L. A. شورای شهر تصویب طرح به نوبه خود توسعه دهنده هزینه به اورژانس هنر کمک های مالی

شورای شهر لس آنجلس به اتفاق آرا تصویب دو حرکت در این هفته برگزار خواهد شد که هنر هزینه های پرداخت شده توسط توس

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

شورای شهر لس آنجلس به اتفاق آرا تصویب دو حرکت در این هفته برگزار خواهد شد که هنر هزینه های پرداخت شده توسط توسعه دهندگان در پشتیبانی از در حال حاضر لغو شده و یا برنامه ریزی رویدادهای فرهنگی و به جای پول در دسترس به عنوان کوچک-دلار کمک مالی به هنرمندان و سازمان های هنری و اجرای زنده فضاهای شده اند که از لحاظ اقتصادی ویران بیماری همه گیر.

یک حرکت مورد تایید چهارشنبه معرفی شده توسط عضو شورای دیوید Ryu منطقه 4 در اواخر ماه گذشته اجازه خواهد داد که اداره امور فرهنگی (DCA) به reallocate $368,810 در توسعه هنر بودجه تعیین شده برای ریو منطقه برای حمایت از هنرمندان و غیر انتفاعی و سازمان های هنری در این منطقه است. شورای شهر نیز به تصویب اضافی $181,663 در منطقه 4 صندوق به طوری که برنامه می تواند تکرار در دیگر مناطق.

در یک رای جداگانه شورای شهر در روز چهارشنبه تایید حرکت های منطقه 2 Councilmember پل Krekorian به reallocate $200,000 از منطقه خود را توسعه هنر هزینه های اضطراری کمک مالی برنامه با هدف کمک به زنده هنرهای نمایشی سالن های با کمتر از 50 کارمند. این کمک خواهد کرد که پشتیبانی از بسیاری از سالن های تئاتر خوشه در NoHo هنر منطقه در شمال هالیوود.

این COVID-19 پاسخ اضطراری برنامه به عنوان صندوق امداد تن به تن توسط Ryu نامیده خواهد شد تمرکز در منطقه 4 "فردی هنرمندان و هنر سازمان با بزرگترین خطر از مشکلات" با توجه به توصیه های صادر شده توسط دی سی ای هفته گذشته است. این شامل لایه کمک هزینه بین $500 و 2000 دلار برای فردی هنرمندان با کمترین مقدار متعلق به هنرمندان که تمام وقت مترجمان آزاد و در نتیجه "بیشتر آسیب پذیر در یک رکود اقتصادی است."

تبلیغات

به طور مشابه وجود خواهد داشت محکم کمک های مالی از 3000 $و $5,000 برای کوچک و متوسط سازمان های هنری در حوزه های مختلف بودجه سطح زیر 800.000 دلار در هر سال است.

"آیا یک شاعر و یک نقاش و یا یک رقاص لوس آنجلس نیازهای هنرمندان آن در حال حاضر" Ryu در بیانیه ای گفت: "و هنرمندان به کمک ما نیاز دارند."

در منطقه 2, فرد, کمک های مالی از 8 ، 000 $را به سالن های هنرهای نمایشی. پول با توجه به حرکت "را می توان مورد استفاده برای عامل سرمایه در بازگشت به صورت مجازی در دسترس عموم عملکرد درس یا کارگاه و/یا تعداد معینی از رایگان در دسترس عموم اجرای درس یا کارگاه های آموزشی پس از بازگشایی."

تبلیغات

"این NoHo هنر منطقه در شورای منطقه 2 دومین غلظت تئاتر در ایالات متحده که در حال حاضر بیش از 500 نشان می دهد هر سال میزبان حدود 35 کلاس های بازیگری در هر شب و فراهم کردن سرگرمی برای بیش از 20 ، 000 نفر در سراسر سال" حرکت متحده است.

در یک بیانیه Krekorian در توصیف این منطقه به عنوان "یک فرهنگی گنج" و گفت: بودجه کمک خواهد کرد که آنها برای زنده ماندن "تا زمانی که آنها یک بار دیگر می تواند ارائه فوق العاده ای تولید کرده اند که هیجان زده تئاتر برای چند دهه."

این عضو شورای اداری گفت: انتظار می رود قادر به راه اندازی نرم افزار برای کسانی که, District 2, کمک های مالی خواهد شد که موفق توسط اداره امور فرهنگی توسط هفته آینده. این DCA هدف باید روند درخواست برای منطقه 4 پروژه اتو کنید تا پایان این ماه است.

امور فرهنگی مدیر کل دانیل Brazell گفت: این صندوق کمک خواهد کرد که حمایت از شهر "پرده نقش دار غنی از غیر انتفاعی هنر و فرهنگی, سازمان, هنرمندان مستقل و صنایع خلاق همه آنها سوخت ما اقتصاد منطقه ای و عمیقا نهفته به عنوان یک نتیجه از COVID-19."

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب