L. A. شهرستان coronavirus موارد بالا 25,000 با بیش از 1200 مرگ و میر

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 21 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 781 مورد جدید به طو

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 21 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 781 مورد جدید به طور کلی فشار شهرستان تعداد به بیش از 25000.

"مردم از دست داد به COVID-19 سوگواری همه ما در L. A. شهرستان و به عزیزان خود ما برای شما آرزوی آرامش و شفا" باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت.

ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش 15 موارد اضافی آوردن این شهرستان را در مجموع به 25,677 موارد و 1,229 مربوط به مرگ و میر.

بالاترین نرخ مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر همچنان دیده می شود در میان مردم سیاه, کسانی که شناسایی به عنوان بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و افرادی که زندگی می کنند در جوامع با سطح بالایی از فقر county وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

تبلیغات

تقریبا 159,000 مردم در L. A. شهرستان در حال حاضر تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 14 درصد تست مثبت است.

ایالت بیش از 54,000 موارد coronavirus عفونت گزارش شده در کالیفرنیا و بیشتر از 2200 نفر کشته شده اند.

فرر خواست L. A. ساکنان شهرستان در ادامه به هوشیار در برابر گسترش ویروس.

تبلیغات

"ما باید همه با هم در راه است که زندگی را نجات داد و آهسته گسترش COVID-19" او گفت:. "همانطور که ما همچنان به برنامه ریزی و حرکت به, بهبود, ما نیاز به ادامه با استفاده از بهترین ابزار در اختیار ما است که شامل جداسازی در خانه اگر بیمار quarantining برای 14 روز اگر شما از تماس نزدیک با یک فرد مثبت برای COVID-19, همیشه, فیزیکی, فاصله, پوشیدن پارچه پوشش صورت در هنگام تماس با دیگران و شستن دست و غالبا."

در ضمن در کشور همسایه اورنج کانتی coronavirus-مرگ و میر ناشی از صدر 50 عنوان از شنبه, مقامات اعلام کرد, همراه با دو جدید و میر آوردن تلفات به 52.

این شهرستان همچنین گزارش جدید 99 موارد آوردن مجموع به 2,636. تعداد کل افراد بستری بود در 202.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بسته سواحل محلی بیش از اعتراض اورنج کانتی مقامات پس از جمعیت معلوم قبلی آخر هفته.

تبلیغات

بسیاری از مقامات محلی را مجبور به عقب رانده گفته شده است وجود دارد به اندازه کافی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس به مردم اجازه می دهد در ساحل.

نیوپورت بیچ دانا پوینت و هانتینگتون بیچ برای ثبت یک دستور برای جلوگیری Newsom را در دستور کار خود سواحل است.

در بعد از ظهر جمعه, Orange County Superior Court Judge Nathan Scott رد این درخواست به دنبال یک ضابط موقت جهت حفظ سواحل باز است. او مجموعه ای یک جلسه برای مارس 11 به نظر شهرستانها' درخواست.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب