قاضی مسائل جهت لس آنجلس به حرکت بی خانمان زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه با استناد به نگرانی های بهداشتی

هزاران نفر از افراد بی خانمان زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه در لوس آنجلس در خط به دریافت جایگزین پناهگاه در

توسط MORVARIDEASIA در 28 اردیبهشت 1399

هزاران نفر از افراد بی خانمان زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه در لوس آنجلس در خط به دریافت جایگزین پناهگاه در طول COVID-19 همه گیر پس از یک دادگاه فدرال قاضی دستور مقامات محلی برای پیدا کردن آنها را مسکن.

این دستور مقدماتی صادر جمعه توسط ایالات متحده در منطقه قاضی David O. کارتر نیاز شهرستان و بی خانمانی مقامات به ارائه فضا در پناهگاه و یا جایگزین مسکن برای حدود 6000 تا 7000 در شهرستان ساکنان زندگی در نزدیکی آزادراه overpasses ، underpasses و رمپ. کارتر حاکم وادار دولت های محلی برای توسعه یک برنامه برای انجام این کار توسط جمعه.

بی خانمان ساکنان زندگی در نزدیکی بزرگراه ها نه تنها در خطر ابتلا COVID-19 و گسترش این بیماری در سراسر جامعه بلکه در معرض سرب و دیگر مواد سرطان زا و همچنین به عنوان ضربه اتومبیل های کارتر نوشت: در حکم.

"همانطور که با بسیاری از مسائل مربوط به افراد دچار بی خانمانی هیچ حزب به نظر می رسد پرداختن به این مشکل با هر یک فوریت" کارتر نوشت.

تبلیغات

به منظور اعمال را به حدود 3000 تا 4000 نفر بی خانمان ساکنان زندگی در نزدیکی بزرگراه در شهر لس آنجلس با بقیه زندگی در نزدیکی بزرگراه در دیگر L. A. شهرستان شهرستانها و یا unincorporated areas.

کارتر تصمیم قطعی ترین گام او گرفته شده برای وادار کردن رهبران محلی به آدرس برآورد 60,000 ساکنان بی خانمان در سراسر شهرستان. در ماه مارس این گروه حمایت L. A. اتحاد برای حقوق بشر شکایت سازمان های عمومی سراسر شهرستان را متهم کرده که به آنها اجازه می دهد نا امن و غیر انسانی در شرایط بی خانمان ها ،

از آنجا که این مورد واصل شد کارتر متقاعد کرده L. A. شهردار اریک Garcetti و دیگر مقامات محلی به آمده تا با راه حل های به این منطقه بی خانمانی مشکلات با سرعت بیشتری به خصوص با توجه به شیوع کروناویروس. قاضی شخصا تور skid row و دیگر بی خانمان نقاط داغ در سراسر منطقه برای درک بهتر این موضوع است.

دانیل کانوی مشاور سیاست با داد گفت: روشن بود که کارتر بود نا امید شدن با عدم قطعی عمل است. کانوی امیدوار حکم اولین گام به سوی قاضی هدایت یک تغییر رادیکال در چه منطقه دستگیره بی خانمانی مسائل.

تبلیغات

"هر کس متعهد به دیدن این طریق کانوی گفت:. "چالش می شود, چگونه بالا هستند و هدف ما در اینجا ؟ ما در حال تلاش برای دیدار با آستانه به خاطر حقوقی حل و فصل و یا در حال تلاش برای تغییر اساسی در نحوه برخورد ما با بی خانمانی?"

معلوم نیست چه شهر و شهرستان و بی خانمانی مقامات پاسخ به چند کارتر گذاشته دستورالعمل در چه پناهگاه باید ارائه شود.

همه پناهگاه و مسکن جایگزین باید اجازه می دهد تا برای حداقل شش پا از فاصله بین ساکنان کافی گزینه های بهداشت و پرستاری و کارکنان امنیتی. بی خانمان ساکنان باید اجازه داده شود برای حفظ اختیار داشتن وسایل خود را و داده و اطلاع از در دسترس مسکن. در حالی که ساکنان بی خانمان نمی تواند دستور به رفتن به یک سرپناه یا مسکن جایگزین آنها می تواند توان مورد نیاز برای به حرکت به دور از یک اتوبان یک بار کافی مسکن در دسترس است.

مهم ترین برنامه های جدید به خانه بی خانمان ساکنان در طول همه گیر است پروژه Roomkey یک ایالت تلاش است که با استفاده از خالی هتل و متل ، در لس آنجلس به بیش از 2000 قبلا بی خانمان ساکنان پناه با حدود 500 تخت دیگر در دسترس با توجه به اطلاعات ارائه شده در دادگاه روز شنبه توسط لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار تقریبا فضای کافی برای تطابق با کارتر سفارش.

تبلیغات

کارتر منظور اجازه می دهد تا طرفین در مورد توسعه یک طرح جایگزین و ارائه آن را به او را برای نقد و بررسی توسط سه شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن