L. A. کودکان در حال مبارزه با یک جدید سندرم مربوط به کوروناویروس. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

این وضعیت است که به عنوان هر دو MIS-C (multisystem سندرم التهابی) و PIMS — اطفال التهابی multisystem سندرم است

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

این وضعیت است که به عنوان هر دو MIS-C (multisystem سندرم التهابی) و PIMS — اطفال التهابی multisystem سندرم است.

و آن را تبدیل به یک هشدار دهنده بخشی از coronavirus پزشکی پاسخ به دلیل تاثیر آن بر کودکان است.

این بیماری باعث التهاب و تورم عروق خونی و علائم شبیه به بیماری کاوازاکی. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که قبلا گزارش شده امکان ارتباط بین رمان coronavirus و سندرم.

روز دوشنبه در لس آنجلس مقامات گفت: چهار کودک مبتلا به کمیاب التهابی بیماری باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از طریق آنتی بادی آزمایش و نزدیک به دو دوجین دیگر موارد تحت بررسی هستند.

تبلیغات

چه ما در مورد لس آنجلس موارد ؟

این شهرستان در حال بررسی اضافی 21 موارد ممکن است از multisystem التهابی سندرم های مرتبط با بیماری, شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت. نزدیک به دو دوجین موارد شناسایی شده اند از مارس 1 و تحت بررسی هستند.

"وجود دارد هیچ گزارش مرگ و میر. اما همانطور که مردم باید اشاره کرد این است که بسیار جدی بیماری — اگر چه بسیار نادر در کودکان" فرر گفت.

سه نفر از 25 کودکانی که آزمایش مثبت برای این بیماری مورد نیاز پذیرش در بخش مراقبت ويژه کودکان.

تبلیغات

مقامات شهرستان در حال کار با بیمارستان ها برای شناسایی هر گونه موارد اضافی و در عین حال خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به:

  • بلافاصله مراجعه بیماران با علائم شوک سمی یا بیماری کاوازاکی به یک متخصص عفونی در کودکان بیماری های روماتولوژی و/یا مراقبت ويژه است. تشخيص و درمان بيماران جلسه کامل یا جزئی از معیارهای کاوازاکی بیماری بسیار مهم است برای جلوگیری از آسیب اندام و دیگر عوارض دراز مدت.
  • در نظر گرفتن تست بيماران مبتلا به بيماری کاوازاکی آتیپیک بیماری کاوازاکی و/یا سندرم شوک سمی برای COVID-19.
  • گزارش موارد ممکن است به مقامات بهداشت شهرستان.

چه ما در مورد این بیماری است ؟

تبلیغات

در علاوه بر این به L. A. پزشکان در پادشاهی متحده, New York و یک تعداد انگشت شماری از دیگر مناطق شناسایی شده این بیماری در میان کودکان که تست مثبت برای coronavirus.

همانطور که از هفته گذشته در نیویورک به تنهایی گزارش بیش از 100 موارد مشکوک.

"این است که واقعا وضعیت نگران کننده و من می دانم که پدر و مادر در سراسر کشور و پدر و مادر در سراسر کشور بسیار نگران هستند و آنها باید" نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در اوایل این ماه.

نیویورک وزارت بهداشت منتشر شد یک برگه اطلاعات در مورد سندرم:

تبلیغات

  • این سندرم دارای ویژگی های است که همپوشانی با کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی.
  • شاخص های التهابی ممکن است بالا و تب و شکم علائم ممکن است برجسته.
  • راش نیز ممکن است وجود داشته باشد. میوکاردیت قلبی و عروقی و دیگر تغییرات ممکن است دیده شود.
  • یک کودک ارائه با تب مداوم التهاب (به عنوان مثال نوتروفيلی بالا, C-reactive protein و lymphopenia) و شواهد از یک یا چند ارگان اختلال (شوک قلبی و تنفسی و کلیوی و گوارشی یا اختلال عصبی). این ممکن است شامل کودکان جلسه کامل یا جزئی از معیارهای کاوازاکی بیماری است.
  • محرومیت از هر گونه میکروبی علت از جمله باکتری سپسیس سپس یا استرپتوکوکی سندرم شوک و عفونت های مرتبط با میوکاردیت مانند enterovirus. پزشکان نباید تاخیر به دنبال مشاوره در حالی که انتظار برای نتایج این تحقیقات است.

CDC صادر شده یک بولتن در اوایل این ماه گفت: آژانس "توصیه بهداشت و درمان ارائه دهندگان گزارش هر بیمار که ملاقات مورد تعریف های محلی و ایالتی و ارضی ادارات بهداشت به منظور افزایش آگاهی از عوامل خطر در پاتوژنز سیر بالینی و درمان این سندرم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب