جان نوسان یک نیروی محرکه در L. A. تاریخی Filipinotown می میرد از COVID-19 در 48

در مراسم نهایی برای جستجو شامل Pilipino آمریکا در آسیا و اقیانوس آرام آمریکا ماه میراث و سلامت روان آگاهی وبین

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

در مراسم نهایی برای جستجو شامل Pilipino آمریکا در آسیا و اقیانوس آرام آمریکا ماه میراث و سلامت روان آگاهی وبینار سری در مه, جامعه, رهبر, John Eric نوسان لبخند زد با افتخار در خود تی شرت یقه دار با نابودسازی غیر انتفاعی آرم.

"SIPA را درب همیشه باز" او گفت: از سازمان است. "ما اینجا هستیم تا به یک پل و تاثیرگذار در بسیاری از, و چگونه ما را که موثر است در همه همکاری با یکدیگر است."

نوسان بود یک رهبر در لس آنجلس تاریخی Filipinotown و کار کرده بود با چند سازمان های جامعه خدمت فیلیپینی جامعه آمریکا. او تا به حال شده است مدیر اجرایی SIPA است که اختصاص داده شده به فیلیپینی آمریکایی, توانمندسازی تنها دو ماه هنگامی که او درگذشت ژوئن 28 از عوارض ناشی از COVID-19. او 48.

نوسان منصوب شد و پس از یک yearlong در سراسر کشور را جستجو کنید. او هیجان زده بود به کار بر روی توسعه مجدد SIPA مقر که نگاه به شامل یک مرکز کسب و کار, جامعه, فضا و یک مرکز فرهنگی است. این پروژه سال در ساخت و نوسان امیدوار بود به آن را از طریق.

تبلیغات

او شده است یک عضو هیات در SIPA پس از 2015 و تشکیل روابط نزدیک با همکاران. ادی M. Gana جونیور که به عنوان SIPA سلامت روانی, مشاور, به یاد او برای او اخلاق کاری و از خود گذشتگی.

زمانی که آنها هنوز هم در دفتر قبل از همه گیر آنها را مجبور به کار از خانه چرخش همیشه خواهد بود برای اولین بار به ارائه به جلو برای شب.

"اگر تا کنون هر چیزی [شما نیاز به] شما می توانید به من تماس بگیرید در هر زمان" نوسان یک بار به همکارش.

"پس چگونه در مورد 2 یا 3 صبح?" Gana شوخی. نوسان مطمئن باشید او را به تماس پاسخ دهید. هر جلسه پس از آن نوسان خواهد تظاهر به داشتن یک تلفن را به گوش خود را و می گویند: "شما هنوز هم می توانید با من تماس بگیرید در هر زمان. من منتظر هستم!"

تبلیغات

"من هرگز به او تماس بگیرید که دیر" Gana گفت.

قبل از نوسان کوتاه مدت حتی آغاز شد, SIPA تا به حال به حرکت در عملیات حاضر به دلیل همه گیر اما او هنوز هم راههایی برای کمک به اعضای جامعه. این سازمان یک تقویت وقتی ایالتی کالیفرنیا در سن. لینگ لینگ چانگ (R-دیاموند) به دست آمده بودجه برای ارائه مواد غذایی به سالمندان و خانواده های محروم در تاریخی Filipinotown. دولت سنا بعد افتخار SIPA و نوسان رهبری با یک گواهی نامه از به رسمیت شناختن به عنوان "قهرمانان گمنام از جنوب کالیفرنیا است."

این سازمان همچنین میزبانی دو وبینار سری "سلامتی چهارشنبه" و "فیلیپینی جمعه" در ماه مارس. SIPA ادامه داد: جامعه برنامه نویسی از طریق زوم جلسات در طول همه گیر و در اوایل ماه ژوئن نوسان مشترک در یک جلسه هیئت مدیره که او برنامه ریزی یک جلسه بر ضد نژاد پرستی در, فیلیپینی جامعه برای کمک به مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

در ژوئن 16, نوسان گفت: رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی هیئت مدیره است که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و مصرف چند هفته به تمرکز بر روی بهبود است. اما در عرض یک هفته وضعیت او بدتر شده و او بستری شد Fountain Valley Regional بیمارستان و مرکز پزشکی.

پسر, فیلیپینی, مهاجران, نوسان, کالج خود را صرف یادگیری بیشتر در مورد فیلیپینی آمریکایی هویت. به عنوان یک گروه قومی-مطالعات دانشجو در دانشگاه ریورساید نوسان تاسیس آسیایی آمریکایی برادری Psi چی امگا و داوطلب در خدمات اجتماعی سازمان.

او با افتخار خود را میراث و دوست داشتنی, فیلیپینی, موسیقی پاپ یا OPM. "ما به طعنه او را کمی به دلیل او تا به حال برخی از آهنگ های مورد علاقه که در تاگالوگ که مسن تر هستند آهنگ پدر و مادر ما خواهد گوش دادن به" جسیکا گفت: دلم موند از SIPA هیئت مدیره.

پس از فارغ التحصیلی نوسان خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده ذخایر برای مدت شش سال. او با دریافت این دفاع ملی نشان خدمت و رفتار خوب مدال به دست آورده و یک تفنگ متخصص ماهر نشان. او به عنوان یک ارشد مشروط اصلاحات افسر برای Riverside County مشروط شدن بخش قبل از پیگیری جامعه و خدمات اجتماعی کار تمام وقت.

تبلیغات

به عنوان بخشی از تیم رهبری که انتخاب او برای نقش Del Mundo گفت که او زده بود تعهد خود را به خدمت همه جوامع و مردم نیاز دارند.

"نبود خیلی در مورد کمک به مردم با فیلیپینی, فرهنگی, برنامه نویسی آن فرهنگ زندگی در حال تغییر, مهم نیست که چه قومیت و یا پس زمینه" Del Mundo گفت.

"جان داستان خیلی بیشتر در مورد زندگی و خدمات پذیرش همه مردم و کمک به همه مردم" Del Mundo گفت. "او همیشه رفت بالا و فراتر از آن در ارائه منابع و سرمایه گذاری در جامعه است."

نوسان جان سالم به در با پدر و مادر خود الیس و شفق قطبی; همسر خود ماریا النا رودریگز-نوسان; کودکان, Zachary جاشوا چوپان و Mackenzie; stepchildren ساشا و Nicco; خواهر کارن Bromley; و برادر, P. J. نوسان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب