در داخل طرح دعوی در دادگاه بیش از پلیس حمله الیاس McClain ویولن ادای احترام

خرید اینترنتی برای شفق قطبی در ادامه در ارتباط با ماه اوت سال 2019 مرگ الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه مرد ک

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

خرید اینترنتی برای شفق قطبی در ادامه در ارتباط با ماه اوت سال 2019 مرگ الیاس مکلين 23 ساله غیر مسلح سیاه مرد که مورد حمله قرار گرفت توسط افسران پلیس با وجود داشتن هیچ جرمی مرتکب شده; یک 911 تماس گیرنده هشدار مقامات پس از دیدن او به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی. آخرین آمار شامل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه این شهر در میان دیگر متهمان به عنوان یک نتیجه از آن واکنش به ژوئن 27, تجمع که در آن نوازندگان ویولون در ادای احترام به McClain که عاشق این ساز در میان صدها نفر از مردم rousted توسط ماموران مسلح به اسپری فلفل و بیشتر.

"وضعیت طوری بود نامتقارن می گوید:" وکیل ماری نیومن که ثبت شکایت در رابطه با اندرو McNulty او همکار در دنور-بر اساس Killmer, Lane & Newman, LLC و نشان دهنده McClain خانواده. "افسران ملاقات ویولونیست و آرام و صلح آمیز مخاطبان با تظاهرات ارعاب و نیروی فیزیکی است."

نام شاکیان در کت و شلوار در حال لیندسی Minter, کشیش توماس Mayes کریستین مالوری تایلر Sprague و Alissia Acker و چون از آن کلاس اقدام ساختار دیگر تجمع کنندگان می توانید پیوستن به آنها را. متهمان فراتر از شهر آرورا شامل موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون و متعدد مجریان قانون با اشاره به با نام مستعار مانند "جان و جین می کند 1-100."

نه شهرستان و نه شفق قطبی اداره پلیس را در پاسخ به Westword'درخواست خود را در طرح دعوی در دادگاه اما آرورا وکیل دانیل Brotzman کاهش یافته است به نظر به ABC News و اشاره کرد که مقامات تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است در خدمت با شکایت.

برخی از کسانی که با هم در شفق قطبی در ژوئن 27 درگیر در نافرمانی مدنی; ایالتی 225 بود به طور موقت تعطیل برای یک بار هنگامی که تظاهرکنندگان swarmed بر روی بزرگراه. اما بخشی از طولانی تظاهرات که بیشترین توجه بود Aurora پلیس سرکوب در طول شب ویولن یادبود خارج از شفق قطبی شهرداری مرکز.

نتایج دیده می شود در این ویدیو از انگلستان نگهبانکه پوشش تجسم خشم بین المللی بیش از آنچه رفت:

در پی شفق قطبی اداره پلیس اعتراض برعلیه به اظهارات توسط 9News که "دود" شد مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن معترضان, به tweeting "شفق اداره پلیس نیست استفاده از گاز اشک آور شب گذشته در اعتراض. این گزارش که ما با استفاده از گاز اشک آور هستند نادرست است. اسپری فلفل استفاده شد بعد از یک گروه کوچک از مردم جمع آوری سنگ/چوب زدم بیش از یک حصار & نادیده گرفته و دستور به حرکت به عقب. گاز اشک آور مورد استفاده قرار گرفت."

برای او بخشی نیومن اشاره می کند که "مردم دچار, سرفه, تنگی نفس و تمام نشانه های ثبتشده بیشتر مضر شیمیایی agent." اما اختلافات بیش از آنچه ناشی از ابرها که فرا گرفته جمعیت ثانویه به حقایق است که در نظر او فراتر از بحث است.

"هنگامی که شفق قطبی تصمیم گرفت تا اعلام کند که جمع آوری شد نقل قول را تمام کردن 'غیر قانونی مجمع' هیچ توجیه قانونی برای این که" او ادعا میکند. "افرادی که حاضر بودند و حتی افرادی که به دنبال دیدن اگر کسی بی ادبی یا پرتاب سنگ و یا هر چیز شفق ادعا نیست قادر به پیدا کردن هر گونه شواهد است. بنابراین وجود دارد هیچ توجیه قانونی برای افسران به فرود بر کل ویولن شب زنده داری و با فشار خارج کردن رفتارهاي گاز در هوا بیش از اعضای جامعه از جمله خانواده ها از حضور در این مراسم جشن الیاس زندگی است."

سپس او ادامه می دهد "در نمایش عظیم از ارعاب این افسران راهپیمایی در بر آنچه آنها تماس بگیرید چمن بزرگ و تحت فشار قرار دادند و افراد فعال چمن — و هنگامی که مردم نمی حرکت آنها با استفاده از اسپری فلفل در چهره خود و بکند و حتی آنها را با ضربه های باطوم."

مانند شفق قطبی را ادعا می کند از شفافیت با وجود تلاش های مکرر برای دفن اخبار بد در مورد McClain در بعد از ظهر جمعه خبر افسردگی, شهر اصرار که افسران چیزی اشتباه است اثبات به نیومن که "به عمل کار برآید به سخندانی. این ظالمانه درمان معترضان مسالمت آمیز و شب زنده داری شرکت کنندگان است یک مثال دیگر از یک گروه است که کاملا خارج از کنترل است. و اقدامات خود را به خصوص تعجب آور در این واقعیت است که تنها حدود یک ماه پیش فدرال ایالات متحده آمریکا قاضی دادگاه صادر شده یک دستور در مقابل شهر دنور برای استفاده از همان نوع از زور در برابر معترضان وجود دارد. شفق قطبی کاملا در اطلاع است که آن رفتار غیر قانونی بود و در عین حال آن را نمی تواند مقاومت در برابر."

بسیاری از دعاوی مربوط به پلیس شامل تماس برای آموزش به این امید که آموزش و پرورش ممکن است جلوگیری از چنین سوء استفاده در آینده, اما آن است که هنوز در مورد این یکی. به گفته نیومن "شفق قطبی نشان داده است در وقت و زمان دوباره که در آن سیستم ایمنی بدن به آموزش بهتر. در طی دو دهه گذشته من وارد موافقت نامه حل و فصل با شهر آرورا است که مورد نیاز اجباری تغییر سیاست و آموزش و متاسفانه شفق قطبی را مداوم قانون اساسی نقض آن را روشن است که به سادگی کافی نیست."

به عنوان یک نتیجه این بخش از شکایت اختصاص داده شده به تاکیدی امداد مکمل های درخواست به صورت تنبیهی و جبران خسارت وارده با مطالبه "عدالت متهمان با استفاده از عوامل شیمیایی از جمله اسپری فلفل در برابر کسانی که اعمال حقوق خود را از آزادی بیان و مونتاژ; امر به معروف متهمان از تیراندازی پرتابه یکسره به جمعیت کسانی که اعمال حقوق خود را از آزادی بیان و مونتاژ" و "نیاز به همه متهم مأموران اجرای قانون اعزام به پلیس تظاهرات باید بدن خود را فرسوده دوربین ضبط در همه زمان ها امر به معروف و نهی از افسران عمدا مانع دوربین یا ضبط." علاوه بر این "هر و همه سفارشات برای متفرق کردن فقط باید با توجه به زمانی که وجود دارد این است که خطر قریب الوقوع از آسیب رساندن به افراد (نه مالکیت)" و "هر و همه سفارشات برای متفرق کردن باید به دنبال زمان کافی برای مخاطبان در نظر گرفته شده برای تطابق و افسران باید ترک اتاق را برای امن رو; اگر آن را به نظر می رسد مخاطبان مورد نظر نمی شنوند سفارش, سفارش باید تکرار چندین بار قبل از این جمعیت پراکنده است."

در زمان طرح دعوی در دادگاه واصل شد یکی دیگر از قطعه ای از اخبار مربوط به McClain مورد شکست: Fox31 نشان داد که جیسون Rosenblatt یکی از افسران که می خواهم در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد McClain, تا به حال در زمینه کت و شلوار در برابر شفق شهرستان رهبران بیش از خود را شلیک. Rosenblatt شد, کنسرو شده نه برای کمک به یک مرد جوان را از مرگ اما برای پیام کوتاه "HaHa" پس از دیدن یک عکس از همکار پلیس در محل حمله, ساخت ورزش chokeholds مانند آنهایی که اعمال شد به McClain با اثر مخرب.

نیومن که قبلا ابراز اعتماد به نفس به Westword که Rosenblatt شلیک و همچنین به عنوان کسانی که از دو پلیس در عکس می ایستادن نیست سعی در پنهان کردن او نفرت. "جسارت است که واقعا خیره کننده است," او می گوید. "این فقط نشان می دهد که چگونه فوق العاده از لمس او به این باور است که او مناسب است به یک مامور اجرای قانون پس از او همه چیز را انجام داده است."

در 5 p. m. روز شنبه, جولای 25, تجمع تحت عنوان "همبستگی با پورتلند عمل و عدالت برای الیاس McClain" برنامه ریزی شده است را در شفق قطبی اداره پلیس ستاد 15001 شرق گردشگاه عمومی پارک وی یک فاصله کوتاه از جایی که ویولن شب زنده داری برگزار شد. کلیک کنید برای جزئیات بیشتر و همچنین به عنوان به عنوان خوانده شده لیندسی Minter, et al., v. شهرستان از شفق قطبی, et al.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب