Kayla مارکی راست مغز در آتش

"من نیز ممکن است به آتش نشانی می گوید:" دنور نوازنده Kayla مارکی. "من به طور مداوم در دادن آتش سوزی."مقدار زیا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

"من نیز ممکن است به آتش نشانی می گوید:" دنور نوازنده Kayla مارکی. "من به طور مداوم در دادن آتش سوزی."

مقدار زیادی از مارکی جهان در آتش است. و چه چیزی نیست فروزان سوختن است.

"در حال حاضر من احساس می کنم که ما در حال زندگی در یک علمی-تخیلی-hell فیلم که هرگز به پایان می رسد," او توضیح می دهد. "ما در عاقبت 27. ما مریض هستید. این لعنتی فیلم trash. چرا ما حفظ این ؟ این که چگونه من احساس می کنم در حال حاضر."

این کنسرت لغو شد در حال صدمه زدن به خود بانک کتاب به مراتب بیشتر از آنها می خواهم که از یک سال پیش. در ماه نوامبر گذشته, او با ترک شغل خود را در یک مرکز مهد کودک را به موسیقی خود را تمام وقت حرفه ای. زمانی که coronavirus ضربه او به قراضه برنامه ریزی شده تور و مباحث دیگر; فراتر از چند Venmo کمک های موسیقی نیست و آوردن او درآمد. در عوض او شده است زندگی کردن پول از مراقبت عمل می کنند که اجازه داده گیگ و قرارداد کارگران به درخواست برای بیکاری. اما اگر آن را تجدید نمی شود که پول به زودی اجرا شود.

حتی به عنوان رستوران و فضاهای دیگر اجازه می دهد برای برخی از موسیقی زنده او را آماده بازگشت به مرحله اواسط بیماری همه گیر.

"من شده است با نزدیک شدن به چند گیگابایت, اما آنها به من ارائه پول به اندازه کافی برای من برای رفتن و خطر زندگی من برای انجام این کار" مارکی می گوید. "من احساس می کنم زیادی در مورد آواز; آن درست به نظر نمی رسد به من در حال حاضر. ما نمی دانم زیادی در مورد این ویروس. وجود دارد برخی از چیزهایی که من شنیده ام...که آواز برابر است با سرفه. من آن را ندارد اما...من نمی دانم چه اتفاقی برای من انجام. جریان زنده اند راه مناسبی برای اتصال به اینترنت اما آن را همان بوده است."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

با وجود اینکه مراقب اجتماعی-فاصله با آنها مارکی زندگی است که بیش از دو هفته به یک جلسه با COVID-19; دیگران در خانواده بیمار با این ویروس بیش از حد. بنابراین خواننده شده است خرید مواد غذایی و مراقبت از همه در حالی که گرفتن تست شده خودش را به مطمئن شوید که او خوب است. تا کنون او است.

در میان همه این مارکی منتشر شد اولین با نیمی از مغز شیمی پروژه — EP راست مغز — در اوایل ماه جولای و او در حال حاضر مشغول کار بر روی بخش دوم است که باعث ایجاد مجموعه خود را از مشکلات.

"من شده است در صفحه اصلی, گاییدن, شش ماه," او می گوید. "به طور جدی. من نوشتن و ساخت موسیقی و قرار دادن موسیقی است. من به معنای واقعی کلمه انجام می شود این همه از خانه و اخیرا از استودیو. من یک زاهد گوشه نشین. این یک چیز عجیب و غریب در حال حاضر. من اصلا زیادی در جریان است. این همه داخلی است."

و زندگی درونی او ظروف سرباز یا مسافر است.

"من فکر می کنم همه از من متنفر است تمام وقت" او اعتراف. "این درست است. من واقعا انجام دهد. که مغز من شیمی است که من سعی کرده ام rewire به دلیل آن را مثبت محل می شود."

او اذعان می کند که در برخی از راه های خاموش کردن اتحاد خوبی برای او بوده است. او تا به حال شانس به آدرس فرسودگی شغلی و ارتباط مجدد با چرا او باعث می شود موسیقی.

و با وجود عدم توانایی خود را به بازی های زنده و کنسرت او اصرار دارد که راست مغز نمی تواند کاهش یافته است در یک زمان بهتر است.

"این است که سبک تر از نیمی از شیمی مغز," مارکی توضیح می دهد. "این رویایی من طرف است. آن را با این نسخهها کار برای قرار دادن این حق در حال حاضر. جالب است که چگونه آن را هم راستا با بار است که ما در نمی دانستند که ما می تواند در یک بیماری همه گیر و یک جنگ داخلی. راست مغز است, برای من, قسمت خوب است."

آن را نیز کمک تعریف این بخش است. پس از انداختن اولین انتشار زندگی و مرگ مثل این در سال 2016 مارکی تا به حال ضد و نقیض در ارتباط با سبک — فشرده با R&B و یا قرار دادن در روح و یا خواننده و ترانه سرا خاک — و تا حدودی احساس ناراحت کننده با آن. او در توضیح EP جدید به عنوان آزمايش پاپ غنی با synths, نمونه آواز و درام پد. آهنگ های فشار امکانات صوتی موسیقی الکترونیک در حالی که شکستن با سنتی verse-chorus-آیه-پل-گروه کر ساختار است که غالب pop songwriting.

"وجود دارد بیشتر از یک فیلم یا یک داستان در قالب" او می گوید. "این یک بیت از یک آزمایش است. من صادقانه فکر مردم به نفرت از آن."

اما او اشتباه بود. پس از این آلبوم کاهش یافته است, طرفداران پاسخ داده شده است همچنین اشتراک گذاری آهنگ های مورد علاقه خود را از آلبوم در رسانه های اجتماعی پست. این چیزی است که برای آن مارکی است و آرزو داشت: با استعداد با قلبی-ذوب صدای او بلند نا امید شده توسط مردم چگونه غرق آواز او را نادیده گرفته اند به توجه به شعر او که صنایع دستی با غرور و افتخار.

"پاسخ بوده است," او می گوید. "فوق العاده مثبت است. این واقعا نشان داده شده است من در این رابطه است که من قادر و خوشا به کشت با طرفداران من در طول سال است."

در حالی که او توصیف EP به عنوان "رویایی" او broods در مورد قریب الوقوع, مرگ, ترس و دفن در آن منعکس کننده, عاشقانه, از ناامیدی به تعهد; و شجاع نگاه عاطفی و معنوی زندگی. در حالی که این آلبوم است درونگرا او تصاویر حماسه است در دامنه.

مارکی امیدوار است که سمت راست مغزاست که یک حساب با مسائل مربوط به سلامت روان کمک می کند تا طرفداران خود را به آدرس های داخلی خود دست به گريبان است. آن را به یک تماس به نگاه به درون برای مقابله با تلخ و کشف امکانات را تغییر دهید.

"با وجود اینکه هیچ ورزشی و هیچ کنسرت, هیچ حواس او را پرت" او اشاره می کند. "ما هیچ چاره ای اما به خودمان نگاه کنیم در حال حاضر است که می تواند واقعا دردناک و ناراحت کننده ترین چیزی که به انجام است."

آلبوم "است که به درخواست مردم برای جلوگیری از, برای کاهش, برای ارزیابی مجدد به تمرکز برای کالیبره کردن به انتشار بنابراین ما می توانیم به یک نقطه شفا" او همچنان ادامه دارد. "اگر مردم می توانند از این زمان برای انجام این کار به صورت جداگانه و سپس چیزهایی که ما می توانیم در مجموع بزرگ هستند. اما ما باید آنقدر آشفتگی و ما آموخته اند که بسیاری از منفی سمی چیزهایی و ما باید از کسانی که همه چیز به طوری که ما می تواند رسیدن به طرف دیگر. جایی که ما در آن هستید ، که آنچه در شیمی مغز در حال انجام است."

شنیدن بیشتر از Kayla مارکی در kaylamarque.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن