قاضی محدودیتی در"کمتر کشنده" سلاح می تواند تبدیل به قانون دولت

به عنوان او را تماشا مأموران اجرای قانون گرفتار در دوربین با استفاده از "کمتر کشنده" سلاح معترضان در دنور جولی

توسط MORVARIDEASIA در 22 خرداد 1399

به عنوان او را تماشا مأموران اجرای قانون گرفتار در دوربین با استفاده از "کمتر کشنده" سلاح معترضان در دنور جولی گونزالس یک سناتور که نشان دهنده مرکز شهر و بخش هایی از شمال و غرب دنور یادآور شد از زمان گذشته است.

"دنور مستقر پلیس ضد شورش در برابر دانش آموزان در سال 1969 با غرب دبیرستان Blowouts. و پلیس با استفاده از گاز اشک آور علیه قابل توجه میخک کارگران در برایتون در '60s و همچنین می گوید:" گونزالس.

در طول تظاهرات آغاز شده است که 28 ماه مه بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس "من تا به حال دیده می شود بسیاری از این ویدئوها از معترضان بودن فلفل اسپری از معترضان ضربه با گلوله های لاستیکی," او اضافه می کند. "و من واقعا تشویق هنگامی که چند نفر که نه تنها زندگی در دنور اما زندگی در سنا منطقه 34 آورده به جلو یک طرح دعوی در دادگاه به چالش این اقدامات و به می گویند که نوع رفتار قابل قبول نیست."

که کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در حال حاضر منجر به عمده حاکم: در اواخر ژوئن 5, قاضی, R. بروک جکسون در ایالات متحده دادگاه منطقه از کلرادو با صدور سفارش ضابط موقت با قرار دادن حذف محدودیت زمانی و چگونه اجرای قانون می تواند استفاده از "کمتر کشنده" مهمات علیه معترضان در دنور. در حال حاضر یک بخش از آن دادگاه فدرال سفارش نزدیک به تبدیل شدن به قانون برای همه کلرادو.

گونزالس افزود اصلاحیه به مجلس سنا لایحه 217, یک جارو دو حزبی پلیس اصلاحات لایحه معرفی شده در کلرادو قوه مقننه می آید که تقریبا کلمه به کلمه از جکسون حاکم است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر SB 217 عبور می کند — و آن را تقریبا قطعا عبور از آن تصويب شده توسط سنا و فقط آن را در خارج از خانه کمیته مالی — از آن خواهد شد غیر قانونی برای اجرای قانون در کلرادو به آتش "کمتر کشنده" گلوله در سر و لگن و یا از کسانی که در حال حاضر در تظاهرات. و نه خواهد مأموران اجرای قانون مجاز به آتش کمتر کشنده دور یکسره به یک جمعیت.

و اجرای قانون خواهد شد در حال حاضر باید به موضوع به منظور پراکنده کردن و سپس اجازه می دهد فضا و زمان برای معترضان به پیروی (و تکرار این منظور اگر آن را به نظر می رسد جمعیت را نمی شنوند اول) قبل از استفاده از مواد شیمیایی مواد محرک مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل.

"این چیزی است که من انجام می دهند برای نشان دادن همبستگی خود با معترضان می گوید:" گونزالس. "من نمی توانم مارس هر روز چون من اینجا هستم در کنگره. اما من در تلاش برای انجام آنچه من می توانم در اینجا به اطمینان حاصل شود که معترضان حقوق محافظت شده است."

همه این مقررات در حال حاضر در محل برای اجرای قانون در دنور در هر جکسون سفارش. اما آن است که تنها به طور موقت.

دنور رئیس پلیس پل Pazen که وعده داده است reevaluation از همه پلیس پروتکل در دنور می گوید که ماموران با دنور اداره پلیس خواهد بود مطیع شرایط موقت سفارش محدود.

"ما شاهد تظاهرات مسالمت آمیز پس از سفارش رفت می گوید:" میلو شواب سرب وکیل در پشت طرح دعوی در دادگاه. "روز بعد من دیدم تعداد زیادی از پست ها در Twitter و Facebook و گفت:" من خیلی هیجان زده می شود قادر به رفتن به اعتراض بدون پوشیدن کلاه.' که همه شما نیاز به دانستن. که به من منتقل شد. این بسیار قدرتمند است. این یک چیز بسیار قدرتمند به خواندن دوباره و دوباره."

علاوه بر اجرای "کمتر کشنده قوانین SB 217 خواهد:

· دستور دوربین بدن. این لایحه نیاز به افسران برای پوشیدن بدن دوربین های دیجیتال و ضبط و تعامل با اعضای عمومی با پتانسیل برای اجرای و فیلم از یک حادثه سوء منتشر خواهد شد به عرض 21 روز. این لایحه شامل مقررات حریم خصوصی برای قربانیان و نوجوانان و یا زمانی که فیلم حاوی بسیار شرایط شخصی مانند برهنگی و آن را تضمین می کند که قربانی سوء رفتار افسر و خانواده مقتول, دریافت فیلم 24 ساعت قبل از انتشار عمومی.

· نیاز به گزارش های عمومی در پلیس. تمام سازمان های اجرای قانون مورد نیاز خواهد بود برای پیگیری و علنا گزارش داده ها برای هر تماس آنها شروع برای اهداف اجرای قانون. که داده ها می باشد هر گونه استفاده از زور (هر دو نوع و شدت) غیر نظامی جستجوهای مجبور ورود به خانه های unholstering و تخلیه از یک اسلحه گرم و اطلاعات فردی در نژاد ، قومیت ، جنسیت و سن فرد تماس گرفت.

· مهار در استفاده از نیروی کشنده توسط افسران. آن را کلرادو قانون در راستای دیوان عالی کشور سابقه برگزاری است که یک افسر ممکن است تنها استفاده از نیروی مرگبار از جمله در افرادی که در حال فرار از پلیس هنگامی که وجود دارد یک خطر قریب الوقوع خطر به زندگی انسان است. همچنین repeals یک افسر قدرت را به استفاده از تاکتیک های خطرناک مانند سبد.

· جلوگیری از rehiring از بازیگران بد. اگر یک افسر محکوم به و یا پنجه نرم می کند گناه به هر گونه استفاده نامناسب از نیروی فیزیکی خود را ارسال گواهینامه خواهد یافت. افسران یافت کذب, فسخ برای علت یا decertified می شود ذکر شده در یک پایگاه داده برای جلوگیری از آنها را از در حال حرکت از یک سازمان دیگر است.

· برگزاری فردی افسران مسئول اعمال خود. آن را اجازه می دهد قربانیان سوء رفتار پلیس را به طرح دعوی در دادگاه برای نقض حقوق قانونی خود در دو سال اساسنامه محدودیت ها و افسران به جرم سوء دیگر خواهد بود محافظت دکترین واجد شرایط ایمنی. آن را نیز نگه افسران پاسخگو برای عدم دخالت در طول یک افسر دیگر را به استفاده نامناسب از زور فیزیکی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن