوم از آن بیش از 3,400 کل COVID-19 تلفات آمد و در دو هفته اول ماه جولای به تنهایی.

فلوریدا رسیده دیگری شوم و به رقم 156 ویروس مرگ و میر و متناوب 13,965 موارد جدید.

___

تاجر گزارش از هوستون ، آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن