قاضی رد درخواست برای جلوگیری پلیس لس آنجلس با استفاده از باتوم پرتابه

یک قاضی فدرال را رد کرده است یک درخواست از Black Lives Matter - لوس آنجلس و دیگر طرفین دعوا که پلیس لس آنجلس ب

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

یک قاضی فدرال را رد کرده است یک درخواست از Black Lives Matter - لوس آنجلس و دیگر طرفین دعوا که پلیس لس آنجلس بود مانع از استفاده از باطوم و تاکتیکی پرتابه معترضان در انتظار نتیجه طرح دعوی در دادگاه بیش از این تاکتیک است.

ایالات متحده در منطقه. قاضی Conseulo B. مارشال حکومت در یک نظر در مورخ پنج شنبه که فعالان و معترضان تحت پیگرد پلیس لس آنجلس نیست, نشان دادن, به عنوان مورد نیاز است که آنها خواهد بود "به احتمال زیاد به رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر" بدون سفارش ضابط موقت آنها به دنبال.

اگر چه کسانی که تحت پیگرد "انتقادات و شواهدی که قبلا دچار آسیب های جبران ناپذیر در حالی که اعتراض و قصد ادامه فعالیت های آن ها آسیب های جبران ناپذیر [آنها] ادعا مبتنی بر این فرض است که بیشتر تظاهرات منجر به قانون اساسی نقض" مارشال نوشت.

شهرستان و پلیس لس آنجلس با این حال "ارائه شواهد مسلم است که اعتراضات ادامه داد: پس از 3 ژوئن 2020, اما هیچ جرم بازداشت و یا استفاده از جنبشی پرتابه و باطوم رخ داده است که تمایل به برطرف کردن" معترضان' نظریه مارشال نوشت.

تبلیغات

Black Lives Matter لس آنجلس پیوست یک ائتلاف از دیگر معترضان و همکاران از جمله فصل های محلی از ملی وکلا صنفی و لس آنجلس جامعه اقدام شبکه تحت پیگرد پلیس لس آنجلس برای آن اعتراض تاکتیک ماه گذشته. آنها ادعا پلیس به طرز وحشیانه ای سرکوب تظاهرات مشروع با استفاده از نیروی بیش از حد به طور جدی مجروح شدن بسیاری از مردم و در معرض دیگران به غیر انسانی و غیر قانونی بازداشت.

هزاران نفر از مردم دستگیر شدند طی شش شب در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن اعتراض و حکومت — آینه در سراسر کشور — پلیس کشتار مردم سیاه و سفید از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس.

این فعالان گفت: آنها نیاز به یک سفارش محدود به جلوگیری از پلیس لس آنجلس با استفاده از تاکتیک های مشابه در حال انجام تظاهرات. آنها استدلال تهدید از جمله تاکتیک های ناعادلانه دلسردی مردم از اعمال حقوق خود برای آزادی بیان و مونتاژ.

"پلیس لس آنجلس استفاده کرده است و به اصطلاح لاستیک گلوله و باطوم یکسره به مختل کردن و پراکنده کردن معترضان با بسیاری از آسیب های جدی ناشی" وکیل پل هافمن نوشت: به نمایندگی از کسانی که تحت پیگرد پلیس لس آنجلس. "تصاویری از باتون-دارای حق اعمال افسران پلیس لس آنجلس و معترضان صدمات غیر قابل قبولی افزایش هزینه مشارکت عمومی در این مهم تمرینات از متمم اول قانون اساسی حقوق."

تبلیغات

شهرستان وکلای به نام به حال به درخواست "بی جا و overbroad," پس از آن با استناد به تظاهرات رخ داده است که بدون پلیس با استفاده از هر گونه زور در برابر معترضان.

کارول سوبل یک وکیل برای معترضان می گوید: مارشال حاکم رد این ایده است که پلیس باید مانع از استفاده از چنین تاکتیک ها و سلاح ها به صورت اورژانس می کند تلاش برای توقف استفاده از آنها در حال حرکت به جلو است. دائمی تر برای پایان دادن به چنین تاکتیک هایی است که هدف از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام او گفت: و هنوز هم می تواند از طریق های مختلف ساز و کار قانونی — دستور.

"هیچ چیز مانع ما را از حرکت به صورت یک دستور مقدماتی. هیچ چیز مانع ما را از حرکت به صورت یک دستور دائم," سوبل گفت. "و این چیزی است که ما می رویم به انجام."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن