جان Prine ادای احترام Black Lives Matter سود را نشان می دهد و بیشتر آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به من

توسط MORVARIDEASIA در 23 خرداد 1399

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

در 5:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 11, نوازندگان در سراسر جهان خواهد پرداخت خود را احترام به خواننده و آهنگسازی افسانه جان Prine در تصویر نشان می دهد: ادای احترام جشن جان Prine

تایید مهمانان عبارتند از: Courtney ماری اندروز دن اورباخ کوین بیکن برنه براون Brandi Carlile, Eric Church, Dave کاب, Stephen Colbert, پیتر کوپر, Iris DeMent, جان Dickerson, میچل Drosin دیوید فرگوسن, Vince Gill, Jason Isbell جرمی Ivey, جیم جیمز پت مک لافلین, بیل موری, Kacey Musgraves مارگو قیمت فیونا Whelan Prine جک Prine تامی Prine, Bonnie Raitt, راز, خواهر, Kyra Sedgwick, Amanda Shires, Sturgill سیمپسون, تاد Snider, Billy Bob Thornton, Kurt ننگین Kelsey Waldon سارا واتکینز, جودی Whelan, John Paul White, ریتا ویلسون و Prine را دیرین bandmates Kenneth Blevins دیوید ژاک چربی Kaplin, Jason Wilber.

تولید شده توسط Prine خانواده و آه پسر سوابق مردم خواهد شد به اشتراک گذاری خاطرات و آهنگ ها و همچنین نادر و هرگز قبل دیده می شود فیلم از Prine خود را در حالی که جمع آوری پول برای سه سازمان: نامی زنده و جاده نیویورک.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

SunSquabi در تابستان 2020 مجازی بالا به پایین تور
پنج شنبه, 11 ژوئن تا اوت 27

الکترونیکی جم گروه SunSquabi را نشان می دهد که برگزار خواهد شد در مکان های مختلف در سراسر کلرادو از جمله سالن های استودیو های ضبط صدا و داخل bandmembers' خانه. SunSquabi نیز میزبان رویدادی منحصر به فرد از جمله پرسش و همانطور که با طرفداران در رسانههای اجتماعی همه تریک مجموعه فن-درخواست مجموعه و یک SunSquabi و دوستان شما در تنظیم. این گروه اولین تن جدید, موسیقی و تجسمی, اجزای, ارائه امکان بهترین تجربه بصری برای مخاطبان در همه جا. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا می خواهم کمک های بنیاد. بسته های 50 دلار به 100 دلار و شامل تمام کنسرت.

از دست رفت و آمد مکرر در تلویزیون: TOKiMONSTA
چهار شنبه, ژوئن 11, 4 p. m.

TOKiMONSTA استقبال Aluna, Kito و UCLA استاد موسیقی شناسی و آفریقایی مطالعات شانا ردموند به نشان می دهد در این هفته به بحث در مورد نقش موسیقی در پل جنبش و آنچه در آن است که زنان از رنگ در صنعت تحت سلطه مرد.

کایل Hollingsworth نمایش بزرگ
چهار شنبه, ژوئن 11, 7 p. m.

کایل Hollingsworth به انفرادی جریان نشان می دهد هدف را به چیزی سرگرم کننده و منحصر به فرد به جامعه خود را از طرفداران. این نمایش بزرگ را فراهم خواهد کرد بینندگان فرصتی برای خنده, لبخند, رقص و به سادگی فرار از استرس روزمره. نشان می دهد همچنین قابلیت مهمانان ویژه, شگفتی ها و یک از یک نوع منحصر به فرد تجربه موسیقی.

کوه های راکی مجازی: برای تغییر رشته
جمعه, ژوئن 12, 5:30 p. m.

پنج ساعت رویداد های کلرادو رشته گروههای موجود وهمی بشکل درخت Manos (ft. Michaela Borth), وابسته به دان کیشوت و دوستان و منظره با درآمد حاصل از بهره سیاه زندگی مهم جنبش است.

Jason مارسیاس پنجگانه
جمعه, ژوئن 12, 5:30 p. m.

درامر Jason مارسیاس و گروه خود را انجام دهد "موسیقی من" برای قسط بعدی از New Orleans Jazz پارک تاریخی ملی تعاملی Facebook live-stream سری.

دیجیتال سراب 2.0
جمعه, ژوئن 12 تا چهار شنبه, ژوئن 14

دیجیتال در سراب 2.0 ترکیب شامل یک-Trak (ماشین درام مجموعه), Boys Noize, Kaskade (Redux مجموعه) الوهیم ملیسا (Alunageorge), GRiZ, Chromeo SG Lewis, زو, EVAN GIIA و بیشتر. دیجیتال در سراب مجازی موسیقی جشنواره با هدف بسیج آن پلت فرم بزرگ و fanbase برای اهدای کمک های مالی از جریان برابر عدالت ابتکار. آنها همچنین اهدای بخشی از همه merch درآمد حاصل از رنگ را تغییر دهید. هر دو از این طرح پشتیبانی شده است به شدت توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. جشنواره مروج نزدیکی و کیک های شکلاتی & لیموناد آمد به این تصمیم در کنار خود را به خیریه شریک Plus1.

لذت گناه مجازی کاباره
جمعه, ژوئن 12, 7:30 p. m.

نیویورک-بر اساس کاباره گروه شامل بازیگران و رقصندگان خوانندگان و شخصیت برخی از آنها از کلرادو. این گروه که در آوردن آن guiltiest لذت مستقیما به خانه خود را از طریق زوم با انواع رقص و آواز عمل می کند که جشن تمام شادی هایی که با آمدن فصل تابستان است. دریافت رمز عبور به نمایش های پیام رسانی این شرکت از طریق وب سایت خود و یا رسانه های اجتماعی. وجود دارد یک پیشنهاد کمک مالی از $5 از طریق وب سایت خود یا Venmo.

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 14, 5 p. m.

این frontwomen از alt-Americana گروه Foxfeather خواهد آواز خواندن آهنگ های خود را.

از دست توسل تلویزیون
چهارشنبه ها از طریق 17 ژوئن در 1 p. m.

تولید شده در رابطه با تازه تاسیس از دست رفت و آمد مکرر آنلاین شبکه های ویدئویی نشان می دهد ترکیبی جدید-کشف موسیقی, تاریخچه موسیقی الکترونیک و دی جی فرهنگ و گفتگوی بورسی کمدی/آموزنده پادکست. مهمانان شامل Cassy (3 ژوئن) Mathew Jonson (10 ژوئن) و درونی شهر شامل کوین و Dantiez Saunderson (17 ژوئن).

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 21, 5 p. m.

این هتاک بلوز نوازنده کشیش Freakchild انجام خواهد شد.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
ژوئن 22, 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge را به طور موقت تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

SuperMagick
شنبه 25 ژوئن 8 p. m.

محلی funk/soul/دیسکو باند پخش زنده-جریان تنظیم شده است.

Josh Groban
چهار شنبه, ژوئن 27, 2 p. m.

Josh Groban به همراه دیرین گیتاریست Tariqh Akoni و پیانو مارک استفنز خواهد شد انجام یک کار حرفه ای-پوشا مجموعه پر شده با برخی از بزرگترین بازدید فن مورد علاقه های شما و چند آهنگ های جدید.

ایوان غرور: یک بلوگرس غرور عجیب و غریب-antine جشنواره
ژوئن 27 و 28

دو روز جریان, جشنواره, از جمله بیش از ده ساعت موسیقی زنده بیش از آنچه که می توانست غرور آخر هفته در سان فرانسیسکو. اجرای برنامه شامل بسیاری از نوازندگان با استعداد, خوانندگان و ترانه سرایان از جمله Amythyst Kiah و مولی تاتل.

KGNU زنده در پنج
یکشنبه, ژوئن 28, 5 p. m.

فورت کالینز بلوزی Americana روح نوازنده متی Wilburn اسکینر از Tallgrass انجام می دهد.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

Anythink حیاط خلوت سری کنسرت
دومین جمعه از ماه ژوئن تا آگوست 6:30 تا 8 بعد از ظهر
برای انجام این سنت از اتصال با جامعه از طریق موسیقی Anythink کتابخانه سری کنسرت میزبانی خواهد شد به طور انحصاری آنلاین. جریان زندگی می کنند از این سری در دسترس خواهد بود برای بیشتر Anythink جامعه از مشتریان محلی در آدامس شهرستان به کتابخانه حامیان و طرفداران موسیقی در سراسر جهان است. صف شامل واکر ویلیامز گروه (12 ژوئن) لئون و احیای (10 ژوئیه) و فندق Miller & جمعی (August 14).

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو با "k."

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون, محل می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت برجسته برخی از بهترین هنرمندان محلی.

زندگی می کنند از این پک
یکشنبه 8 p. m.

هفتگی live-stream سری نمایشگاه نوازندگان که باید بازی افسانه ای دنور باشگاه ال چپولتپک.

هیولا انرژی شیوع ارائه: زندگی در محل
6 p. m.

مجازی جشنواره متشکل از نه قسمت که اتفاق می افتد جمعه و شنبه و یکشنبه در 6 p. m. بیش از سه دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته در ماه مه و ژوئن هر یک از جمله های بالا برک آوت هیپ هاپ استعداد انجام از مکان های مختلف است.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب