L. A. شهرستان می تواند با استفاده از پارک ها و کتابخانه ها به عنوان سایت های یادگیری در میان تعطیلی مدارس

لس آنجلس است با توجه به استفاده از پارک ها و کتابخانه ها به عنوان جایگزین سایت های یادگیری برای دانش آموزان به

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

لس آنجلس است با توجه به استفاده از پارک ها و کتابخانه ها به عنوان جایگزین سایت های یادگیری برای دانش آموزان به عنوان بسیاری از مدارس باقی می ماند توقیف میان COVID-19 pandemic, مقامات گفت.

L. A. شهرستان هیئت ناظران رای گیری روز سه شنبه به حمایت از پیشنهاد استاد راهنما جانیس هان به کودکان اجازه می دهد تا به استفاده از فضاهای در کتابخانه ها و پارک ها در مناطق unincorporated در حالی که مدرسه ها تعطیل هستند. رای می آید کمتر از دو هفته پس از L. A. Unified School District اعلام کرد که در کلاس های حضوری را نمی رزومه در ماه اوت به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در این شهرستان و در سراسر کالیفرنیا.

"در وسط این بدتر گیر آموزش از راه دور است که ما امن ترین گزینه در حال حاضر اما این غیرقابل دفاع است برای پدر و مادر که نمی توانید از خانه کار می کنند و برخی از ما اکثر خانواده های آسیب پذیر" هان در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان امیدوار به تقلید از آن پارک' کمپ تابستانی مدل در طول پاییز.

تبلیغات

روز چهارشنبه کالیفرنیا ثبت 12,063 جدید کروناویروس موارد و 157 مرگ و میر — شکستن رکورد برای هر دو با توجه به L. A. Times coronavirus ردیاب.

"تا آنجا که ما می خواهم به عقب در مدارس و دانش آموزان در مدارس — [ما] نمی تواند آن را انجام دهد تا زمانی که آن را بی خطر و مناسب" Supt. Austin Beutner گفت: این بار در اوایل این ماه. مدرسه دیگر مناطق از جمله سن دیگو متحد و سان برناردینو شهرستان Unified School District اعلام کرد در این ماه که آنها را نمی توان باز کردن درهای خود را به دانش آموزان این سقوط با استناد به خوشه در COVID-19 موارد است.

پیشنهاد می پرسد این بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی به گزارش به هیئت ناظران ظرف 30 روز با یک برنامه به ارائه نیروی انسانی و نظارت و برنامه نویسی به کودکان در مناطق unincorporated شهرستان با توجه به آزادی.

نورما گارسیا, پارک, مدیر, در بیانیه ای گفت که این گروه "مبارک به نگاه به" ارائه جایگزین یادگیری مکان برای دانش آموزان است.

تبلیغات

"من می دانم که این را نمی خواهد بود آسان رفع" هان گفت. "این شده است هرگز قبل از انجام داده اند. اما ما در بی سابقه بار, و ما نیاز به دیدار با آنها با بی سابقه ای و راه حل های خلاقانه برای ما ساکنان."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب