L. A. مترو مدیره هل پلیس اصلاحات به دنبال تغییر بودجه به بی خانمان ها کمک رسانی

حمل و نقل مقامات در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند لس آنجلس را در سیستم حمل و نقل برای شروع اصلاحات از پلیس

توسط MORVARIDEASIA در 6 تیر 1399

حمل و نقل مقامات در روز پنج شنبه تحت فشار قرار دادند لس آنجلس را در سیستم حمل و نقل برای شروع اصلاحات از پلیس در اتوبوس ها و قطارها از جمله دیگر ارسال مسلح افسران برای پاسخ به جرایم غیر خشونت آمیز.

حمل و نقل شهری اقتدار مدیران رای دادند و 9 به 2 برای تصویب یک بسته از اصلاحات از جمله استخدام غیر مسلح سفیران به کار در ایستگاه های گسترش کرایه تخفیف پیدا کردن جایگزین برای مسلح اجرای قانون و انتقال وجوه به افراد بی خانمان کمک رسانی.

کسانی که طرح می تواند برای پرداخت برش برخی از کمک های مالی به پلیس این اقدام گفت.

"ما یک سابقه بسیار طولانی ... از مسافران شکایت دهها و تعصب نژادی" گفت: مدیر و L. A. عضو شورای شهر مایک Bonin که به معرفی این حرکت است. بسیاری از سواران از رنگ احساس تهدید توسط پلیس بر روی سیستم او گفت: "اما هیچ چاره ای اما برای ادامه استفاده از آن."

تبلیغات

مدیران شنیده 129 نظرات عمومی از سواران و طرفداران 105 که به حمایت از اصلاحات حرکت مترو, مدیره, وزیر گفت. اکثر خواست مترو برای حذف پلیس مسلح از اتوبوس و قطار و ایستگاه های.

"چرا یک مسلح افسر که به طور معمول به ضرر مردم که مانند من همیشه به من احساس امن است ؟" گفت: لس آنجلس ساکن Brittani نیکولز یک بازیگر و نویسنده در یک نظر نوشته شده است. "بافی آنها را به هر جنبه ای از زندگی است که یک حمله در زندگی است که نیاز به پایان است."

"من هرگز احساس راحت با ظهور پلیس در مترو" گفت: جما Jimenez دانشجو و حمل و نقل سوار که زندگی در شمال هالیوود. "من شاهد پلیس آزار و اذیت و قلدر و استفاده از نیروی بیش از حد در حمل و نقل سواران.... پلیس نیست و هرگز به ما احساس امن است."

پس از سال ها از کاهش ridership و افزایش حملات و جنایت خشونت آمیز مترو تقریبا دو برابر تعدادی از لباس شخصی پلیس در سیستم حمل و نقل در سال 2017. قرارداد با اداره پلیس لس آنجلس, لس آنجلس کلانتر و ساحل طولانی اداره پلیس منقضی در سال 2022.

سخنگوی دیو Sotero گفت: در یک ایمیل که پلیس قصد دارد "به طور مستقیم به نفع حمل و نقل شهرستان سواران" و کاهش گزارش جرم و جنایت خشونت آمیز 23 درصد از 2015 تا 2019.

تبلیغات

"پلیس ما قرارداد شامل ضروری روابط اجتماعی بی خانمان کمک رسانی سفیر و عدم اجرای قانون باعث می شود که می توانند اساس یک آینده دوباره تصور این خدمات" Sotero گفت.

مدیر جان Fasana یک عضو شورای از دوارت گفت: مترو باید بازبینی مشتری رفتاری که میسازد از مجازات برای سواری بدون کرایه پخش موسیقی با صدای بلند, غذا خوردن, littering و دیگر ممنوع رفتارها.

در طول یک سرکوب از جمله موارد نقض در سال 2018 یک افسر پلیس لس آنجلس کشیده یک زن جوان و یک قطار مترو به خاطر او حاضر به گرفتن او پا کردن یک صندلی.

تغییر می آید که ایالات متحده دیگر سازمان های حمل و نقل در نظر گرفتن سیاست های مشابه. مقامات در پرتلند سنگ., کمرنگ پلیس بودجه 1.8 میلیون دلار. بوستون حمل و نقل اداره پلیس ممنوع استفاده از chokeholds. و در واشنگتن مقامات ایجاد حمل و نقل بررسی هیئت مدیره برای رسیدگی به شکایات از نژادپرستی نظاممند.

لس آنجلس سرپرست کاترین Barger که رای دادند در برابر جامعه محور حرکت گفت که او می خواست برای دیدن بیشتر بی خانمان خدمات کمک رسانی اما "نه به قیمت از اجرای قانون -- من نمی خواهد ذهن خود را عوض کنم."

"سوگند افسران ضروری برای ما" Barger گفت. "از آنجا که از اعمال بد و پلیس ما در حال بدنام کردن کل صنعت است. من فکر می کنم که اشتباه است."

در یک مطالعه انجام شده توسط مترو در سال گذشته دو سوم از زن سواران گفت: وجود دارد به اندازه کافی افسران پلیس در سیستم حمل و نقل. زمان سواران' رایج ترین توصیه برای بهبود ایمنی استخدام شد که بیشتر پلیس است.

تبلیغات

نشان می دهد که مترو باید سعی کنید به رفع پلیس فرهنگ و درک ایمنی در این سیستم به جای حذف پلیس به طور کامل گفت: مدیر و Inglewood شهردار James T. ته جونیور

"از آن خواهد شد بسیار کمتر گران به تغییر فرهنگ پلیس نسبت به انجام برخی از چیزهایی که من شنیده ام قرار داده و رو به جلو در طول چند هفته گذشته" ته گفت.

یکی پاسادنا ساکن نوشت که کاهش تعداد افسران پلیس را "به شدت کاهش گام های ساخته شده در سال گذشته" برای بهبود جرم و پاکیزگی مسائل در فیل مور نور ایستگاه راه آهن.

"ما باید بیشتر در اجرای قانون حضور کمتر نیست" گفت: Michael Bailey, آناهایم ساکن که طول می کشد مترو به مرکز شهر و ساحل طولانی است. "حضور خود مانع جرم و جنایت است. حضور خود را مهم است برای همه ما ایمنی است."

پلیس لس آنجلس نیز زیر آتش پنج شنبه پس از افسران به نام غایب برای نزدیک به 700 حمل و نقل شیفت که همه آنها واجد شرایط برای پرداخت اضافه کاری. موجی از غیبت به دنبال رئیس میشل مور تصمیم به طور موقت مسدود کردن اضافه کاری.

تبلیغات

مقامات می گویند ارائه حق بیمه پرداخت برای حمل و نقل تغییرات باعث می شود آنها را آسان تر برای پر کردن و هنوز هم ارزان تر برای مترو نسبت به پرداخت هزینه های حقوق و دستمزد و مزایا به صورت تمام وقت حمل و نقل افسران.

گروه "تحت فشار قرار دادند و تحت فشار قرار دادند" به تغییر برخی از پلیس اقتدار به دور از کلانتر و آن را به ماموران گفت: مترو مدیر و شهرستان سرپرست شیلا Kuehl. همان هفته که پلیس لس آنجلس به نام غایب در مرتبه او گفت: عدم رای دادن در میان نمایندگان شد و کمتر از 1%.

"است که یک مشکل" Kuehl گفت. "من واقعا می خواهم به درک چگونه ما می توانیم اعتماد به نفس در پلیس لس آنجلس که مورد بود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب