Kyle Busch برنده نسکار مسابقه کامیون پس از زودتر Xfinity DQ

فورت ورث (AP) — Kyle Busch برنده نسکار سری کامیون مسابقه در تگزاس شنبه شب گرفتن پیروزی در مسابقه دوم روز پس از

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

فورت ورث (AP) — Kyle Busch برنده نسکار سری کامیون مسابقه در تگزاس شنبه شب گرفتن پیروزی در مسابقه دوم روز پس از postrace رد صلاحیت در زمان دور آشکار Xfinity سری برنده شوید.

Busch ساخته شده نهایی سبز-پرچم توقف با 36 دور زمانی که او تا به حال به شدت ترمز خود را در ورود به جاده گودال برای جلوگیری از مجازات است. او پس از آن تقریبا کشیده به اشتباه گودال غرفه در ابتدا با کشیدن به سمت شماره 18 نشانگر — تعداد جام خود را از ماشین به جای شماره 51 تویوتا کامیون.

این یک 1-2 پایان برای Busch تیم با مالک اتمام 0.777 ثانیه در مقابل 19 ساله rookie مسیحی Eckes راننده که شماره 18 تویوتا که Busch صاحب.

پس از او در بیرون از کامیون در شروع و پایان خط Busch پکتیا میباشد که از لحاظ فنی او تا به حال برنده نشده است.

به عنوان طولانی به عنوان آن برگزار شد تا در آن 212th حرفه پیروزی برای Busch در نسکار سه سری است که او فکر کرد که او پیش از آن در Xfinity مسابقه. پس از اتمام نزدیک به یک دوم پیش از Austin Cindric این شماره 54 Joe Gibbs تویوتا موفق postrace بازرسی به این دلیل که چپ عقب خیلی پایین است. Cindric برنده اعلام شد که مسابقه سوم خود را Xfinity برنده شدن در یک ردیف.

Busch کردم 59 حرفه پیروزی در 155 کامیون سری شروع می شود. او هنوز هم 97 Xfinity برنده به همراه 56 سری جام برنده است.

در دور پس از آن نهایی pit stop, Busch در حال حاضر ساخته شده یک دوم سرب بیش از Eckes. Busch تمدید سرب خود را به بیش از چهار ثانیه قبل از تاد Gilliland و بن رودز تماس در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه با 15 دور چپ به احتیاط.

پس از Busch و Eckes رفت سمت-توسط-جانبی برای چند دور نهایی راه اندازی مجدد کهنه راننده شات توسط Eckes خوب با هشت دور در سمت چپ 167-lap مسابقه در 1 1/2 مایل آهنگ.

Busch led پنج بار به مدت 72 دور. Eckes, led چهار بار برای 52 دور.

مت Crafton Stewart فریزن و برت مافیت مرحله دو برنده گرد بالا پنج.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن