'مادر من است؟' حلق آویز مرگ از جرقه خشم و سوء ظن در ویکتورویل

حلق آویز مرگ یک مرد سیاه و سفید در ویکتورویل است موجب خشم جامعه در مورد بزرگتر نژادی مسائل در صحرا بالا شهر و

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

حلق آویز مرگ یک مرد سیاه و سفید در ویکتورویل است موجب خشم جامعه در مورد بزرگتر نژادی مسائل در صحرا بالا شهر و خواستار یک تحقیق کامل به اینکه مالکوم Harsch قربانی بازی ناپاک است.

Harsch داشت حلق آویز از یک درخت در صبح روز 31 مه در نزدیکی شهر کتابخانه. مقامات گفته اند که هیچ شواهدی از بازی ناپاک اما مرد خانواده و دیگران تردید دارند و خواستار تحقیقات مستقل.

حدود 200 نفر تبدیل به یک تظاهرات مسالمت آمیز بعد از ظهر سه شنبه در ویکتورویل تماس با پلیس پاسخگویی و تحقیقات بیشتر به Harsch مرگ است.

تظاهرکنندگان راهپیمایی در پیاده رو در امتداد مدنی درایو برگزاری نشانه هایی است که خواندن "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" و "پسر من است؟" آنها شعار می دادند "نه عدالت بدون صلح" به عنوان اتومبیل سوار و honked.

تبلیغات

Stevevonna Evans, 36, یک سازمان از یک اعتراض گفت: این گروه خواستار شفاف و مستقل رسیدگی به دار مرگ دوم از یک مرد سیاه و سفید در دو هفته — و همچنین می خواهم کالیفرنیا دادستان کل نظارت بر تحقیقات.

"متاسفانه ما نمی توانیم این را در دست San Bernardino County کلانتر" ایوانز گفت. "ما در حال گرفتن داستان های متناقض با آنچه که آنها میگویند گرفت و آنچه شاهدان می گویند گرفت."

برخی از تظاهرکنندگان با استفاده از گچ برای نوشتن در پیاده رو نام افراد کشته شده توسط پلیس مانند جورج فلوید و Breonna تیلور. آنها همچنین نوشت: "پال خواستار قطع بودجه دولت, Demilitarize, Deescalate."

نزدیکی ایستاده بودند نمایندگان با سن برناردینو کانتی کلانتر آن شهر قرارداد برای خدمات پلیس.

تبلیغات

اعتراض سازمان یافته توسط گروه های مردمی برای مردم می آید پس از حلق آویز مرگ و میر ناشی از Harsch, 38, و, در پالم دیل, 24 ساله رابرت فولر.

پس از سوالات و اعتراضات اف بی آی روز دوشنبه اعلام کرد این امر به بررسی هر دو مورد.

در ویکتورویل آتش نشانی کشف Harsch بدن May 31 بعد از دریافت اعزام تماس حدود 7 صبح, مقامات گفت. وقتی آتش نشانان وارد کتابخانه آنها یافت Harsch حلق آویز از یک درخت در این نزدیکی هست.

تبلیغات

روز دوشنبه سان برناردینو شهرستان کلانتر بخش ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است گفت: نمایندگان نامیده می شدند به یک بی خانمان گاه در مورد Harsch.

"تماس گیرنده گفت که او و [او] پسر بعد از شناسایی به عنوان مالکوم Harsch شده بود با هم در طول صبح بود اما او پس از بازگشت به چادر او برای یک دوره کوتاه از زمان. او هشدار داده شد توسط دیگران در این اردوگاه که آقای Harsch داشت حلق آویز از یک درخت و قطع. مردم در این اردوگاه بودند انجام CPR, تلاش برای احیای آقای Harsch" در بیانیه ای گفت:.

"به محض ورود نمایندگان بلافاصله گرفت و ادامه داد: CPR. اورژانس و کادر پزشکی وارد صحنه یک زمان کوتاه بعد از آن و با وجود اضافی نجات بخش تلاش تلفظ آقای Harsch مرحوم" مقامات اضافه شده است.

کالبد شکافی انجام شد و به گفته مقامات آنها را دیدم هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است. اما تحقیقات همچنان ادامه دارد با کمک اف بی آی است.

تبلیغات

در بیانیه ای ارسال به Victor Valley, اخبار Harsch اعضای خانواده در اوهایو گفت: آنها یافت می شود آن را سخت به قبول مرگ او خودکشی. گفتند Harsch تا به حال مکالمات اخیر با کودکان خود در مورد دیدن آنها به زودی و به کسانی که او را می دانستم که او به نظر نمی رسد افسرده.

"توضیح خودکشی به نظر نمی رسد قابل قبول" خانواده نوشت. "وجود دارد بسیاری از راه برای مردن اما با توجه به زمان تنش نژادی, یک مرد سیاه و سفید خود حلق آویز از یک درخت قطعا نمی نشینند و با ما در حال حاضر.

"ما می خواهیم عدالت راحت نیست بهانه" آنها نوشت.

تبلیغات

در طول تظاهرات خارج ویکتور ویل شهر برخی از معترضان منتظر به آدرس شورای شهر بود که برگزاری آن جلسه برنامه ریزی شده.

ایستاده در خط جسیکا پاول, 35, از ویکتور ویل. او برگزار شد نشانه آن است که خواندن "ما نه ضد پلیس ما ضد خشونت پلیس."

پاول گفت که او می خواست افسران برگزار می شود پاسخگو زمانی که آنها مردم را کشته و یا زمانی که آنها با استفاده از نیروی بیش از حد.

"ما نیاز به تغییر" او گفت:. "وجود دارد نیاز به برخی از نوع از برابری برخی از پاسخگویی."

تبلیغات

پاول گفت که در ماه ژوئیه گذشته او غیر مسلح برادر ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در آدلانتو. او گفت برادرش زده بود در پشت و قفسه سینه.

او گفت: برای تقریبا یک سال او تا به حال شده است در تلاش برای دریافت آن گزارش کالبد شکافی اما در عین حال برای دریافت هر چیزی. او گفت که پلیس تا به حال ساخته شده است آن را دشوار برای به دست آوردن اطلاعات اولیه در مورد تیراندازی.

Eli غرب, 57, یک فعال جامعه وجود دارد گفت: بسیاری است که نیاز به آورده به نور در ویکتورویل. او گفت که پلیس در این شهر در حال نواخته برفلد ساکنان از جمله خود و خانواده اش در حال افغانستان که سوال برانگیز است.

"این یک طوفان کامل" او گفت:. "زمانی که سیستم برای همه مناسب است و سپس آن را نیاز به تغییر.

تبلیغات

"قانون اساسی می گوید "عدالت برای همه" او افزود: "و اگر آن را عدالت پس از آن ما نیاز به دوباره تعریف کردن که کلمه تا زمانی که ما حق معنی است."

ایستاده در این نزدیکی هست بری هریس, 52, از ویکتور ویل گفت که او به حمایت Black Lives Matter جنبش تماس گرفته و برای پلیس پاسخگویی.

"پلیس شده اند ناعادلانه به ما برای مدت زمان طولانی در حال حاضر," او گفت:.

هریس می خواستم برای حضور در شورای شهر جلسه اما اتاق رسیده بود ظرفیت. او گفت: اگر او می خواهم تا به حال شانس به آدرس اعضای او را به نام آنها به نگه داشتن افسران پلیس پاسخگو باشد.

تبلیغات

برخی از تظاهر کنندگان گفت: آنها می خواستند ویکتور ویل به تغییر مسیر policing بودجه برای بهداشت عمومی و برنامه های اجتماعی در این شهرستان است.

گردهمایی صلح آمیز بود اما بسیاری در زمان ارتکاب جرم با تعدادی از نمایندگان در نزدیکی ایستاده و یک کلانتر هلیکوپتر گردان شنید فرمانده که معترضان اقامت در پیاده رو.

غرب گفت که او نمی مانند که.

"من فکر نمی کنم لازم است. همه چیز است, صلح آمیز," او گفت:. "همه آن است که یک عمل مهار به شما در حفظ و در خط."

تبلیغات

بعد در شب یک گروه برگزار می شود تا نشانه های خود را به عنوان نمایندگان هشت نگهداری از دور تماشا.

"آیا شما همه در حال انتظار برای قرار دادن زانو در گردن ما?" یکی فریاد زد ، "آیا شما با رفتن به نگه داشتن خود را افسران پاسخگو?"

افسران نگاه کرد.

"این است که ارعاب" زن فریاد زد که او راه می رفت دور.

تبلیغات

در داخل شورای شهر اتاق بیش از 50 نفر از مردم صحبت کرد و برای نزدیک به 2½ ساعت و در زمان جلسه زمان شد.

ویکتور ویل شهردار گلوریا گارسیا هشدار داد Councilwoman بلانکا گومز سه بار برای قرار دادن یک علامت پایین خواندن "عدالت برای جورج فلوید." در یک نقطه گارسیا رفت به گومز به عنوان نظر عمومی در حال وقوع بود و دو councilwomen صحبت کردن میکروفون در کوتاه اما پر جنب و جوش گفتگو.

در حالی که گارسیا بازگشت به صندلی گومز دوباره برافراشتند ثبت نام برگزاری این هوا بیشتر از بقیه از نظر عمومی دوره است.

بار نویسنده کارکنان Andrew J. Campa کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب