L. A. شهرستان را بپرسید به دولت اجازه می دهد تا رستوران ها و دیگر کسب و کار برای بازگشایی هر چه زودتر

لس آنجلس مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها را بپرسید به دولت اجازه می دهد تا سریعتر بازگشایی رستوران در شهرستان

توسط MORVARIDEASIA در 7 خرداد 1399

لس آنجلس مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها را بپرسید به دولت اجازه می دهد تا سریعتر بازگشایی رستوران در شهرستان ارائه در شخص ناهار خوری و دیگر کسب و کار توقیف توسط شیوع کروناویروس.

پس از جلسه در بسته جلسه اعضای هیئت ناظران گفت: شهرستان ارسال می کنید یک "واریانس" برنامه دولت در روز چهارشنبه. در صورت تصویب این امر اجازه می دهد L. A. شهرستان برای پیشبرد بیشتر به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح بازگشایی دولت است.

برای واریانس طرح به تصویب یک شهرستان باید آن را اثبات کرده است ملاقات عمومی دولت در بخش بهداشت و درمان را معیار حاوی COVID-19.

که شامل داشتن بیش از 20 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هر روز تنها در گذشته 14 روز و کمتر از 25 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز و یا کمتر از 8% تست مثبت در هفت روز گذشته. این همچنین بدان معنی یک شهرستان باید به اندازه کافی تماس با ردیابی و تست در دسترس برای حداقل 75 درصد از ساکنان.

تبلیغات

سرپرست کاترین Barger در مصاحبه ای گفت که در طول جلسه بسته باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر ارائه سرپرستان با داده های جدید نشان می دهد که L. A. شهرستان است کسانی که آستانه دیدار کرد.

حداقل دو سرپرستان بود در ابتدا مخالف به دنبال یک واريانس Barger گفت: اما زمانی که فرر ارائه اطلاعات جدید "که حل مشکل راست وجود دارد."

در صورت تصویب این شهرستان می تواند اجازه می دهد برخی از فرد در رستوران ناهار خوری Barger گفت. صاحبان رستوران به امید اجازه داده شود به صندلی بیشتر مراجعان خارج از آنجا که بسیاری می گویند که آنها نمی تواند زنده بماند با بیش از حد سختگیرانه قوانین محدود کننده ظرفیت Barger گفت.

علاوه بر این آرایشگاه و سالن مو خواهد بود و مجاز به بازگشایی در برخی از ظرفیت عنوان شده توسط دولت دستورالعمل های بهداشتی, اما نه ناخن سالن.

تبلیغات

L. A. شهرستان نیز تراز آن در بهداشت عمومی به ترتیب با دولت باشد. قبلا این شهرستان منظور شده بود دقیق تر از دولت است که ناشی از سردرگمی در میان ساکنان Barger گفت.

یک به روز رسانی شهرستان, بهداشت منظور اجازه خواهد داد که جامعه استخرهای رانندگی در تئاتر و بازارهای کک به بازگشایی چرا که آنها در حال حاضر مجاز به کار دولت تحت قوانین Barger گفت.

علاوه بر این ایمان مبتنی بر سازمان ها می توانند رزومه خدمات با تعدادی از عبادت محدود به کمتر از 25 درصد از ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 نفر هر کدام که کمتر است.

تمام خرده فروشی از جمله کسب و کار واقع در داخل مراکز و در فضای خرده فروشی در مراکز خرید می تواند برای کسب و کار باز در 50 درصد ظرفیت است.

تبلیغات

تجمعات مردم نه از همان خانواده هنوز هم ممنوع است به جز ایمان مبتنی بر خدمات و فرد در تظاهرات.

اگر تایید واريانس طرح ممکن است در اجرا متفاوت در شهر لس آنجلس و به عنوان شهر می تواند انتخاب کنید برای اجرای قوانین سختگیرانه تر نسبت به بخش بهداشت و درمان به منظور اگر شهردار اریک Garcetti احساس آن نا امن برای L. A. برای بازگشایی به اندازه سایر نقاط شهرستان Barger گفت.

همانطور که از شنبه, دولت به تصویب رسانده COVID-19 واريانس قصد دارد برای 47 شهرستان برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران, هوای آزاد, موزه ها و مراکز خرید در فروشگاه های خرده فروشی و دفتر مستقر در محل های کار است.

Barger گفت: دولت مصوب ونتورا شهرستان واريانس طرح در حدود 48 ساعت و ابراز امیدواری کرد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خواهد بود به همین ترتیب حمایت از L. A. پیشنهاد.

تبلیغات

وجود دارد "یک حس سرخوردگی به این دلیل که اعداد رو به کاهش است و مردم در حال نا امید شدن چون هیچ جنبش در اجازه دادن به آنها برای بازگشت به شغل خود را" Barger گفت. "من امیدوارم که با انجام این کار مردم را تشخیص دهد توانایی به حرکت رو به جلو است و بر اساس آنچه که ما انجام داده اند برای سه هفته گذشته."

در یک بیانیه سرپرست شیلا Kuehl خواست ساکنان به ادامه پوشیدن پوشش صورت عمل اجتماعی فاصله و اغلب دست خود را بشویید.

در غیر این صورت "ما نمی قادر خواهد بود برای دیدار با ما هدف از بازگشایی به طور کامل به عنوان ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است" Kuehl گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب