وزارت دادگستری هشدار کالیفرنیا coronavirus قوانین را نقض آزادی مذهبی

این اقدامات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب به سرعت گسترش coronavirus و برنامه های خود را برای باز کردن

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

این اقدامات رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب به سرعت گسترش coronavirus و برنامه های خود را برای باز کردن آنها ممکن است در برابر تبعیض های مذهبی و نقض حقوق اساسی ، وزارت دادگستری آمریکا هشدار داد در نامه ای روز سه شنبه.

در سه صفحه نامه ای به فرماندار Eric S. Dreiband دستیار دادستان کل و رئیس وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش گفت: Newsom نشان داده بود "رفتار نابرابر ایمان جوامع" در محدود کردن توانایی های خود را برای جمع آوری و در نهایت بازگشایی شده است.

"به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق" Dreiband نوشت.

Newsom را تا به حال هیچ نظر فراتر از تایید است که آن را تا به حال دریافت این نامه است.

تبلیغات

Dreiband مسائل مطرح شده هر دو با کالیفرنیا اقامت در خانه نظم و Newsom طرح به رول آن را به عقب. در حالی که بندگان نمی تواند جمع آوری در فرد حتی در حالی که زیر اجتماعی فاصله پروتکل های کالیفرنیا تلقی می شود و کارمندان در سرگرمی و e-commerce industries ضروری و به آنها اجازه ادامه کار در فرد "صرف نظر از اینکه محصول آنها فروش و حمل و نقل در حال زندگی-حفظ محصولات یا نه" Dreiband گفت.

"این facially علیه تبعیض مذهبی ورزش," او گفت:.

علاوه بر این Dreiband نوشت: فرماندار مجاز است, رستوران ها, مراکز خرید و ادارات برای از سرگیری عملیات در فاز دوم طرح خود را برای بازگشایی, کالیفرنیا, اقتصاد, اما خانه عبادت نمی تواند نگه دارید در فرد خدمات تا سوم آن بعد از مرحله.

"قانون اساسی خواستار کالیفرنیا را به جای عبادت مذهبی از جمله در مرحله 2 از بازگشایی طرح" Dreiband گفت.

تبلیغات

در ماه آوریل وزارت دادگستری دخالت در اختلاف بین می سی سی پی کلیسا و شهر گرینویل که افسران پلیس شکسته بود تا خدمات برگزار شد و در کلیسا پارکینگ. در آن زمان Atty. ژنرال ویلیام Barr گفت: گروه های مذهبی "نباید به طور خاص برای خاص بار."

برای اکثر نهادهای مذهبی در کالیفرنیا به دنبال دولت stay-در-خانه قوانین لغو خدمات و محدود کردن فرد تماس بگیرید.

یک تعداد انگشت شماری از کلیساها اما باید این قوانین مسخره. در Butte County, مقامات بهداشت عمومی upbraided جماعت برای برگزاری یک فرد خدمات برای روز مادر, هجوم شهرستان سفارشات. یکی churchgoer است پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 به طور بالقوه در معرض 180 دیگر شرکت کنندگان به این ویروس به گفته مقامات شهرستان که پس از تلاش برای پیگیری کردن هر شرکت کنندگان و دستور آنها را به خود قرنطینه.

"برای 7 هفته ما نگه داشته شده است از کلیسای ما و به دور از کلیسا ما خانواده" کلیسا, کشیش, Mike Jacobsen, نوشت, on Facebook. "من به طور کامل آگاه است که برخی از افراد ممکن است درک نیست که برای ما در کلیسای ضروری است باید با هم در یاران."

تبلیغات

کلیساها و محله های کشیش نشین خواسته فدرال قضات برای حفظ Newsom از اجرای محدودیت در عبادت. هیچ کدام تا کنون موفق بوده اند.

وندی Gish یک اهل بخش در سپر ایمان خانواده کلیسا در فونتانا خواسته بود یک قاضی در لس آنجلس به اعتصاب کردن منع. "من صمیمانه برگزار شد باور دینی است که خدا به من و دیگر مؤمنان به طور منظم گرد هم می آیند به پرستش او" Gish در بیانیه ای گفت.

ایالات متحده منطقه قاضی عیسی G. برنل در برابر حکومت او.

"یک فرد مذهبی جمع آوری نشده است مشابه به چیدن مواد غذایی, مواد غذایی و یا پزشکی که در آن مردم وارد یک ساختمان به سرعت درگیر نیست به طور مستقیم با دیگران به جز در نقاط فروش و ترک هنگامی که کار کامل است," او نوشت. "جای آن است که بیشتر شبیه به حضور در مدرسه و یا یک کنسرت — فعالیت های که در آن مردم با هم در یک فضای محصور شده برای به اشتراک گذاشتن یک تجربه جمعی."

تبلیغات

در ساکرامنتو یک قاضی فدرال رد یک درخواست مشابه از عبور از فرهنگ مسیحی مرکز یک کلیسا در لودی.

"حتی در زمان سلامت و مقامات دولتی باید اغلب اعتصاب تعادل ظریف بین حصول اطمینان از امنیت عمومی و حفظ قانون اساسی تضمین" ایالات متحده در منطقه قاضی John A. مندز نوشت. "اما در طول بهداشت عمومی در بحران جدید, ملاحظات آمده و مقامات دولتی باید بپرسید که آیا حتی حقوق اساسی باید راه را برای عمیق تر نیاز به کنترل گسترش بیماری های عفونی و محافظت از زندگی جامعه را بیشتر آسیب پذیر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب