به جای قدرت آشپز هارولد سیمز پذیرای علف های هرز عطر و طعم

هارولد Sims تا به حال صبر کنید تقریبا یک سال برای گفتن دوستان خود را که او می خواهم برنده یک قسمت از پخته شده

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

هارولد Sims تا به حال صبر کنید تقریبا یک سال برای گفتن دوستان خود را که او می خواهم برنده یک قسمت از پخته شده با شاهدانه جدید Netflix بکشد نشان می دهد که در چاله سه شاهدانه-دوستانه سرآشپزها در برابر یکدیگر در یک آشپزخانه رقابت است. سیمز که فارغ التحصیل از دنور شاخه جانسون و دانشگاه ولز در زمان خانه $10,000 پس از ایجاد حاوی ظروف مانند غرب آفریقا گشت و گذار و چمن شمال آفریقا بره و pâte à choux ساخته شده به نگاه مانند تخم مرغ از مردم izulu پرنده.

سابق کالج ورزشکار و ارتش ایالات متحده کهنه آویزان در اطراف شهر پس از مدرسه برای تبدیل شدن به یک آشپز شخصی گاهی اوقات در خدمت شام خصوصی با غذاهای حاوی حشیش; او هرگز خودداری از گیاه طعم برگ و یا خواص فیزیکی و الهام از غذاهای کامرون از اجداد خود. ما با سیمز پس از برنده شدن در قسمت زد در Netflix بکشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الهام توصیه می شود شاهدانه تکنیک های پخت و پز و چگونه او قصد دارد به استفاده از جدید خود را شهرت خود را به فشار کسب و کار, Harold برای استخدام.

Westword: شما زد و میدانی در دانشگاه و در ارتش خدمت کرده است. چیزیست که شما برای تبدیل شدن به یک آشپز و یک شاهدانه-دوستانه آشپز در آن است ؟

هارولد Sims: من قدیمی ترین برادر و پدر و مادرم هر دو ازدواج مجدد پس از من هشت خواهر و برادر. هر تابستان هنگامی که ما در حال سفر بودند من همیشه یکی از پخت و پز برای خانواده است. من همیشه می خواستم برای پیدا کردن دستور العمل های مختلف اما برای پخت و پز است که بسیاری از مردم در یک بار آسان نبود. من به دانشگاه رفتم برای پیگیری و من فارغ التحصیل شدم ولی تصمیم گیری بین ارتش و مدرسه آشپزی. من به ارتش رفت و چون من جوان بود به اندازه کافی برای نگه داشتن در حال اجرا و پریدن و من می توانم بازگشت به مدرسه آشپزی بعد. به طوری که آنچه که من انجام داد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شما باید متفاوت غذاهای منطقه ای بر اساس جایی که شما در حال آیا آن را کباب یا همبرگر. وقتی که می آید به دنور آن را نوعی یک چیز درهم و برهم. من می دانم که ما باید سبز شیلی اما هیچ کس از آینده ژاپن سعی کنید سبز شیلی. آن را کمی سخت تر برای تعریف در اینجا. شاهدانه برای من فقط یک راه برای ما به خانه در روی ما هستند.

من دیدم که شما استفاده می شود روغن و ادویه پاک به عنوان تزریق تکنیک های نشان می دهد. چه هستند برخی دیگر از تزریق مواد و روشها که در آشپز خانه می توانید با استفاده از خارج از cannabutter?
با شاهدانه موضوع تبدیل شده است که ما آن را ساخته ام بیش از حد خارجی و یا خاص. ما عمل به عنوان اگر شاهدانه جدا از هر چیز دیگری در دستور است. ما اضافه کردن آن را در بعد و نگرانی در مورد داشتن بیش از حد یا بیش از حد کوچک است که عادلانه باشد. اما ما می تواند آن را جهانی بیشتر و کمتر تهدید آمیز اگر ما در معرفی آن به مردم در همان راه به عنوان یک ادویه و استفاده از آن از نقطه نظر علمی.

اگر مردم می دانند چرا چیزی است که آنها می توانند فرم الگوهای خود را. اگر شما در حال تلاش برای طبخ با 2 میلی گرم THC وجود دارد بنابراین بسیاری از مراحل قبل از اینکه شما به آن 2 میلی گرم در شرایط بدانند اگر کسانی که 2 میلی گرم حتی برای شما مناسب است. ما فقط نیاز به مقابله با آن با مردم در راه است که آنها را نشان می دهد آن را یک عنصر مانند هر چیز دیگری [کسی] است که می سوزد و در پاسخ به برخی از درجه حرارت. من تزریق آن به خامه سنگین مرکبات و روغن و ادویه پاک, روغن, کره و برخی دیگر از چیزهایی که در نشان می دهد.

Sims goes over his cannabis-infused West African surf and turf with hosts Leather Storrs (front) and Kelis.

سیمز می رود بیش از شاهدانه حاوی غرب آفریقا گشت و گذار و چمن با میزبان چرم ستررس (جلو) و Kelis.

حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

آیا شما احساس می کنید مانند شکل هنر پخت و پز با شاهدانه تجدید نظر بیشتر به دوستداران غذا یا شاهدانه کاربران ؟ اگر هر دو که حس شما فکر می کنم آن تجدید نظر به بیشتر ؟

آن هم از نوع تجدید نظر بیشتر به حشیش طرف. من فکر می کنم بازار مرتب از آب گرفتگی با همان پخت و پز-رقابت را نشان می دهد. اگر شما بخواهید کسی به توصیف نشان می دهد و آنها می توانند نام پنج یا شش آنهایی که مشابه این ممکن است زمان برای تغییر است. آن خرد شده? قاتل آشپزخانه? MasterChef? آن را بسیار آسان برای به دست آوردن از دست رفته در این نوع را نشان می دهد. در انتهای دیگر اگر شما تنها تمرکز بر شاهدانه, شما را تا پایان با بسیاری از مردم گفت: هیچ چیز اهمیت است.

ازدواج این دو این است که در آن مردم علاقه مند است. زمانی که علف های هرز برای اولین بار قانونی مردم فقط بیش از آن. اما در حال حاضر ما در این نقطه که در آن مردم می دانند علف هرز است که در اینجا, اما چه چیزی آنها را با آن انجام دهید در حال حاضر ؟ می توانید آنها را طبخ ، ترکیب آن ؟ قرار داده و آن را در یک جادویی کره [تزریق ماشین]? استفاده از آن در مواد غذایی واقعی تابع چیزی است که می شود مردم را به توجه بیشتر است.

من شخصا دوست دارم به اضافه کردن روغن شاهدانه به قهوه من با تعداد زیادی از CBD و THC کم. من از شنیدن آن بسیاری مانند [از] گونه های جاز بازیکنان استفاده می شود به دود بود که بیشتر در لحظه.

چگونه شاهدانه-تزریق آشپز قرار است به بازار خود را ؟ شما نمی توانید فقط با باز کردن یک رستوران و یا فروش تازه ساخته شده خوراکیهای در درمانگاه.

این همه در مورد pivot. همه چیز در مورد پیدا کردن آنچه شما می توانید به بهترین توانایی های خود را. من تمرکز بر روی پیدا کردن افرادی که می خواهید به کنترل شاهدانه حوادث و توسط یک آشپز ، من می دانم که چگونه به طبخ بسیاری از چیزهایی بنابراین اجازه دهید بحث در مورد آنچه شما می خواهید برای انجام با آن است چون من باید این شکاف در کمربند من است و شاهدانه. آن را بسیار آسان تر برای غیر گیاهی آشپز به مواد غذایی گیاهی وگان از راه دیگری در اطراف. آن را نیز آسان تر به بازار خودم را به عنوان یک کل آشپز که می توانید با استفاده از شاهدانه از راه دیگری در اطراف.

ترین خوراکی سعی کنید برای مخفی کردن و یا جدا کردن خود از طعم حشیش اما سرآشپزها در نشان می دهد در آغوش skunky خاکی طعم حشیش. چقدر سخت است که آن را به عنوان سمبل کسانی که طعم دهنده به غذاهای?

این مشکل بیشتر از بیشتر. بخشی که باعث می شود آن را بسیار متنوع است این واقعیت است که زمانی که شاهدانه پایین می آید به یک سطح مولکولی در مواد غذایی آن را هنوز هم واکنش نشان می دهند مانند آب جوش scalding شیر یا هر چیز دیگری که می سوزد و یا curdles. کانابینوئیدهای هستند محلول در چربی; شما نمی توانید فقط آنها را رها کردن در آب است. همیشه وجود دارد که گام اضافی است که می آید به دلیل این که شما لازم نیست برای فعال کردن نمک و یا فلفل و یا سایر ادویه جات ترشی جات. حتی زمانی که بهبود طعم با برخی از ادویه جات ترشی جات شما در حال تلاش برای فعال کردن مواد شیمیایی. شاهدانه دارای یک منحنی بل از گرما که در آن THC شروع به تنزل یک بار آن را می شود بیش از حد گرم و خرابه همه چیز شما را برای کار. نمی توان آن را بیش از حد گرم و یا سرد پس از آن بسیاری مانند شیر یا روغن و یا هر چیزی که راه های بسیاری برای نابود شود و یا تخریب.

من خیلی دوست دارم برای دیدن شاهدانه پخت و پز نمودار نشان می دهد که تخریب حشیش و متصل درجه حرارت همراه با آن است. اگر ما یاد بگیریم برای درمان شاهدانه به عنوان چیزی است که می تواند جدا شده و به اضافه چیزهای دیگر, سپس آن را می توان در هر نقطه استفاده می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن