آن دو بيمارستان تاخت و تاز کردن, Imperial County توقف در فروشگاه های خرده فروشی و داخلی خدمات مذهبی

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هشدار داد Imperial County مقامات جمعه که او را "دخالت" اگر آنها نمی, گام برای کنت

توسط MORVARIDEASIA در 13 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هشدار داد Imperial County مقامات جمعه که او را "دخالت" اگر آنها نمی, گام برای کنترل گسترش coronavirus. تقریبا یک هفته بعد مقامات شهرستان باید نورد بهداشت عمومی به منظور بسته شدن همه در فروشگاه های خرده فروشی و داخلی خدمات مذهبی.

جهت بیشتر است که تمام شهرستان پارک ها بسته همه تجمعات محروم شده و هیچ ساکنان باید منازل خود را ترک کنند مگر اینکه لازم است.

"محدودیت های مربوط به COVID-19 اغلب دشوار است برای قبول, اما آنها تبدیل شده اند لازم است برای اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک جامعه انجام بخشی خود را برای حفاظت از سلامت و ایمنی ما خانواده و دوستان و همسایه ها گفت:" لوئیس Plancarte رئیس Imperial County هیئت ناظران. "ما می پرسند که شما برای جلوگیری از این سه Cs. این جمعیت فضاهای محدود و تماس نزدیک با کسانی که در خارج از خانواده خود است."

سفارش جدید محدودیت های غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی به منظقه وانت تنها. هر چند داخل سالن خدمات مذهبی ممنوع است, هوای آزاد, خدمات مجاز با کمتر از 100 عبادت. خدمات فضای باز شامل نمی تواند آواز, بوسیدن, مراسم اشیاء نوشیدن از شایع فنجان یا عبور ارائه صفحات.

تبلیغات

هنگامی که در مکان های عمومی, همه باید تمرین فیزیکی فاصله و افراد مسن تر از 2 باید پوشیدن چهره پوشانده اند. هر کس باید شستن دست های خود را اغلب.

Coronavirus همچنان به تاخت و تاز Imperial County, که در آن بیش از 20 درصد از coronavirus آمده تست مثبت — چهار برابر بیشتر از میانگین رای مثبت در تمام California counties.

روز پنج شنبه در شهرستان شمارش 301 جدید عفونت آوردن کلی تعداد به 6,824 موارد است. و مقامات شهرستان اعلام کرد به خصوص دلخراش علامت پنج شنبه: 100 مرگ و میر.

در طول یک ایالت اخبار جلسه جمعه Newsom خاص امپریالیستی شهرستان به عنوان منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus. این یکی از 19 استان ها در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من برای افزایش caseloads. برای هر 100 ، 000 نفر در شهرستان امپریال بیش از 3,700 آلوده شده اند coronavirus. در دولت به عنوان یک کل حدود 600 در هر 100000 نفر آلوده شده اند.

تبلیغات

The Imperial County coronavirus شمارش کمی معما.

یک روستایی 181,000 شخص شهرستان همراه دولت در مرز آریزونا و مکزیک به نظر نمی رسد به مکان نخست برای ویروس گسترش یافته است. و Newsom گفت: این شهرستان تا به حال "هرگز نقل مکان کرد و به جلو [با بازگشایی] تا آنجا که دیگر بخش های دولت" اگر هیئت ناظران و انجمن کسب و کار تا به حال تحت فشار قرار دادند به بازگشایی در ماه ژوئن.

هنوز هم ضعیف اقتصادی و بهداشت عوامل قرار Imperial County در شیب یک نقطه ضعف برای انتقال و بهداشت و درمان.

با توجه به داده های سرشماری در حدود یک چهارم از ساکنان آن در فقر زندگی می کنند در میان بدترین درصد از تمام California counties. و در حالی که کالیفرنیا به طور متوسط یک پزشک مراقبت های اولیه در هر 1,260 ساکنان امپراتوری شهرستان تنها دارای یک در هر 4,250 ساکنان.

تبلیغات

تنها دو بیمارستان در شهرستان امپریال — ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای و پیشگامان سلامت مرکز شده اند تاخت و تاز کردن از شیوع کروناویروس. فقط در آخرین پنج هفته Imperial County انتقال بیش از 500 coronavirus بیماران به سایر استان ها برای درمان — به طور متوسط 15 تا 17 نفر در روز Newsom گفت.

برخی از سرریز شده است نسبت به یک تعداد غیر منتظره ای بالا از بستری شدن در بیمارستان مربوط به مرزی ترافیک از مخیکالی. در جمعه, اخبار جلسه Newsom گفت: دولت "همکاری با گمرک و مرز [حفاظت] به دلیل مسائل" مربوط به مرز در مخیکالی و کالکزیکو.

بیمارستان ها را فاش نمی کند که در آن بیماران خود را از آمده, اما آنها به طور معمول درمان مرزی مسافران گفت: کارینا لوپز امور عمومی در ارتباط پیشگامان مرکز بهداشت. Imperial County جمعیت 85% لاتین و بسیاری از ساکنان مهاجر کشاورزان و یا مهاجران اخیر.

زمانی که تعیین می کند که بیماران برای مراقبت از پیشگامان مرکز بهداشت در نظر نمی بیمار اقامت.

تبلیغات

"در حال حاضر مرز فنی بسته شده است. مردم تنها از لحاظ فنی مجاز به تصویب قانونی اقامت دارندگان کارت و یا شهروندان" لوپز گفت. اما "هر کسی که به بیمارستان ما است که نیاز به مراقبت از آن را دریافت خواهد کرد."

هر چند بیمارستان را پر کرده است تنها 68 از آن 107 حاد تخت های مراقبت از آن تبدیل شده است برخی از بیماران دور.

"نگرانی اصلی ما این بود که ما به اندازه کافی مراقبت حاد پرستاران برای مراقبت از بیماران در آینده. در حالی که ما باید بستر را برای آنها و ما باید فضا را برای آنها ما لازم نیست به اندازه کافی کارکنان" لوپز گفت.

به مدت شش هفته در بیمارستان دریافت برخی از حمایت های بیشتر از گارد ملی اما این برنامه شنبه به پایان رسید. لوپز گفت: این بیمارستان به زودی به دست آوردن بیشتر سفر پرستاران برای حمایت از کارکنان دائم.

تبلیغات

به عنوان بیمارستان باقی می ماند تاخت و تاز و چهارم جولای آخر هفته روش Imperial County مقامات اصرار ساکنان به ماندن در داخل.

"مردم در جامعه ما همچنان به بیمار و در ادامه به مرگ ناشی از این ویروس است. این مهم است که همه ما باقی می ماند فعال به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19" دکتر گفت: Stephen Munday شهرستان افسر بهداشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب