L. A. شهرستان می تواند در حفظ و اقامت در خانه سفارشات در محل به خوبی به تابستان بسته به شرایط

لس آنجلس اقامت-در-خانه سفارشات خواهد شد "با تمام یقین" بود تمدید برای سه ماه آینده county, بهداشت عمومی, مدیر

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

لس آنجلس اقامت-در-خانه سفارشات خواهد شد "با تمام یقین" بود تمدید برای سه ماه آینده county, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر اذعان کرد در طول یک هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه.

فرر بعد اضافه شده است که حتی اگر سفارشات در محل باقی می ماند از طریق تابستان محدودیت خواهد بود "به تدریج آرام" تحت یک طرح پنج مرحله ای.

"ما در حال هدایت علم و اطلاعات است که با خیال راحت حرکت ما رو به جلو در امتداد جاده به بازیابی در یک اندازه گیری از راه های است که اجازه می دهد تا ما را به اطمینان حاصل شود که موثر فاصله و اقدامات کنترل عفونت در محل هستند" فرر گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان در شمارش عمومی مطابق با سفارشات قادر به استراحت محدودیت.

شهادت قبل از هیئت مدیره از Superviros, فرر تاکید کرد پیشرفت بیشتر خواهد شد هدایت تلاش ها برای مهار ویروس. لس آنجلس در حال حاضر Calfornia کانون coronavirus با بیش از 1300 مرگ و میر تا کنون.

تبلیغات

"امید ما این است که با استفاده از داده های ما می خواهم که قادر به آرامی لغو محدودیت بیش از سه ماه آینده," او گفت:. اما بدون به طور گسترده ای در دسترس برای تست coronavirus یا سریع صفحه اصلی کیت که اجازه می دهد مردم را به خود تست روزانه, آن بعید به نظر می رسد که اجتماعی فاصله احكام و اقامت در خانه سفارشات خواهد بود به طور کامل کاسته.

بعد از ظهر سه شنبه در لس آنجلس سرپرست کاترین Barger همچنین ابراز امیدواری وجود دارد می تواند بیشتر کاهش در هفته های آینده.

"من مشتاق به بازگشایی بیشتر از L. A. شهرستان به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای انجام این کار در همکاری با ما کارشناسان بهداشت و درمان, جامعه, رهبران کسب و کار و ساکنان با بهترین شیوه های در محل برای اطمینان از سلامت کلی ما و خوب بودن. این تصمیم گیری خواهد شد بر اساس آخرین علم و داده های جمع آوری شده," او در بیانیه ای گفت."من با اعتماد به نفس است که بیشتر جوامع ما همچنان به رعایت هر چه زودتر ما می توانید رزومه عادی."

L. A. شهردار اریک Garcetti تکرار Barger نظر کرد و گفت که این شهر ادامه خواهد داد برای تنظیم دستور به ماندن در خانه به تدریج به منظور اجازه فعالیت بیشتر و بیشتر کسب و کار به کار گیرند.

تبلیغات

"ما در حال حرکت گذشته COVID-19 ما در حال یادگیری برای زندگی با آن — و ما را حفظ خواهد کرد گرفتن اندازه گیری مراحل جدید به سمت امن تر در روزها و هفته های پیش رو" او در بیانیه ای گفت.

فرر را به مدت کوتاهی قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که تغییر دولت stay-at-home سفارشات اجازه می دهد تا فرد شهرستانهای استان به تصویب بازگشایی مراکز برای منظقه وانت ، نظم همچنین اجازه می دهد تا برای بازگشایی برخی از دفاتر اگر teleworking امکان پذیر نیست.

"ما نیست از جنگل هنوز" Newsom خاطر نشان کرد ساکنان.

در L. A. County, تایید مرگ و میر همچنان به افزایش است.

تبلیغات

زمانی که سواحل بازگشایی در این هفته چگونه مردم می توانند با استفاده از شن و ماسه را نگاه متفاوت است. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود زمانی که در آب و آفتاب نمی شود مجاز است. تنها اوقات فراغت — گشت و گذار در حال اجرا و راه رفتن و شنا — مجاز خواهد بود. سرد کن صندلی و چتر و هر یک از لوازم جانبی دیگر که به طور معمول نقطه خط ساحلی باید به سمت چپ در صفحه اصلی.

به روز رسانی به L. A. اقامت در خانه دستور می آید که مقامات سعی کنید برای دیدار با دو نیاز: راه اندازی مجدد اقتصاد تحت جدیدی عادی نیز در حالی که اطمینان حاصل کرد که تجدید حیات در فعالیت نمی upend پیشرفت در مبارزه با کروناویروس.

شده است وجود دارد یک فشار بزرگ در هفته های اخیر برای بازگشایی دولت در اقتصاد است که صدمه دیده است توسط stay-at-home سفارشات. Newsom هفته گذشته اعلام کرد پروتکل های جدید برای فروشگاه های خرده فروشی و برخی از محل های کار برای بازگشایی شده است.

بر اساس این طرح برخی از رستوران ناهار خوری کارواش ها و مراکز خرید نیز می تواند مجاز به بازگشایی در هفته های آینده اگر مقامات بهداشت عمومی در شهرستان هستند قادر به نشان می دهد که گسترش ویروس تثبیت شده است و که آنها را مناسب تست و بیمارستان ظرفیت.

تبلیغات

برخی از مناطق روستایی شهرستان است که باید دیده نسبتا کمی از موارد به احتمال زیاد قادر به پاسخگویی به کسانی که معیار سرعت بیشتری نسبت به شهری شهرستانهای لس آنجلس.

یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در هفته گذشته در بر داشت بزرگ ترین California counties به جلسه Newsom استانداردهای. تحلیل نگاه کرد که در آن استان ها می تواند عبور کند فقط دو معیار — آیا مرگ و میر را متوقف کرده اند در 14 روز گذشته و اینکه آیا وجود دارد بیش از یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در همان مدت زمان ،

بسیاری از کالیفرنیا موفق است که آزمون. در واقع 95 درصد از کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستان ها که برآورده نمی کنند که استاندارد زمان تجزیه و تحلیل یافت. نه تنها کانتی در جنوب کالیفرنیا و نه منطقه خلیج سان فرانسیسکو ملاقات معیارهای.

Newsom پیشنهاد جمعه که دستورالعمل خواهد بود بعد از ویرایش در یک ایالت اساس اجازه می دهد بزرگتر شهرستانهای سخت ترین ضربه از شیوع همچنین بازگشایی طور گسترده تر. "در طول چند هفته آینده ما خواهیم ساخت پس از آن اطلاعیه برای کل کشور و نه فقط کسانی که با آن بیشتر محدود معیارهای," او گفت:.

تبلیغات

روز سه شنبه او همچنین توضیح داد: این دستورالعمل برای رستوران ها در برخی استان ها به, باز, برای ناهار خوردن در خدمات از جمله یکبار مصرف منوها و تاکید بر صندلی در فضای باز. او همچنین پیشنهاد کرد که مشتریان نمایش برای علائم.

همچنین در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص هشدار داد اعضای سنای آمریکا که فشار بیش از حد به سرعت و به سهولت سفارشات می توانید خنثیسازی پیشرفت است که باعث شیوع. Fauci گفت: 14 روز کاهش در موارد عمده معیار است که باید قبل از بازگشایی.

به عنوان دیگر مناطق کالیفرنیا دیده می شود یک کاهش در تعداد گزارش شده عفونت و COVID-19-مرگ و میر ناشی از L. A. کانتی این ایالت پرجمعیت ترین همچنان به رشد در هر دو جبهه. شهرستان گزارش روز شنبه اضافی 961 نفر که تست مثبت برای این ویروس و اضافی 45 میر آوردن تلفات به 1,613. L. A. شهرستان COVID-19 مرگ و میر حساب برای بیش از نیمی از دولت را در کل.

مسئولان باید توجه داشت که اعداد گزارش شده در آغاز این هفته به طور معمول پایین تر تا حد زیادی به دلیل آزمایش است نه در ظرفیت کامل در تعطیلات آخر هفته.

تبلیغات

تقریبا 253,000 افراد از L. A. شهرستان 10 میلیون نفر بررسی شده برای این ویروس و حدود 11 درصد — بیش از 32,000 — آلوده شده اند. مقامات تشویق شده اند همه ساکنان حتی کسانی که بدون علائم و تست کنید.

مقامات گفته اند که اجتماعی فاصله کمک کند گسترش ویروس اما همچنین هشدار داده اند که از آن باقی مانده است مسری.

"آن را امن تر به ماندن در خانه. COVID-19 تغییر نکرده است" فرر خاطر نشان کرد ساکنان دوشنبه.

برخی از کشورهای همسایه هستند که تسهیلات نیز همچنان به افزایش در مرگ و میر. Riverside County, که در آن مقامات رای جمعه برای بلند کردن الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت گزارش 150 جدید موارد دوشنبه و 12 اضافی مرگ و میر.

تبلیغات

در اورنج کانتی 45 بیشتر موارد ابتلا و یک مورد مرگ گزارش شده است روز شنبه به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان — یک تعداد که نوسان روز به روز بسته به اینکه چگونه بسیاری از شهرستان واجد شرایط 25 بیمارستان گزارش آمار — افزایش به 230.

در ضمن در شهرستان سانتا کلارا بود که پس از داغترین نقطه برای عفونت در دولت تعداد موارد کاهش یافته است. مقامات گزارش دادند دو موارد اضافی دوشنبه و صفر و میر. سانتا کلارا یکی از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان که تمدید پناهگاه در محل سفارشات.

همچنین روز سه شنبه L. A. شهرستان هیئت ناظران بحث که آیا به گسترش شهرستان را اخراج مهلت قانونی برای کمک به مستاجرها که ممکن است مبارزه مالی به دلیل بیماری همه گیر. سرپرستان شیلا Kuehl و هیلدا سولیس پیشنهاد گسترش آن تا Aug. 31.

Kuehl گفت: او بر او پیشنهاد تاریخ خاموش وزارت بهداشت هدایت است که حداقل برخی از اقامت در خانه محدودیت خواهد بود تمدید برای سه ماه آینده. او افزود که هیئت مدیره نیاز به رای در مهلت قانونی هر ماه خواهد ایجاد "اضطراب شگفت انگیز" برای اجاره.

تبلیغات

"بدیهی است که ما مستاجران در حال درد و رنج شدید, درد, در حال حاضر," Solis گفت.

سرپرستان کاترین Barger و جانیس هان ارائه اصلاحیه برای تمدید اجاره اخراج مهلت قانونی تنها تا پایان ماه ژوئن. هیئت مدیره به تصویب رسید که در متمم 3-2 با Kuehl و سرپرست مارک ریدلی-توماس رای گیری در برابر آن.

بار نویسنده کارکنان Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن