جدا شده توسط اقیانوس ها: هاوایی, جزایر دیگر tamp کردن ویروس

هونولولو (AP) — پرواز به دور ساحل ممکن است به نظر می رسد بهترین راه برای فرار از یک بیماری همه گیر اما برای جد

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

هونولولو (AP) — پرواز به دور ساحل ممکن است به نظر می رسد بهترین راه برای فرار از یک بیماری همه گیر اما برای جدا اقیانوس آرام جزایر کنترل coronavirus به معنی قطع گردشگری.

هاوایی در میان بالاترین COVID-19 عفونت و میزان مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا به عنوان موارد رز در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige چیزی دیگر دولت می تواند به طور موثر مهر مرزهای خود. افرادی که می آیند چهره دو هفته قرنطینه توقف جریان ده ها هزار نفر از گردشگران که به طور معمول می رسند در هر روز است.

"ما جدا شده ترین جامعه در این سیاره" Ige گفت: خبر مربوط به هفته گذشته است. "ما رو به بیشتر متکی اما ما نیز تا به حال این فرصت را به تصویب قرنطینه آن را معنی دار و مهمتر از همه می دانید که ما واقعا می تواند به طور چشمگیری کاهش تعداد بازدید کنندگان ما."

با بیش از 2 ، 000 کیلومتر (3,220 کیلومتر) از اقیانوس جدا کردن آن از بقیه جهان در هاوایی دارای یک مزیت بیش از دیگر کنترل از راه دور کشورهای با نرخ پایین از عفونت و مرگ است. بر خلاف آلاسکا مونتانا و وایومینگ وجود دارد رانندگی و یا در نظر گرفتن یک قطار به جزایر بنابراین مردم کمتر خواهد شد ورود و گسترش این بیماری به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی شده است.

اما محدودیت های مسافرتی را walloped یک اقتصاد وابسته به گردشگری و آنها را در میان گذشته برای پایان دادن به مقامات می گویند. هاوایی در حال حاضر یکی از این کشور بالاترین نرخ بیکاری.

"این قربانی را از ما نگه داشتن جامعه امن و سالم" Ige گفت: "آمده است در هزینه بیش از 225,000 ساکنان که در حال حاضر بیکار" — حدود یک سوم از هاوایی نیروی کار است.

از معدود مکان هایی در جهان با هیچ تایید COVID-19 عفونت تقریبا همه سلیمان در اقیانوس آرام.

ساموا خاک ایالات متحده غرب هاوایی است که این کشور تنها در حوزه قضایی با موارد تا به امروز است. مقامات خواسته اند هاوایی شرکت های هواپیمایی برای توقف پروازهای روزانه از هونولولو به سعی کنید به ماندن ویروس رایگان و مسافران باید قرنطینه به مدت دو هفته.

هر ایالت و قلمرو از جمله جزایر گوام و پورتوریکو, ویروس. هنگامی که وجود دارد, آن را سخت می باشد به خصوص اگر بازدید کنندگان حفظ ورود.

هاوایی شد اولین دولت به نیاز مسافران به قرنطینه و دیگران به دنبال داشته است هر چند اجرای شده است پر از لکه.

هاوایی دارای چندین گردشگران برای شکستن قرنطینه که می تواند به معنای یک 5000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان است. بیش از 200 بازدید کننده وارد در روز جمعه.

مسافران باید به هاوایی فرودگاه مقامات یک آدرس آنها را برای قرنطینه است که تایید و شماره تلفن. اگر تعداد حلقه نیست در مقابل یک عامل بازدید کننده تبدیل شده است به پلیس. سرباز گارد ملی نیز بررسی مردم برای تب و سایر نشانه های بیماری در فرودگاه.

دولت حداقل 16 کشته و بیش از 600 مورد تأیید. برای بسیاری از coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید.

هاوایی مانع گسترده جامعه گسترش با وجود برخی خوشه از موارد از جمله در مائوئی بیمارستان و یک رستوران فست فود در جزیره بزرگ.

راهبردهای خود آشنا هستند: stay-at-home سفارشات اجتماعی فاصله و تعطیلی کسب و کار. اما اجباری قرنطینه برای مسافران ساخته شده و بزرگترین ضربه.

روزانه به طور متوسط واردان برای این زمان از سال کاهش یافت و از حدود 30,000 نفر در روز به یک فقط چند صد. بیشتر در حال بازگشت ساکنان.

مری ان جنکینز چپ هونولولو به دیدن خانواده در ایندیانا در اوایل ماه آوریل و آماده شد برای قرنطینه به مدت دو هفته از زمانی که او به پرواز در هفته گذشته به خانه. او گفت که او مواجه با هیچ گونه محدودیتی در سرزمین اصلی است.

"واقعا وجود دارد هیچ مشکلی برای رفتن به ایندیانا" جنکینز گفت. "هنگامی که من سمت چپ و ... آن را بیشتر از یک چیز امن تر از زمانی که من وجود دارد."

او موافق با Ige را به منظور محدود کردن بازدید کنندگان است.

"در سرزمین اصلی شما می توانید از یک حالت به بعد و شما فقط هنوز رانندگی پایین جاده بنابراین شما هرگز نمی دانید که چه و یا که در آن شما در حال آمدن در تماس با" جنکینز گفت.

هاوایی نیز گسترش یافته و آزمایش به اطلاعات تماس افراد آلوده بخشند. Gov. جاش سبز یک تمرین پزشک اورژانس. مقامات در حال حاضر در حال توسعه راه به آرامی راه اندازی مجدد اقتصاد گردشگری.

سبز توصیه است که برای سال آینده یا تا زمانی که ویروس است که دیگر یک تهدید عمده مسافران باید تست 72 ساعت قبل از ورود. و او گفت: همکاری با مکان هایی مانند نیوزیلند و استرالیا که هم کم عفونت نرخ می تواند به آرامی بازسازی گردشگری با کشورها شناخته شده است به امن است.

متصدی بار Jason ماکسول که با این نسخهها کار در دو هونولولو هتل ها در تلاش است برای درخواست مزایای بیکاری از طریق غیرمنتظره سیستم دولتی و با استفاده از تعطیلات و بیمار در این میان است. هنگامی که او هنوز مطمئن شوید که چه جلوتر است.

"آن را نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر است. و من نمی توانم پیش بینی این چیزی که پایان دادن به هر زمان به زودی. بنابراین استرس ناشناخته است که نوع از چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر" ماکسول گفت.

فرماندار می گوید او گسترش مزایای بیکاری به کارگران بیشتر و اجازه می دهد کسب و کار مانند آژانس های املاک و مستغلات, ماشین, نمایندگی و دوره های گلف به بازگشایی شده است.

اما قرنطینه قوانین برای مسافران خواهد داشت و حداقل از طریق ممکن است.

"ما در حال مسطح منحنی" Ige گفت. "اما بزرگترین ترس من این است که اگر ما حرکت خیلی سریع برای بازگشایی خواهیم یک افزایش ناگهانی در موارد جدید است که در نتیجه overrunning ما سیستم مراقبت های بهداشتی و مرگ و میر بیشتر."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Fili Sagapolutele در پیجو پیجو American Samoa و آدری McAvoy در هونولولو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب