L. A. مترو راننده اتوبوس می میرد از عوارض ناشی از COVID-19

یک حمل و نقل متروپولیتن راننده اتوبوس مرده است از عوارض ناشی از COVID-19 لس آنجلس مقامات روز جمعه گفت.راننده ک

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

یک حمل و نقل متروپولیتن راننده اتوبوس مرده است از عوارض ناشی از COVID-19 لس آنجلس مقامات روز جمعه گفت.

راننده که نامش منتشر نشده درگذشت پنج شنبه, union, مقامات گفت. او در آخرین کار می کرد در اواسط ماه مه رانندگی از مسیر بخش 13, اتوبوس حیاط در سراسر خیابان را از اتحادیه ایستگاه.

او برای مترو برای 23 سال گفت: John M. الیس کلی رئیس راننده اتوبوس اتحادیه هوشمند-TD رفتن-875.

"بسیاری از شما او را می دانستند ، الیس در نامه ای نوشت به هزاران نفر از رانندگان به نمایندگی از اتحادیه. "ما به اشتراک گذاشتن غم و اندوه احساس توسط کسانی که با او کار می کرد. حضور خود را بشدت از دست رفته است."

تبلیغات

راننده اول مترو کارمند به مرگ از بیماری های ناشی از رمان coronavirus. یک گارد امنیتی بود که یک پیمانکار برای مترو درگذشت, مارس 13.

"این یک دلخراش روز برای همه کارکنان مترو به عنوان ما همچنان به چهره این قبر بهداشت عمومی تهدید" گفت: مترو اجرایی فیل واشنگتن در یک بیانیه آماده.

مرگ و میر برای حمل و نقل کارگران در سراسر ایالات متحده رسیده است و تقریبا 200 از جمله نزدیک به 130 مرگ و میر در نیویورک است. ده ها تن از این کارگران سوار اتوبوس های نیویورک, حمل و نقل, مقامات گفت.

تبلیغات

محلی یک راننده اتوبوس فوت در سانتا کلاریتا در ماه آوریل است. مترو 100 تایید موارد COVID-19 در میان کارکنان و پیمانکاران و فروشندگان. از این موارد بیش از دو دوجین در حال رانندگان اتوبوس با توجه به داده های اخیر در دسترس است.

ترس از ابتلا به این بیماری تا گل نشسته رانندگان اتوبوس که در حال صرف ساعت در هر روز در یک فضای محصور با غریبه بدانم که آیا این خواهد بود که بعد از آنها مریض است.

در طول دو ماه اول گیر رانندگان گفت: آنها می ترسید برای سلامت خود را به دلیل بسیاری از سواران بودند با پوشیدن ماسک و اتوبوس متری مواجه دوره ای از کمبود ماسک ضد عفونی کننده دست و دیگر دنده محافظ.

پس از اعتراض از رانندگان و فشار از مقامات منتخب مترو ساخته شده ماسک اجباری برای همه سواران در آوریل 11. مقامات مقاومت کرده بود و این قانون تا زمانی که سپس گفت: آنها می تواند مسائل مربوط به حقوق مدنی اگر این قانون اجرا شد در برابر کسی که با معلولیت و یا کسانی که به سختی تنفس.

تبلیغات

بیش از 90 درصد از سواران در حال حاضر با پوشیدن ماسک مقامات می گویند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب