جی کی رولینگ توييتها در مردم تغییر جنسیت جرقه خشم

لس آنجلس (AP) — "هری پاتر" نویسنده J. K. رولینگ رو سنگین واکنش پس از او نوشته شده یک سری از توییتهایی دربارهی

توسط MORVARIDEASIA در 18 خرداد 1399

لس آنجلس (AP) — "هری پاتر" نویسنده J. K. رولینگ رو سنگین واکنش پس از او نوشته شده یک سری از توییتهایی دربارهی نما مردم است.

رولینگ درو خشم شنبه در توییتر هنگامی که او در انتقاد از نظر قطعه از Devex که با استفاده از عبارت " افرادی که عادت ماهانه."

"من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای کسانی که مردم" معروف نویسنده انگلیسی است. "کسی که به من کمک کردن. Wumben? Wimpund? Woomud?"

او ادامه داد: با یکی دیگر از موضوع صحبت کردن در مورد مفهوم بیولوژیکی ،

"اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه" او هنوز توییتی. "اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را. آن را از آنها بدم میاید به حقیقت صحبت می کنند."

رولینگ توییتهایی ناشی از طوفان از پاسخ از جامعه تجاوز و دیگران که ناراحت شدند با کلمات است. هری پاتر گروه فن توییتی مخالفت خود از رولینگ پست و تشویق پیروان به کمک به یک گروه است که پشتیبانی از عقب زنان تغییر جنسیت.

رولینگ گفت که او احترام می گذارد "هر ترانس فرد حقوق به زندگی می کنند به هیچ وجه احساس می کند که معتبر و راحت به آنها." او در ادامه می گویند او خواهد مارس "اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن. من باور نمی کنم آن را نفرت انگیز می گویند."

GLAAD صادر پاسخ در توییتر تماس رولینگ توییتهایی "نادرست و ظالمانه است." این سازمان حمایت اختصاص داده شده به جامعه برابری سپس پرسید کسانی که ناراحت نویسنده دیدگاه برای حمایت از سازمان هایی که کمک به سیاه نما مردم است.

"جی کی رولینگ در ادامه به چین با یک ایدئولوژی است که عمدا تحریف حقایق در مورد هویت جنسی و افرادی که ترانس," GLAAD توییتی. "در سال 2020 وجود دارد هیچ بهانه ای برای هدف قرار دادن ترانس مردم است."

رولینگ نماینده است در پاسخ به یک ایمیل از درخواست برای نظر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن