L. A. شهرستان همچنان خطرناک coronavirus افزایش Garcetti هشدار از محدودیت های جدید

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 2,848 به تازگی تایید موارد coronavirus با اکثریت کسانی که آلو

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 2,848 به تازگی تایید موارد coronavirus با اکثریت کسانی که آلوده زیر سن 41 عنوان مربوط به بستری شدن در بیمارستان به بالا.

در حال حاضر وجود دارد 2,216 افراد بستری با ویروس شهرستان در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است. این پنجمین روز متوالی با بستری شدن در بیمارستان بالاتر از 2,100 و اولین بار بستری شدن در بیمارستان پیشی گرفته اند 2,200.

در میان کسانی که در بیمارستان بستری 26 درصد در بخش های مراقبت ويژه و 19% در هواکش.

به عنوان خطرناک افزایش عفونت در ادامه L. A. شهردار اریک Garcetti تحویل یک تازه هشدار یکشنبه در ظاهر در سی ان ان است که "در آستانه" از اعمال محدودیت های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما او نداد.

تبلیغات

شهردار ساخته شده است که نظرات مشابه قبل بیش از دو هفته گذشته گفت: شهرستان خواهد عمل اگر موارد همچنان به افزایش است.

شهرستان آخرین COVID-19 اعداد نیز نشان می دهد که این بیماری تبدیل شده است شایع ترین نسبتا جوان: 53 درصد از 2,848 موارد جدید رخ داده است در افراد تحت 41; 52 درصد از موارد تا به امروز در این شهرستان رخ داده است که در گروه سنی است.

آخرین گزارش همچنین شامل 11 مرگ و میر آوردن این شهرستان را در مجموع به 4,095.

"ما همچنان برای رسیدن به در مورد نقاط عطف و امروز ما شاهد بیشترین تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان" مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر در بیانیه ای گفت. "در حال حاضر و جوان, بزرگسالان بستری در یک رای نه قبل از دیده می شود. مهم نیست که چگونه شما آسیب پذیر به این ویروس است. من از همه می خواهیم به مسئولیت جمعی — اقامت جسمی جدا از مردم شما زندگی نمی کنند با به درستی پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما خارج از خانه خود را اما ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است."

حتی بدون Garcetti, مداخله, یک سری از دولت محدودیت های تحمیل شده به تازگی در زمان اثر از جمله ممنوعیت داخلی رستوران ناهار خوری و بسته شدن میله مراکز و دیگر خرده فروشان در L. A. شهرستان و دیگر شهرستانهای استان در دولت دیده بان لیست.

تبلیغات

کالیفرنیا دیده بان لیست شامل همه استان ها در جنوب کالیفرنیا. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد K-12 دانشگاه — دولتی و خصوصی — بسته باقی می ماند در این شهرستان تا شهرستان شده است خاموش لیست سازمان دیده بان به مدت 14 روز متوالی.

شهرستان در حال حاضر در جدول بیش از 1.5 میلیون آزمون که 10 درصد باید دوباره مثبت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن