L. A. مدارس آموزش از راه دور در میان coronavirus ناهموار, نتایج نظر سنجی:

خانواده به لس آنجلس منطقه مدرسه نمرات خوبی برای تلاش های خود را برای کمک به آنها را, اما بسیاری از گزارش آنها

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

خانواده به لس آنجلس منطقه مدرسه نمرات خوبی برای تلاش های خود را برای کمک به آنها را, اما بسیاری از گزارش آنها در حال مبارزه — هر دو در تلاش برای نگه داشتن کودکان خود را در سرعت تحصیلی و راه های دیگر با توجه به بررسی که در این منطقه دوشنبه منتشر شد.

جزئیات بیشتر در مورد بررسی روش محدود شد صبح روز دوشنبه اما بررسی های انجام شده در میان خانواده ها در Eastside مدارس. بیش از 7000 خانواده تکمیل تمام یا بخشی از این بررسی است.

در سمت به علاوه بیش از 90% گفت: آنها شده اند قادر به استفاده از تکنولوژی برای برقراری ارتباط موثر با معلمان است. و تقریبا 90% گفت: آنها با دریافت مواد آموزشی برای خواندن و ریاضی با افت قابل ملاحظه در دیگر مناطق موضوع.

بیش از نیمی از آنها را دریافت کرده ام: "تعداد زیادی" از اطلاعات خود را از مدرسه و مدرسه منطقه "در مورد منابع آکادمیک و یا منابع دیگر و/یا پشتیبانی که در دسترس هستند."

تبلیغات

و نزدیک به 75 درصد دارای "این کار کودک خود را در مدرسه یا مدرسه منطقه در حال انجام است ساخت مواد یادگیری و آموزش در دسترس" را به عنوان خوب یا عالی است.

اما این تلاش ها شده اند تنها دستیابی به نتایج مختلفی از دانشگاه های بسته مارس 13 با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به بررسی.

کمتر از نیمی از پاسخ دهندگان گفت: آموزش از راه دور موفق بوده است.

در زمان بررسی 26 درصد گفت: آنها فاقد کافی کامپیوتر در خانه و نزدیک به نیمی از آنها فاقد اینترنت با سرعت بالا. کافی اتصال به یک مشکل شده است در سراسر کشور. این بود فوری, روشن, بر اساس مواد منتشر شده توسط منطقه زمانی که این بررسی انجام شد.

تبلیغات

در میان مسائلی که قوی اکثریت گفت: "بسیار مورد" بودند: "حصول اطمینان از فرزند خود را در مسیر از دبیرستان فارغ التحصیل" (60%) و "حصول اطمینان از فرزند خود نمی افتد پشت آکادمیک" (78%).

L. A. مدارس Supt. Austin Beutner روز دوشنبه تمدید تماس خود را به صرف در مدارس بالا بودجه اولویت است. اگر چه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ارائه برخی از حفاظت به مدارس آموزش و پرورش بودجه هنوز با کاهش 10 ٪ یا بیشتر.

چگونه و چه زمانی به بازگشایی مدارس باقی مانده است موضوع بحث و تردید است.

تبلیغات

هشتاد درصد از خانواده گفت: فرزندان خود را سطح استرس بالاتر از نرمال و در حدود 60 درصد گفت: خود به خود سطح استرس بالاتر بود.

یکی در چهار خانواده گفت: آنها با داشتن مشکل نشست و هزینه های اضافی 43 درصد گفت: آنها فقط جلسه ای هزینه; 57% گفت: کسی که در خانواده خود بود "بیکار" به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

برخی از 77 درصد گفت: آنها با استفاده از وعده های غذایی رایگان در حال توزیع توسط این کشور دومین سیستم مدرسه.

در میان بیشتر نگران کننده یافته است که 54 درصد از کسانی که در پاسخ گفت که گوشی های هوشمند خود را از راه های اولیه برای ارتباط با اینترنت — و با وجود این منطقه را به تلاش برای ارائه یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت برای هر دانش آموز. اما ممکن است پدر و مادر بودند پاسخگویی برای خود و نه لزوما در ارتباط با فرزندان خود را تلاش برای فراموش مدرسه خود را در خانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب