قاضی کاهش وثیقه برای تلفن های موبایل تولید شارژ در تجاوز جنسی چهار زن

سانتا باربارا کانتی قاضی کاهش وثیقه برای تلفن های موبایل تولید را به اتهام تجاوز به چهار زن از 3 میلیون دلار ب

توسط MORVARIDEASIA در 4 تیر 1399

سانتا باربارا کانتی قاضی کاهش وثیقه برای تلفن های موبایل تولید را به اتهام تجاوز به چهار زن از 3 میلیون دلار به $1 میلیون سهشنبه پس از وکیل خود استدلال او می دانست که برخی از این اتهامات برای سال های بسیاری است اما هرگز فرار کرد.

دیوید Guillod و 53 نیست وارد یک درخواست در طول دادرسی در سانتا باربارا دادگاه به اتهامات عنوان شده است که شامل 11 جنایت فقره تجاوز به عنف و آدم ربایی به ارتکاب تجاوز به عنف و تجاوز به عنف از یک دارو قربانی در ارتباط با چهار اتهام حمله در ماه مه 2012 دسامبر 2014 و ژانویه 2015.

فیلیپ کوهن Guillod وکیل استدلال در یک حرکت است که دادستان در ابتدا در زمینه اتهامات در ژوئن 12 با حکم بازداشت از $1 میلیون اما بالا برده و با قرار وثیقه به 3 میلیون دلار زمانی که تهیه کننده و مدیر استعداد تسلیم به کارآگاهان در سانتا باربارا شهرستان کلانتر دفتر مرکزی دوشنبه. تیم حقوقی خود را گفت Guillod خواهد پست 1 میلیون دلار اوراق قرضه.

تهیه کننده فیلم "اتمی بور" و Netflix را "استخراج" زد اولیه موج سرگرمی استعداد آژانس تا سال 2017 زمانی که بازیگر جسیکا بارت یک صدای پیشرو در #MeToo جنبش را متهم کرد که او را از drugging جنسی و آزار او پنج سال قبل.

تبلیغات

در روز سه شنبه و بازیگر سابق مشتری Heather Graham زمان به توییتر به صدای او حمایت برته. "دیوید Guillod استفاده می شود عامل من. من معتقدم جسیکا بارت."

Guillod از شرمن اوکس متهم به آزار جنسی یک زن در لس آنجلس در ماه مه 2012. او همچنین متهم به تجاوز به یک کارمند برای یک شرکت مدیریت او اداره می شود در طول یک ماه دسامبر 2014 شراب کشور عقب نشینی در شهرستان سانتا باربارا. زن دریافت $60,000 پرداخت شد و نیاز به امضای یک توافقنامه nondisclosure قبل از ترک این شرکت با توجه به منابع آشنا با این اتهامات است.

او اما گزارش Guillod را به اتهام حمله به پلیس لس آنجلس در سال 2017 پس از دیگر زنان گزارش شده است تجاوز جنسی توسط او.

Guillod سوم و چهارم به اتهام حملات در ماه ژانویه 2015 شامل یک زن از سانتا باربارا شهرستان و یکی از لس آنجلس با توجه به منابع. مقامات نیست شناسایی زنانی که گفت Guillod آنها را مورد حمله قرار.

تبلیغات

"برای هشت سال گذشته آقای Guillod این اتهامات را رد کرده است و برای هشت سال گذشته آقای Guillod به طور کامل همکاری با تمامی جنبه های اجرای قانون بررسی است. پیدا کنیم و وحدت موارد مطروحه از طریق سانتا باربارا D. A. و زمان مشکوک" کوهن Guillod وکیل در بیانیه ای گفت:.

میان ادعای کوهن ساخته شده بود که DNA اتحاد دوباره منفی در لس آنجلس مورد; شاهدان باید جلو آمده و در حمایت از Guillod حساب از حوادث متعدد و پیام های متنی و ایمیل های به دست آمده توسط دفاع بگویید یک داستان بسیار متفاوت تر از آن است که اتهام. وکیل او گفت که Guillod گذشت پنج مستقل دروغ سنجی امتحانات. چنین آزمایش قابل استفاده نیست در دادگاه های جنایی.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت: از آن شده است با همکاری نزدیک با اجرای قانون و دادستان در سانتا باربارا در تحقیقات از ماه مارس سال 2018 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن