L. A. در حال حاضر نیاز به پوشش صورت حتی زمانی که در خارج از. در اینجا قوانین

لس آنجلس ساکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن برای هر گونه کارهای.قانون جدید نشانه یک اف

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

لس آنجلس ساکنان در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام بیرون رفتن برای هر گونه کارهای.

قانون جدید نشانه یک افزایش قابل توجهی در این شهر حکم یکی که شهردار اریک Garcetti می گوید گام ضروری برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus و در نهایت بازگشایی اقتصاد در یک بزرگتر در راه است.

"خود را با شما هر زمان که شما خود را ترک صفحه اصلی" Garcetti گفت. "کمک خواهد کرد که ما بیشتر آزادی."

تبلیغات

که در آن شما باید پوشیدن صورت دهد ؟

  • اگر شما هر گونه کسب و کار خرده فروشی (به جز کسانی که در داخل مراکز که هنوز بسته) از جمله کسانی هستند که فقط برای منظقه یا doorside وانت
  • اگر شما ورزش در محله خود و یا در یک دنباله, زمین گلف و یا ساحل (که در آن شما باید از پوشیدن چهره و پوشش اگر شما از آب خارج کرد و مردم در این نزدیکی هست)
  • اگر شما سوار بر L. A. بخش حمل و نقل, حمل و نقل اتوبوس و مترو و اتوبوس و یا قطار و یا سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس
  • دستورالعمل جدید در پوشش صورت معاف کودکان زیر 2 و افراد معلول خاص.

چرا این عمل گرفته?

تبلیغات

بسیاری از کارشناسان گفته اند که ماسک می تواند به ارائه برخی از حفاظت در برابر گسترش ویروس. تا به حال این شهرستان مورد نیاز است که به صورت پوشش تنها در حالی که انجام کسب و کار ضروری مانند مواد غذایی خرید. این شهر همچنین نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک.

"پوشش صورت کمک به جلوگیری از گسترش ویروس و پوشیدن آنها در ایجاد یک لایه از حفاظت. اما در صورت پوشش است نه یک جایگزین برای دیگر بحرانی اقدامات به سرعت گسترش COVID-19 — مهمتر از ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است شستن دستها غالبا و تمرین امن فیزیکی فاصله حداقل 6 پا در تمام تنظیمات" این شهرستان گفت: در جهت آن است.

که در آن این است که از?

تبلیغات

در هفته های اخیر لس آنجلس رهبران بحث شده است که آیا نیاز به Angelenos به ماسک و یا صورت دیگر پوشش در دست هر زمان که آنها خانه های خود را ترک یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط عضو شورای شهر پل Koretz به عنوان یک راه برای جلوگیری از عفونت های جدید.

"آخرین چیزی که ما نیاز داریم یکی دیگر از افزایش در موارد به مجموعه ما را به عنوان ما در حال تلاش برای حرکت به جلو" Koretz گفت: در اوایل این ماه.

"مردم هنوز هم راه رفتن سگ. آنها هنوز هم سوار دوچرخه. آنها هنوز هم ممکن است متوقف و چت با همسایگان خود," او گفت:. "این امر کاهش گسترش یافته است."

این عضو شورای استدلال کرد که الزامی ماسک پوشیدن کمک خواهد کرد که نگه داشتن افرادی که آلوده می شوند اما بدون علامت از ندانسته های انتقال ویروس است. وی با اشاره به جمهوری چک که تحمیل یک نیاز مشابه به عنوان یک مثال از اینکه چگونه این دستور می تواند به کاهش عفونت های جدید.

تبلیغات

برخی از اعضای شورای نگرانی در مورد تبعیض نژادی اجرای ماسک قوانین علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

چه هستند برخی از چهره پوشش اصول اولیه ؟

در اینجا برخی از مشاوره از کالیفرنیا مقامات بهداشت:

تبلیغات

  • خود را شستشو پارچه صورت پوشش غالبا در حالت ایده آل پس از هر بار استفاده و یا حداقل روزانه.
  • باید جداگانه کیسه یا سطل به نگه داشتن با استفاده از پارچه پوشش صورت در تا زمانی که آنها می تواند قرينه سازي با مواد شوینده و آب داغ و خشک در یک چرخه.
  • اگر شما باید rewear خود را پارچه پوشش چهره قبل از شستن دستهای خود را بلافاصله پس از قرار دادن آن پشت در و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.
  • دور انداختن پارچه پوشش صورت است که دیگر پوشش بینی و دهان را بیرون کشیده و یا روابط آسیب دیده و یا تسمه نمی تواند باقی بماند در این صورت یا باید سوراخ یا اشک در پارچه.

کارشناسان بهداشت همچنین پیشنهاد کرده اند به طور معمول شستن دست های خود را با آب و صابون و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از دست زدن به صورت خود را و یا چهره پوشانده اند.

هنگامی که فولاد ماسک دریافت مرطوب کارشناسان می گویند اثر خود را کاهش می یابد. اگر موقت ماسک مرطوب می شود و یا مشخصه خاکی از آن زمان به سوئیچ به یک پاک.

برای تمیز کردن آنها اجرا ماسک از طریق لباس های شسته شده و یا دست آنها را بشویید با آب و صابون.

راهنمایی های بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de