وزارت دادگستری انداختن فلین مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه مورد

واشنگتن (AP) — در یک ناگهانی در مورد چهره, وزارت دادگستری در روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی عل

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — در یک ناگهانی در مورد چهره, وزارت دادگستری در روز پنج شنبه گفته است که رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رها کردن یک دادستان که شد پاره ای برای رئیس جمهور و حامیان او در حمله FBI را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است.

این اقدام خیره کننده معکوس برای یکی از امضا موارد آورده شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر. می آید حتی اگر دادستان در سه سال گذشته را حفظ کرده اند که فلین به دروغ FBI در ژانویه 2017 مصاحبه در مورد صحبت های او با سفیر روسیه.

فلین خود اعتراف کرد آنجا شفاعت گناه قبل و بعد از درخواست برداشت پذیرفت و او یک کلید همکار برای مولر به عنوان مشاور ویژه بررسی روابط میان روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 مبارزات سیاسی.

پنج شنبه عمل شد و به سرعت در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه در توییتی در مورد "ظالمانه" مورد و در هفته گذشته تلفظ فلین "تبرئه" و آن است که به احتمال زیاد به انرژی حامیان رئیس جمهور گرفته تا بازنشسته ارتش سپهبد به عنوان یک علت.

اما آن را نیز اضافه کنید دموکراتیک به شکایات که دادستان کل ویلیام بر این است که بیش از حد وفادار به رئیس جمهور می تواند یک انحراف برای وزارت دادگستری است که به صورت ماه به دنبال تمرکز بر جنایات ناشی از کوروناویروس.

"دادستان کل Barr سیاسی از عدالت می داند هیچ مرزهای" مجلس نانسی پلوسی گفت. او متهم بر بخش "حذف این مورد به ادامه برای سرپوش گذاشتن برای رئیس جمهور."

مدت کوتاهی قبل از تشکیل پرونده ارائه شد براندون ون Grack یک Mueller عضو تیم و جانباز دادستان در مورد انصراف از تعقیب کیفری ممکن است نشانه ای از مخالفت با این تصمیم.

پس از فلین اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او یکی از دستیاران سابق شده بود "یک مرد بی گناه" در تمام طول. او متهم به مقامات دولت اوباما از هدف قرار دادن فلین و گفت: "من امیدوارم که یک قیمت بزرگ در حال رفتن به پرداخت می شود." در یک نقطه او بیشتر رفت و گفت: تلاش و تحقیق در مورد فلین: "این خیانت است. این خیانت است."

در اسناد دادگاه ظ روز شنبه وزارت دادگستری گفت که پس از بررسی به تازگی افشا اطلاعات و دیگر مواد آن موافقت با فلین وکلا که در مصاحبه خود با اف بی آی هرگز نباید جای گرفته اند چرا که مخاطبین خود را با سفیر روسیه شد "کاملا مناسب است." فلین مصاحبه گروه گفته بود: "بدون انجام هر گونه مشروع تحقیقی اساس است."

آمریکا وکیل بررسی فلین مورد جف جنسن رسمی توصیه می شود حذف و آن را به Barr هفته گذشته این دوره از عمل شدت و عموم توصیه می شود با تهمت که منصوب بار به وزارت دادگستری.

Barr است به طور فزاینده به چالش کشیده فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی کرد و گفت در یک مصاحبه تلویزیونی در ماه گذشته که از آن آغاز شد "بدون هر گونه پایه و اساس." در ماه فوریه او رد یک تصمیم دادستان در مورد راجر سنگ دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور در حمایت از یک بیشتر ملایم توصیه می شود حکم.

جنسن در بیانیه ای گفت که او "جریان دادستان کل بر روی یافته های من توصیه او را به این نتیجه گیری و او موافقت کرد."

این گروه به عمل می آید در میان یک بررسی داخلی به دست زدن به صورت و تهاجمی تلاش فلین وکلا را به چالش مبنایی برای تعقیب. وکلا اشاره کرد به تازگی فاش FBI ایمیل ها و یادداشت ها در هفته گذشته به ادعا می کنند که فلین بود نادرست به دام افتاده به دروغ گفتن که عوامل او در مصاحبه در کاخ سفید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

هیچ یک از اسناد به نظر می رسد برای تضعیف مرکزی ادعا که فلین به حال گمراه اف بی آی است.

پنجشنبه تشکیل پرونده شد آخرین چشمگیر توسعه در یک سال صورت پر از پیچش و چرخش. در ماه های اخیر فلین وکلای باید وارد یک سری از اتهامات در مورد FBI اقدامات و خواست تا برداشت خود را از گناه. یک قاضی را رد کرده است بسیاری از ادعا می کند و نه حکومت بر دیگران از جمله پیشنهاد به لغو درخواست.

در اوایل سال جاری بر منصوب جنسن بالا دادستان فدرال در سنت لوئیس به بررسی دست زدن به فلین است.

به عنوان بخشی از این روند وزارت دادگستری به فلین وکلای داخلی FBI مکاتبات از جمله یک یادداشت دست نویس از یک مقام ارشد FBI رسمی که نقشه برداری داخلی بحث و تبادل نظر در مورد هدف از فلین مصاحبه: "آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند ؟ " رسمی نوشت.

دیگر اسناد و مدارک نشان می دهد FBI آماده شده بود هفته قبل از آن مصاحبه به رها کردن تحقیقات خود را به, آیا او بود اقدام در جهت از روسیه است. بعد که ماه هر چند که کاخ سفید اصرار داشت که فلین هرگز بحث تحریم با سفیر روسیه سرگئی Kislyak FBI مقامات رشد بیشتر نگران فلین گفتگو با دیپلمات نگه داشته و تحقیقات باز به سوال او در مورد آن. دو عامل بازدید او در کاخ سفید در ژانویه. 24, 2017.

اما روز پنجشنبه تشکیل پرونده امضا شده توسط, ناحیه کلمبیا, ایالات متحده آمریکا, وکیل تیم شیا می گوید: اف بی آی به حال هیچ پایه و اساسی برای ادامه بررسی فلین پس از شکست برای پیدا کردن او به انجام هر کاری غیر قانونی است. آن را می گوید هیچ چیز در روسیه "را به نشان می دهد یک رابطه نامناسب بین آقای فلین و یک قدرت خارجی." این گروه همچنین معتقد فلین پاسخ در طول مصاحبه شدند مبهم و غیر مستقیم به جای غلط و نبود مربوط به زمینه رسیدگی به اینکه آیا تهمت کمپین و روسیه به صورت غیرقانونی هماهنگی.

این یادداشت همچنین به نقل از آنچه آن را توصیف به عنوان داخلی عدم قطعیت در FBI بر اینکه فلین تا به حال دروغ گفته و اشاره کرد که این عوامل است که مصاحبه او گزارش داد که او "بسیار مطمئن رفتار" و سپس FBI مدیر James Comey گفته بود این بود: "نزدیک" تماس بگیرید.

در علاوه بر این به قانونگذاران دموکرات سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe مورد اقدام جدید. او گفت: اف بی آی بود موظف به مصاحبه فلین "را بهتر درک کنند که چرا او در صحبت با مقامات روسیه." فلین دروغ McCabe گفت: "اضافه شده به نگرانی های ما در مورد رابطه اش با دولت روسیه است."

فلین التماس کرد گناه در میان اولین رئیس جمهور مشاوران به اعتراف به گناه در Mueller را بررسی است. او اذعان کرد که او دروغ گفته در مورد صحبت های او با Kislyak که در آن او را تشویق روسیه به تشدید تنش با ایالات متحده بیش از تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما برای انتخابات دخالت.

او ارائه چنین همکاری گسترده ای که دادستان گفت: او به عنوان یک حکم تعلیقی به جای زندان است.

با این حال صدور حکم شنیدن بود ناگهان قطع پس از فلین رو استرن ملامت از ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان خواسته قادر به ادامه همکاری و کسب اعتبار سمت بیشتر از اتهام وارده تبرئه شد.

او پس از آن-وکیل مدافع تیز اشاره کرد در صدور حکم یادداشت که FBI به حال او هشدار داده بود که در برابر قانون به دروغ هنگامی که آنها او در مصاحبه.

او بعد از استخدام وکلای جدید از جمله محافظه کار مفسر سیدنی پاول که گرفته اند به مراتب بیشتر مقابله و موضع دولت است. وکلای متهم دادستان خودداری اسناد و شواهد آنها گفت: مناسب بود به صورت و بارها و بارها اشاره کرد که یکی از این دو عامل است که مصاحبه فلین اخراج شد برای داشتن فرستاده موهن پیام های متنی در مورد تهمت در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب