باشگاه جاز و اغذیه فروشی و مشروب فروشی La Cour بسته شده است

La Cour صاحبان و شرکای دیرین جانت Poth و یوسف Monley که هر دو به نوبه خود 65 بعد از این سال تا به حال برنامه ا

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

La Cour صاحبان و شرکای دیرین جانت Poth و یوسف Monley که هر دو به نوبه خود 65 بعد از این سال تا به حال برنامه ای برای بازنشسته در برخی از نقطه, اما پس از همه گیر, آمار, آنها تصمیم گرفتند آن خواهد بود زودتر از بعد. و به طوری که آنها نمی خواهد بازگشایی خود South Broadway jazz club و اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که آنها باز هفت سال پیش.

Poth می گوید که او و Monley شده بود با توجه به فروش کسب و کار پس از سوار coaster غلتکی داشتن یک رستوران/باشگاه.

"ما هر دو در نهایت بسیار با اعتماد به نفس چگونه در محل انجام شد" Poth می گوید. "ما فکر, شما می دانید, آن را با یک رول برای انجام یک سال و یا آیا ما نه ؟ بنابراین ما برای رفتن به جلو و عقب در این که آیا آن خواهد بود 2021 یا پایان سال 2020 است. اما در برخی از نقطه آن اتفاق می افتاد."

زمانی که آنها برای اولین بار باز La Cour (که به معنی "حیاط" در فرانسه) Poth که می خواهم زندگی در فرانسه برای سال های بسیاری می خواستم به یک نقطه با یک پیر-جهانی محیط که در آن جداول به هم نزدیک و مشتریان می تواند با صرف چند ساعت صحبت کردن با همسایگان خود است.

"ایده این بود که اصلی هنر و موسیقی زندگی می کنند و نه به پوشش" Poth می گوید. "ایده ساخت این عنوان در دسترس به عنوان ممکن است برای افرادی که ممکن است رفتن به گالری نگاه به هنر است. اما اگر آنها در حال نشستن در یک جدول برای سه ساعت آنها را در آن نگاه کنید. و آنها ممکن است آشنا با شراب فرانسوی, اما ما می تواند آن را مقرون به صرفه و آسان و خوشمزه است."

اگر چه La Cour دارای بسته Poth در تلاش است برای کمک به محلی موسیقی جاز با راه اندازی 100 شب جاز این پنج شنبه, مارس 15 با کلاسیک پیانو در 1332 جنوبی برادوی که به ارائه یک محل برای نوازندگان به انجام و همچنین ویژگی های هزینه های درگیر با جریان کنسرت. مجازی را نشان می دهد برگزار خواهد شد پنج شنبه از طریق شنبه ها از 7 به 8 p. m. Poth را آغاز کرده است GoFundMe کمپین برای کمک به پرداخت برای هزینه های.

این تقویم به صورت 100 شب موسیقی جاز خواهد بود در La Cour وب سایت. Poth می گوید: او در حال برنامه ریزی برای آوردن بازیکنان مانند Purnell Steen, ریکو جونز, Rob Mullins جف و تری جو جنکینز ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن