کالیفرنیا بازگشایی بیش از حد سرعت ؟ Newsom توضیح می دهد که دولت استراتژی برای کاهش coronavirus در حالی که تقویت اقتصاد

کالیفرنیا تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد به یک نقطه عطف جدید با تصمیم گیری اجازه می دهد تا لوس آنجلس, کانون

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

کالیفرنیا تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد به یک نقطه عطف جدید با تصمیم گیری اجازه می دهد تا لوس آنجلس, کانون coronavirus در کالیفرنیا به بازگشایی رستوران و آرایشگاه و سالن مو.

شده اند وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا دولت در حال حرکت بیش از حد سریع است.

اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اول که-در-این-ملت اقامت در خانه سفارش شده بود در نتیجه با کاهش گسترش COVID-19 روز جمعه ساخته شده در مورد چگونه دولت ادامه دارد.

کالیفرنیا با موفقیت در کاهش گسترش coronavirus این بهار اجازه می دهد سریع کاستن از اقامت خود را در خانه نظم و آزادی بیشتر ساکنان به ترک ایمنی از خانه های خود را به سرمایه گذاری برای سالن ها و مغازه ها و رستوران ها و در برخی موارد بازگشت به کار.

تبلیغات

لس آنجلس شد آخرین شهرستان برای دریافت تایید از Newsom دولت برای تسریع در بازگشایی اقتصاد آن با وجود اینکه کالیفرنیا بزرگترین COVID-19 کانون با نزدیک به 2,300 تایید مرگ تا کنون از حدود 4000 نفر در سطح ایالت. در همه 48 کالیفرنیا 58 شهرستان اعطا شده است چشم پوشی.

در آوریل Newsom خود پرده برداری چند مرحله ای طرح برای بازگشایی در اواخر مارس و دولت منتقل شده است در اسرع وقت به اعطای واریانس به شهرستانهای پس از آن. آن زمان فقط 17 روز برای مقامات دولتی برای ثبت نام اجازه می دهد که دولت در دو شهرستان آغاز بازگشایی — بوت-سیلور باو و زرخیز هر دو در شمال کالیفرنیا — و چراغ سبز برای شل کردن محدودیت در لس آنجلس.

"این دلیل است که خود را فوق العاده کار 40 میلیون از ما خرید زمان" Newsom گفت: در COVID-19 جلسه در ساکرامنتو در روز جمعه. "ما هرگز اجازه داد که منحنی به مانند دیگر نقاط این کشور است. ما تا به حال ثبات برای هفته ها و هفته ها و هفته."

Newsom اشاره کرد که حدود 50,000 ایالت کالیفرنیا در حال آزمایش روزانه برای coronavirus. طی هفت روز بیش از 4 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار ایالتی مثبت بوده است که او را با نام "تشویق عدد است." Newsom گفت که بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 نیز پایدار باقی می ماند در سطح ایالت و بسیاری کالیفرنیا مراکز درمانی کافی ظرفیت.

تبلیغات

اما دولت نیز در مواجهه با موانع بازگشایی.

تصمیم می آید را به عنوان دو تن از شهرستانها در کالیفرنیا به سهولت محدودیت سونوما و Lassen, کوچک پشت بازگشایی قصد دارد پس از تجربه افزایش COVID-19 مواردی که برخی از محدودیت ها برداشته شد. شهرستان سانتا کلارا بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی و یک معمار از کشور اول اقامت در خانه سفارش در اوایل این هفته همچنین با انتقاد کالیفرنیا سرعت سریع در بلند کردن اجسام اقامت در خانه محدودیت گفتن آن می تواند باعث افزایش موارد است.

دکتر رابرت Kim-Farley, متخصص اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفته است که با وجود لوس آنجلس در حال ضربه گیر بستری شدن در بیمارستان برای این ویروس افزایش یافته است. او گفت که این نشانه خوبی است که این شهرستان دارای "مسطح منحنی" و تا کنون به طور موثر مانع COVID-19 قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان ها و سیستم بهداشت و درمان است و اولیه بهداشت عمومی نگرانی از شیوع بیماری است.

"این بسیار دشوار است برای مردم را به زندگی در این مرحله است. اما یک مسئول رده بازگشایی مجدد انجام شود در یک شیوه ای محتاطانه — آن را حس می کند در این مرحله" کیم-Farley گفت.

تبلیغات

هنوز Kim-Farley و دیگران هشدار داد که از آن می تواند چند هفته قبل از مقامات بهداشت عمومی قادر به تعیین اگر کاسته محدودیت باعث افزایش COVID-19 موارد و هشدار داد که "رایگان برای همه" از شلوغ میله و تجمعات دیده می شود در کشورهای دیگر به احتمال زیاد منجر به موج جدیدی از ویروس.

"اگر ما به طور کامل بازگشایی بیش از حد به زودی بدون محدودیت های لازم و روش های پیشگیری مانند پوشش و تست فیزیکی, فاصله, ما می تواند یکی دیگر از افزایش عفونت و مرگ و میر منجر خواهد شد که ما را به طور کامل پناه در جای خود و هیچ کس می خواهد که به اتفاق می افتد گفت:" اپیدمیولوژی Brandon Brown از UC ریورساید گروه پزشکی اجتماعی, جمعیت و بهداشت عمومی. "اگر ما توسعه بازگشایی استانداردهای ما نیاز به مطمئن شوید که ما با آن استانداردها قبل از حرکت رو به جلو در غیر این صورت چرا ایجاد استانداردها در همه؟"

در به دنبال یک واريانس از دولت L. A. شهرستان مقامات استدلال می کرد که شهرستان ملاقات معیارهای ایجاد شده توسط California Department of Public Health به بازگشایی شده است. حتی اگر COVID-19 مورد افزایش این شهرستان را دارای ظرفیت برای پاسخ گفته است.

لس آنجلس گزارش کاهش در تعداد کل بیماران بستری هفت روز به طور متوسط از روزانه, درصد تغییر -1% با توجه به واريانس نرم افزار. این شهرستان همچنین اظهار داشت که شيوع coronavirus كردن در جامعه کم بود به اندازه کافی برای بازگشایی, با کمتر از 8 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار به آینده مثبت بیش قبلی هفت روز.

تبلیغات

Newsom تاسیس واريانس فرآيند ممکن است نیاز شهرستان برای اثبات به دولت که COVID-19 بستری شدن در بیمارستان ثابت مراکز درمانی و خانه های سالمندان و دیگر خدمات ضروری کافی تجهیزات حفاظتی و که آنها آماده هستند به جای مراقبت از یک افزایش بزرگ در بيماران مبتلا به ویروس است.

روز جمعه Newsom روشن ساخته است که پایبندی به آن بازگشایی استانداردهای مسئولیت استان ها — و نه دولت — تکرار خود بارها استفاده می شود عبارت "localism تعیین کننده است." این Newsom دولت هنوز ارائه جزئیات به اینکه آیا یا زمانی که مقامات بهداشتی دولت خواهد دخالت کند اگر محدودیت هستند و نه به دنبال آن در سطح شهرستان و موارد شروع به افزایش است.

"بهداشت محلی مقامات نوک نیزه" Newsom گفت. "آنها این حق و مسئولیت را تعیین و بر اساس شرایط محلی با مشارکت محلی خود را انتخاب کردند. ما به احترام این حق ما افتخار آن است. برخی از خواهد شد به آرامی برخی از خواهد شد کمی بیشتر به سرعت."

استان ها اعطا چشم پوشی توسط دولت شده اند مجاز به بازگشایی رستوران برای فرد ناهار خوری همراه با آرایشگاه و سالن مو — مناسب با پادمان در محل مانند استفاده از پوشش صورت یک تعداد محدود از مشتریان و فاضلاب پروتکل های.

تبلیغات

دولت در حال حاضر مجاز خرده فروشان و مراکز خرید برای باز کردن همراه با ساختمان های اداری تولید کنندگان و کسب و کار دیگر با همان پادمان در محل. ایمان مبتنی بر سازمان همچنین می توانید رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود است.

بزرگ جمع آوری مانند کنسرت و عمده رویدادهای ورزشی با طرفداران ممنوع باقی می ماند و نمی رود از سر تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر برای COVID-19.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن