داخل مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با کالیفرنیا بیش از باز کردن کلیساها در میان coronavirus

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش است که با اعتبار کاهش گسترش coronavirus دارای طرح میتوانست به اقتصاد و تغییر زند

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش است که با اعتبار کاهش گسترش coronavirus دارای طرح میتوانست به اقتصاد و تغییر زندگی میلیون ها نفر. اما آن را نیز باعث درد ویژه برای مردم با ایمان که دیگر نمی تواند در فرد به عنوان کلیسا و دیگر نهادهای مذهبی بسته شده اند.

مذهبی جنبه shutdown شده است بسیار مورد بحث هر چند اکثریت قریب به اتفاق از خانه عبادت را با کمال میل با پیروی از قوانین برای حفظ اعضای خود را امن است. هنوز هم برخی از کلیساها را در زمینه دعاوی و چند را به مبارزه طلبیده ،

اما در حال حاضر این موضوع تبدیل به یک نقطه اختلاف بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کالیفرنیا.

وزارت دادگستری هشدار داد در نامه ای که این روز اقدامات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب به سرعت گسترش coronavirus و برنامه های خود را برای باز کردن آنها ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی.

تبلیغات

آنچه که وزارت دادگستری شکایت کنم ؟

Eric S. Dreiband دستیار دادستان کل و رئیس وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش گفت: Newsom نشان داده بود "رفتار نابرابر ایمان جوامع" در محدود کردن توانایی خود را برای جمع آوری و در نهایت بازگشایی شده است.

"به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق" Dreiband نوشت.

تبلیغات

Dreiband مسائل مطرح شده هر دو با کالیفرنیا اقامت در خانه نظم و Newsom طرح به رول آن را به عقب. اگر چه بندگان نمی تواند جمع آوری در فرد حتی در حالی که زیر اجتماعی فاصله پروتکل های کالیفرنیا تلقی می شود و کارمندان در سرگرمی و e-commerce industries ضروری و به آنها اجازه ادامه کار در فرد "صرف نظر از اینکه محصول آنها فروش و حمل و نقل در حال زندگی-حفظ محصولات یا نه" Dreiband گفت.

علاوه بر این Dreiband نوشت: فرماندار مجاز است, رستوران ها, مراکز خرید و ادارات برای از سرگیری عملیات در فاز دوم طرح خود را برای بازگشایی, کالیفرنیا, اقتصاد, اما خانه عبادت نمی تواند نگه دارید در فرد خدمات تا زمانی که مرحله سوم.

"قانون اساسی خواستار کالیفرنیا را به جای عبادت مذهبی" Dreiband گفت: "از جمله در مرحله 2 از بازگشایی طرح است."

تبلیغات

چگونه باید دادگاه حکم داد?

Newsom شده است پیروز تا کنون در چند چالش های قانونی برای اقامت در خانه قوانین حاکم بر کلیساها.

کلیساها و محله های کشیش نشین خواسته فدرال قضات برای حفظ Newsom از اجرای محدودیت در عبادت. هیچ کدام موفق شده اند تا کنون.

جنوب خلیج United Pentecostal Church شکایت کرد Newsom و دیگر دولت و مقامات شهرستان بیش از سفارشات و Newsom طرح برای قرار دادن کلیساها در مرحله 3 از بازگشایی برنامه های دولت است.

تبلیغات

وندی Gish یک اهل بخش در سپر ایمان خانواده کلیسا در فنتنا خواسته یک قاضی در لس آنجلس به اعتصاب کردن منع. "من صمیمانه برگزار شد باور دینی است که خدا به من و دیگر مؤمنان به طور منظم گرد هم می آیند به پرستش او" Gish در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی عیسی G. برنل در برابر حکومت او.

"یک فرد مذهبی جمع آوری نشده است مشابه به چیدن مواد غذایی, مواد غذایی و یا پزشکی که در آن مردم وارد یک ساختمان به سرعت درگیر نیست به طور مستقیم با دیگران به جز در نقاط فروش و ترک هنگامی که کار کامل است," او نوشت. "جای آن است که بیشتر شبیه به حضور در مدرسه و یا یک کنسرت — فعالیت های که در آن مردم با هم در یک فضای محصور شده برای به اشتراک گذاشتن یک تجربه جمعی."

در ساکرامنتو یک قاضی فدرال رد یک درخواست مشابه از عبور از فرهنگ مسیحی مرکز یک کلیسا در لودی.

تبلیغات

"حتی در زمان سلامت و مقامات دولتی باید اغلب اعتصاب تعادل ظریف بین حصول اطمینان از امنیت عمومی و حفظ قانون اساسی تضمین" ایالات متحده در منطقه قاضی John A. مندز نوشت. "اما در طول بهداشت عمومی در بحران جدید, ملاحظات آمده و مقامات دولتی باید بپرسید که آیا حتی حقوق اساسی باید راه را برای عمیق تر نیاز به کنترل گسترش بیماری های عفونی و محافظت از زندگی جامعه را بیشتر آسیب پذیر است."

روز جمعه یک قاضی فدرال در سان دیگو رد یک درخواست از یک چولا ویستا کلیسا به صورت موقت سفارش محدود در برابر دولت است که اجازه می دهد آن را به نگه داشتن فرد در خدمات.

ایالات متحده منطقه قاضی سینتیا Bashant گفت: دستور نمی تبعیض علیه دین و قانونی استفاده از قدرت دولت در بهداشت و درمان اضطراری.

تبلیغات

چه دولت گفت ؟

Newsom را نمی بلافاصله در پاسخ به وزارت دادگستری نامه.

روز دوشنبه فرماندار سست قوانین ارتباط عفونت کروناویروس نرخ به فعالیت های مجاز — تغییر است که می تواند آزادی اکثر نقاط دولت از ونرخ محدودیت از اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

قوانین اجازه خواهد داد که رستوران ناهار خوری اتاق ها و مراکز خرید برای باز کردن دوباره در شهرستانهای استان که با معیارهای جدید. Newsom همچنین اشاره کرد که حتی بزرگتر تغییرات پیش بینی شده در مراحل بعد از بازگشایی شد و فقط در اطراف گوشه از جمله افتتاح سالن مو و حتی تماشاگر-رایگان, رویدادهای ورزشی به عنوان به زودی به عنوان اولین هفته در ماه ژوئن.

کسب و کار در نظر گرفته در معرض خطر مانند مو و ناخن سالن ورزشگاه و سینما همراه با کلیسا و نهادهای مذهبی سقوط فاز 3 از بازگشایی طرح است.

تبلیغات

در اوایل این ماه Newsom گفت: کسانی که reopenings می تواند رخ دهد به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است.

"فاز 3 است که یک سال دور. آن را شش ماه به دور است. آن را حتی سه ماه دور. آن را حتی ممکن است بیش از یک ماه دور. ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما یک پروتکل در محل امن مشتری ایمنی, ایمنی کارکنان و اجازه می دهد تا کسب و کار به رشد در راه است که پایدار" Newsom گفت.

آنچه باید در کلیساها انجام شده است ؟

تبلیغات

برخی جریان های مذهبی خدمات. دیگران سعی رانندگی در رویدادهای کلیسا.

بسیاری از آنها خواست parishioners به ماندن در خانه و ایمن ماندن.

اما چند برگزار کرده اند خدمات.

مقامات بهداشت عمومی در بوت-سیلور باو شهرستان صادر شده به شدت دقت کنید پس از هشدار یک فرد که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت برای coronavirus. که سازمان برگزار شد از خدمات شهرستان با وجود قوانین افشای کل جماعت به ویروس, مقامات گفت.

تبلیغات

فرد دریافت نتیجه تست مثبت روز بعد از این سرویس که تا به حال بیش از 180 شرکت کنندگان. مقامات مشغول به کار بودند به اطلاع همه کسانی که حضور داشتند و به دست آوردن تست برای آنها.

کشیش مایک Jacobsen از پالرمو مقدس خانواده کلیسا صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در مورد او تصمیم به نگه داشتن خدماتو گفت او "هرگز با دانش قرار داده و هر کسی که در راه ضرر."

"برای 7 هفته ما نگه داشته شده است از کلیسای ما و به دور از کلیسا ما خانواده" Jacobsen نوشت: در این پست که از آنجا حذف شده است. "من به طور کامل آگاه است که برخی از افراد ممکن است درک نیست که برای ما در کلیسای ضروری است باید با هم در یاران."

در ضمن روز مادر سرویس کلیسا در شمال کالیفرنیا مقصر بودن برای یک خوشه از coronavirus موارد در مندوسینو و دریاچه شهرستانهای استان است.

تبلیغات

Mendocino County health سفارشات اجازه کلیساها به تولید اتفاقاتی که در حال livestreamed یا ثبت ارائه برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

این سرویس livestreamed اما سه نفر که آلوده شد از لحاظ جسمی با حضور در مارس 10 خدمات کلیسا در داخلی Mendocino County, که شامل آواز و دو نفر از آنها شرکت مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار. مقامات نیست نام این خانه از عبادت اما گفت: آنها اصرار رهبران کلیسا به انجام این کار خود را برای تشویق به عبادت بودند که در حال حاضر به دنبال تست.

در سن دیگو شهرستان حداقل دو کلیسا در چولا ویستا و Oceanside برگزار شد مراسم مذهبی در فرد یکشنبه با وجود سفارشات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن