آنچه ما ولع مصرف برای Takeout این آخر هفته

دنور اقامت در خانه سفارش منقضی می شود در نیمه شب امشب (جمعه, مه 8) بنابراین شما می خواهید به سهولت به واقعیت ف

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

دنور اقامت در خانه سفارش منقضی می شود در نیمه شب امشب (جمعه, مه 8) بنابراین شما می خواهید به سهولت به واقعیت فراتر از اتاق نشیمن خود را با یک takeout منظور شما از خانه اگر حتی برای چند دقیقه. خوشبختانه دو جدید pop-ups از Larimer خیابان مورد علاقه های شما و بازگشت از یک Colfax خیابان eatery باید فقط آنچه شما نیاز دارید — در قالب burritos پای و غذاهای چینی. فقط فراموش نکنید که ماسک خود را — آن را قانون!

Burro Rito's Atun Rito combines the best of Fish N Beer and Tacos Tequila Whiskey.گسترش

Burro Rito را Atun Rito ترکیبی از بهترین ماهی N آبجو و Tacos تکیلا را داراست.

علامت Antonation

Burro Rito

3510 Larimer, خیابان
303-248-3497


کوین موریسون بنیانگذار Tacos تکیلا ویسکی خود را بسته رستوران غذاهای دریایی ماهی N آبجو در ابتدای coronavirus مستند اما برای دو هفته آینده او خواهید بود با استفاده از این فضا به عنوان یک burrito takeout مشترک. چوب کبابی گوشت و سبزیجات هستند که ستاره سنگین Pinche Pollo Rito پر شده با مرغ مزه دار شده, chicharron لوبیا چیتی چاشنی برنج, جک و پنیر pico de gallo; استیک Rito با کبابی راسته frijoles نگرس con carne, chimichurri و پنیر و برنج و شیراز Rito پر شده با گوشت راسته, سیب زمینی, پنیر, guacamole, خامه ترش و پیکو. مورد علاقه ما است که Atun Rito غیر معمول burrito ساخته شده با خشکیده آهی تن پونزو سس, برنج, لوبیا سیاه, chipotle مایو و tobiko (ماهی های کوچک است که پاپ با هر نیش می زنند). همه آنها می آیند پیچیده در Raquelitas قرمز شیلی چیپس. آشپزخانه است که شلیک کردن کوره از 11:30 صبح تا 7:30 p. m. روز شنبه از طریق شنبه از هم اکنون تا 21 مه با صبحانه burritos و دم قهوه در دسترس از 8 تا 11:30 صبح در روزهای شنبه. برای هر burrito فروخته موریسون اهدای یک burrito به خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران. دیدن Burro Rito سایت به صورت کامل منو و سپس تماس بگیرید زمانی که شما آماده هستید برای سفارش.

These aren't pizza pies, but you can buy them at an Italian restaurant.گسترش

این ها نمی کیک پیتزا, اما شما می توانید آنها را در یک رستوران ایتالیایی.

حسن نیت ارائه میدهد از Il Posto

Il Posto پاپ تا پای Shoppe

2601 Larimer, خیابان
303-394-0100


شما به طور معمول نمی تماس یک رستوران ایتالیایی به منظور پای, مگر اینکه شما در حال صحبت کردن پیتزا. اما این ها نمی نرمال بار پس Il Posto را آشپز شیرینی, لستر, دیکسون, پخت انواع مختلفی از همه آمریکایی پای برای همه (به جز کسانی که weirdos که برای برخی از این دلیل ترجیح می دهند کیک). پر کردن شامل اپل streusel و توت فرنگی و ریواس گردو و هلو و کرم شکلات برای 25 دلار در هر, و شما می توانید آنها را بر روی Il Posto را در فروشگاه آنلاین از طریق تلفن و یا حتی تنها با توقف برای یک سفارش بایگانی اطلاعات.

Shacha barbecue ribs are back!گسترش

Shacha کباب دنده هستند!

علامت Antonation

Q خانه

3421 شرق, Colfax, خیابان
720-729-8887


یکی از دنور بهترین رستوران های چینی — اثبات یک جیمز ریش نامزد جایزه در سال 2019 — بازگشایی برای بایگانی اطلاعات سفارشات این هفته تا آخر این هفته زمان بسیار خوبی برای قرار دادن Q خانه خود را به طور منظم چرخش است. رستوران Facebook صفحه برای ترین زمان منو و سپس تماس بین 12:30 تا 3:30 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه به منظور پرداخت و برنامه خود را انتخاب کنید تا بین 4 و 8 بعد از ظهر همان روز. در این رستوران می گوید آن را نیز سعی کنید به جای تماس سفارشات بین 4 و 8 p. m. اگر شما از دست در طول روز پنجره. آتشین چونگ چینگ مرغ سرخ شده مرغ یا shacha دنده کباب مطمئن هستند که شرط اما گرم کنجد نودل نادر هستند درمان ما خواهید بود با اضافه کردن به ما سفارش دهید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب