قاضی: بولتون می تواند انتشار کتاب با وجود تلاش برای جلوگیری از آن

مهر — یک قاضی فدرال حکم داد شنبه که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند حرکت رو به جلو در انتشارات خود را

توسط MORVARIDEASIA در 31 خرداد 1399

مهر — یک قاضی فدرال حکم داد شنبه که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند حرکت رو به جلو در انتشارات خود را بگویید-تمام کتاب با وجود تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای جلوگیری از انتشار به دلیل نگرانی که اطلاعات طبقه بندی شده در معرض می تواند.

این تصمیم از ایالات متحده در منطقه قاضی رویس Lamberth یک پیروزی برای بولتون در مورد دادگاه که درگیر هسته متمم اول قانون اساسی و نگرانی های امنیت ملی. اما قاضی نیز روشن ساخته نگرانی های خود را که بولتون بود "قمار با امنیت ملی ایالات متحده" با در نظر گرفتن آن را بر خود به انتشار خاطرات خود را رسمی و بدون ترخیص از کاخ سفید است که می گوید که هنوز بررسی آن برای طبقه بندی اطلاعات است.

"متهم بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده است. او را در معرض خود را به کشور آسیب برساند و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت" Lamberth نوشت. "اما این حقایق را کنترل کنید و حرکت قبل از دادگاه. دولت موفق به ایجاد که دستور جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر."

از یک دیدگاه عملی حاکم تخلیه مسیر به صورت گسترده تر در انتخابات سال های خوانندگان و توزیع یک کتاب خاطرات به دلیل سهشنبه که رنگ unflattering پرتره از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی تصمیم گیری در پرتلاطم سال و نیم است که بولتون صرف در کاخ سفید است.

به زودی پس از این حکم منتشر شد, مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که بولتون "شکست قانون با انتشار اطلاعات طبقه بندی شده (در مقادیر عظیم). او باید پرداخت یک قیمت برای این که دیگران قبل از او. این باید هرگز دوباره اتفاق می افتد!!!"

بولتون وکلا اصرار داشت که بولتون به حال ماه را صرف پرداختن به کاخ سفید نگرانی در مورد اطلاعات طبقه بندی شده و بولتون شده بود مطمئن باشید در اواخر ماه آوریل رسمی او مشغول به کار بود که با خطی دیگر شامل هر گونه مواد. بولتون تیم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای جلوگیری از این کتاب شد و بهانه ای به سانسور او را برای یک حساب کاربری است که کاخ سفید در بر داشت نامطلوب.

وزارت دادگستری شکایت کرد این هفته برای جلوگیری از انتشار کتاب و تقاضا است که نسخه برگرفته بود. مقامات گفت: این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی شده و بولتون به حال موفق به تکمیل prepublication روند بررسی به منظور اطمینان از مقامات سابق دولت نمی نادرست افشای اسرار امنیت ملی در کتاب های آنها بنویسید. دولت فرستاده شده نوشته شده اظهارات متعدد مقامات شهادت به نگرانی های امنیت ملی از انتشار این کتاب است.

قاضی بود و نه موضوع را با کسانی که نگرانی های خود را در 10 صفحه سفارش. اما با از 200 ، 000 نسخه از این کتاب در حال حاضر توزیع به کتابفروشان سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از انتشار آن بيهوده خواهد بود ، Lamberth نوشت. رسانه های عمده سازمان همچنین کتاب به دست آمده و منتشر شده جامع حساب در مورد آن.

"در نظر گرفتن آن را بر خود به انتشار کتاب بدون تامین امنیت تصویب نهایی از اطلاعات ملی مقامات بولتون در واقع ممکن است باعث این کشور آسیب های جبران ناپذیر. اما در عصر اینترنت و حتی یک تعداد انگشت شماری از نسخه های در گردش خون می تواند درباره از بین بردن محرمانه" Lamberth نوشت.

فقط یک فرد با یک کتاب در دست می تواند به انتشار محتویات آن از محلی, کافی شاپ, او گفت:.

"با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان — در بسیاری از اتاق های خبر — آسیب انجام می شود. هیچ بازگرداندن وضع موجود" قاضی نوشت.

Lamberth به نظر می رسد تقسیم می شود در طول استدلال در روز جمعه. او مشاهده کرد که بولتون به حال منتظر رسمی اطمینان از کاخ سفید که این کتاب رایگان از اطلاعات طبقه بندی شده. اما Lamberth همچنین پیشنهاد کرد که او ناتوان به توقف انتشار کتاب با توجه به این که صدها نفر از هزاران نسخه در حال حاضر حمل شده است.

"از اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات" به تصویر می کشد یک رئیس جمهور که اهداف سیاست خارجی بودند به طور اجتنابناپذیری مربوط به خود سیاسی به دست آورید.

بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن "التماس" با چین شی جین پینگ در طول یک سال 2019 اجلاس برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز. بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتباط با تامین کمک نظامی به اوکراین به آن کشور تمایل به رفتار سیاسی متهم در تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی — اتهامات که در قلب یک استیضاح محاکمه به پایان رسید که با مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا در ماه فوریه است.

بولتون وکلا استدلال می کنند که او تا به حال زحمت کشیده زحمت برای ماه با کاخ سفید برای رسیدگی به نگرانی های بیش از اطلاعات طبقه بندی شده. در اواخر آوریل حرفه ای رسمی او نزدیک ترین و با چه کسی انجام داده بود یک خط به خط ویرایش مطلع او را که او تا به حال اتمام بازنگری و تصحیح نسخه خطی نیست حاوی اطلاعات طبقه بندی شده. اما یکی دیگر از مقام کاخ سفید بلافاصله پس از سوار بر بررسی بیشتر و شناسایی مواد است که او گفت: طبقه بندی شد.

بولتون وکلا می گویند کاخ سفید اظهارات مواد طبقه بندی شده بودند تلاش به سانسور او بیش از یک کتاب دولت به سادگی می یابد unflattering.

"اگر متمم اول قانون اساسی می ایستد برای هر چیزی آن است که دولت نمی باید قدرت را به قلاب خود دست بر دهان یک شهروند اقدام به صحبت در موضوع واردات" بولتون وکلای نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام کتاب "تلفیقی از دروغ و داستان" در نظر گرفته شده به او نگاه بد. او در توییتی که بولتون بود فقط سعی کنید حتی برای اخراج "مانند بیمار توله سگ او است!" دیگر مقامات دولت که به شکل برجسته در این کتاب از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo, محروم, دیدگاه و یا اقدامات بودند که نسبت به آنها پیوست و رئیس جمهور در محکومیت این کتاب است.

حتی دموکرات که pounced در برخی از بولتون حکایات محکوم به رئیس جمهور با اینحال ابراز نا امیدی که او را نجات داد و آنها را برای کتاب خود به جای شرکت در این استیضاح مورد. بولتون حاضر به طور داوطلبانه شهادت در استیضاح تحقیق و خانه در نهایت حرکت رو به جلو با آن مورد بدون subpoenaing او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب