کنتاکی AG خواستار صبر و شکیبایی در میان پروب از تیلور مرگ

فرانکفورت, Ky. (AP) — دادستان کل ایالت کنتاکی خواست صبر شنبه به عنوان دفتر کار خود به بررسی اثر تیراندازی یک ز

توسط MORVARIDEASIA در 30 خرداد 1399

فرانکفورت, Ky. (AP) — دادستان کل ایالت کنتاکی خواست صبر شنبه به عنوان دفتر کار خود به بررسی اثر تیراندازی یک زن توسط لویی پلیس و تصمیم می گیرد که آیا افسران پلیس درگیر اتهامات جنایی روبرو خواهد شد.

دادستان کل دانیل کامرون کاهش یافته است به عموم تنظیم یک جدول زمانی برای تکمیل تحقیقات خود به مرگ Breonna تیلور. معترضان در لوییویل و در سراسر کشور خواستار عدالت برای تیلور و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس در هفته های اخیر.

کامرون که آفریقایی آمریکایی است که وظیفه تعیین اینکه آیا اتهامات خواهد آورد در برابر سه افسران درگیر است. آنها قرار داده شده اند اداری انتقال در حالی که تیراندازی بررسی شده است در میان سر و صدا برای سریع نتایج.

"من می توانم به شما اطمینان دهم که ما را در درک این ضرورت را درک می کنیم اعتراض عمومی و ما درک می کنیم نیاز به حقیقت و میل به عدالت" کامرون گفت: در یک کنفرانس خبری. او به طور خلاصه ابراز تسلیت خود را به تیلور خانواده گفته او "دل شکسته" با از دست دادن آنها.

جمهوری منتخب در سال گذشته کامرون گفت: دفتر خود را در حال انجام یک "کامل و عادلانه" بررسی و انجام "این قدر وقتی که درست انجام شود نیاز به زمان و صبر است."

تیلور, 26 بود که مطالعه برای تبدیل شدن به یک پرستار به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط افسران که پشت سر هم به خانه اش در حالی که انجام یک مبارزه با مواد مخدر تحقیق در مارس 13. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه او بود.

حکم به جستجو تیلور خانه بود در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد. پلیس با استفاده از یک "بدون دست کشیدن از" حکم جستجو که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود بدون حضور خود را اعلام. لویی مترو شورای اخیرا رای به ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم.

انتشار در اواخر ماه مه از یک 911 تماس با تیلور دوست پسر آغاز روز از تظاهرات در لوئیزویل سوخت تیلور مرگ و مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس جورج فلوید.

کامرون دفتر خواسته شد تا به عنوان دادستان ویژه. دفتر او شده است دریافت مواد از لویی پلیس بخش عمومی یکپارچگی واحد, او گفت:.

اما دادستانی کل در حال انجام است خود را مستقل تحقیق و تفحص در مورد او گفت.

"ما اعتقاد داریم که مستقل گام های ما در حال گرفتن بسیار مهم برای یافته های پذیرفته شود هر دو توسط جامعه و کسانی که به طور مستقیم درگیر در مورد" او گفت:.

کامرون کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات این پرونده گفت: "من می توانم به شما اطمینان دهم که در پایان بررسی ما را به انجام آنچه درست است. ما پیدا کردن حقیقت است."

مورد جلب توجه گسترده میان افزایش نظارت از اقدامات پلیس در برخورد با سیاه آمریکایی است.

Beyoncé به تازگی به عضویت تماس برای اتهامات علیه ماموران درگیر در تیلور تیراندازی. ستاره گفت: در نامه ای به کامرون که سه لویی افسران پلیس "باید پاسخگوی اعمال خود است."

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب