L. A. شهرستان در نظر گرفتن راه های برخی از شهرستانها می تواند بازگشایی تحت coronavirus دستورالعمل

به زودی برخی شهرستانها در لس آنجلس ممکن است بیشتر باید راه گریز بیش از زمانی که آنها می تواند به بازگشایی برخی

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

به زودی برخی شهرستانها در لس آنجلس ممکن است بیشتر باید راه گریز بیش از زمانی که آنها می تواند به بازگشایی برخی از کسب و کار.

لس آنجلس هیئت ناظران را در نظر بگیرید و حرکت آن در چهار شنبه جلسه که دستور county health مامور به همکاری با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت و مقامات بهداشت عمومی به تدبیر و برنامه ریزی است که اجازه می دهد بخش هایی از این شهرستان شده اند که کمتر سخت ضربه COVID-19 به بازگشایی سریع تر است.

سرپرستان کاترین Barger و جانیس هان نویسنده این حرکت که در آن آنها استدلال می کنند که لس آنجلس است که بیش از حد جمعیتی و جغرافیایی متنوع به سقوط یکی بهداشتی سفارش.

"پنجمین منطقه به تنهایی گنجانیده شده شهرستانها با عنوان چند به عنوان 1,000 ساکنان و به عنوان بسیاری که حدود 200000 ساکنان" ناظران نوشت: در حرکت ارجاع Barger منطقه که شامل 2,807 مایل مربع است.

تبلیغات

"این ویروس است که تأثیر هر یک شهرستان در شهرستان ما متفاوت; برخی از شهرستانها به صفر موارد گزارش شده در حالی که دیگران باید در مورد نرخ بیشتر از 700 در هر 100 ، 000 نفر."

یک فرمان اجرایی که Newsom صادر شده در اوایل ماه مه ایجاد یک مسیر برای بهداشت محلی ماموران برای اجرای اقدامات که ترک از دولت بخشنامه اگر جوامع خود می توانید با معیارهای خاصی ایجاد شده توسط دولت های عمومی در بخش بهداشت و درمان.

کسانی که معیارهای شامل داشتن تست در دسترس برای حداقل 75 درصد از ساکنان به عنوان اندازه گیری توسط داشتن یک نمونه مجموعه سایت از جمله تاسیس ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در عرض 30 دقیقه از زمان رانندگی در مناطق شهری و 60 دقیقه در مناطق روستایی است.

چندین شهر در شهرستان ابراز علاقه در یک شهر یا منطقه ای واريانس طرح است. معلوم نیست بر اساس اطلاعات ارائه شده در پاياننامه' حرکت چقدر از L. A. شهرستان می تواند معیارهای مورد نیاز است.

تبلیغات

"شهرستان از لس آنجلس به شدت سرمایه گذاری در PPE, تست, بیمارستان ظرفیت و اقدامات دیگر بیش از گذشته 60 روز به پهن کردن منحنی" ناظران نوشت: در حرکت است. "بر این اساس در طول هفته گذشته نرخ متوسط بستری کاهش یافته است 1.6% در هر روز تست ظرفیت بیش از 1.6 به ازای هر 1000 ساکنان در هر روز. این شهرستان را مثبت تست سرعت کاهش یافته و به 9 درصد پایین 5 ٪ در چند هفته گذشته. بسیاری از این نقاط داده با تجاوز و یا دولت معیار."

تاثیر اقتصادی برای L. A. شهرستان خواهد بود قابل توجه است.

بیش از 1 میلیون مدعیان بیکاری واصل شده اند در L. A. شهرستان از اواسط ماه مارس و حدود 750,000 مشاغل به شمار می رود از دست از خرده فروشی و مواد غذایی-صنایع خدماتی با توجه به سرپرستان' حرکت است. حدود 75 درصد از کل مشاغل از دست رفته را در میان ساکنان که کسب 50.000 دلار یا کمتر در هر سال است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب