L. A. خروش بیمارستان برای COVID-19 بيمار به نزدیک پایان ماه ژوئن

دولت بودجه لس آنجلس خروش بیمارستان که دیده است تعداد نسبتا کمی از بیماران پس از آن باز پنج هفته پیش برای درمان

توسط MORVARIDEASIA در 31 اردیبهشت 1399

دولت بودجه لس آنجلس خروش بیمارستان که دیده است تعداد نسبتا کمی از بیماران پس از آن باز پنج هفته پیش برای درمان یک پیش بینی سرریز از COVID-19 موارد را در پایان ماه ژوئن یک منبع در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اداره روز سه شنبه گفت.

این بیمارستان واقع در محوطه توقیف سنت وینسنت مرکز پزشکی در نزدیکی مرکز شهر لس آنجلس راه اندازی شد برای رسیدگی به عنوان بسیاری از 270 نفر در روز است. اما بیمارستان هرگز تا به حال بیش از 25 نفر در یک زمان, مقامات گفت.

زمانی که coronavirus بحران آغاز شد و مقامات می ترسید بيمارستان خواهد بود تاخت و تاز کردن توسط بيماران دولت امضا شش ماهه با مبلغ 16 میلیون و اجاره با واقعیت نظام سلامت که متعلق به سنت وینسنت و تا به حال اعلام ورشکستگی کرده است.

دولت نیز پرداخت می شود, بهداشت و درمان, شرکت Kaiser Permanente و کرامت بهداشت ماهانه مدیریت هزینه از $500,000 هر یک به نظارت لس آنجلس بیمارستان.

تبلیغات

"در آغاز این بحران ما نمی دانیم چه چالش هایی خواهد بود," گفت: دکتر جیمی تیلور که زد خروش بیمارستان بخش مراقبت های ويژه. "بنابراین ایجاد این بیمارستان چیزی بود که تا به حال به انجام. اما در حال حاضر چیزی هوشمند برای انجام شده است برای انطباق بر اساس آنچه که جامعه نیاز دارد."

دکتر پاتریک به زودی-Shiong که صاحب بار خریداری شده St. Vincent برای 135 میلیون دلار در یک معامله است که نهایی شد در اوایل ماه آوریل. خود را جهانی بهداشت شرکت NantWorks یک طلبکار در حقیقت به رسیدگی به ورشکستگی.

دولت اجاره منتقل شد به زودی-Shiong اما او درگیر در این عملیات از خروش بیمارستان.

تبلیغات

دولت تا به حال در ابتدا پیش بینی نیاز 50,000 تخت بیمارستان برای COVID-19 بيمار. بیمارستان شروع به اجرای "افزایش برنامه" است که اضافه کردن 30,000 تخت خود را به دفعات مشاهده شده است. بقیه را از مراکز درمانی مانند سنت وینسنت و Seton مرکز پزشکی در منطقه خلیج و همچنین زمینه های پزشکی و ایستگاه های راه اندازی در مراکز کنوانسیون و fairgrounds و نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان رحمت کشتی. پس از دو ماه از منوی view در سن پدرو رحمت بازگشت به خانه خود را در بندر سان دیگو در هفته گذشته.

در اوج خود در لس آنجلس افزایش بیمارستان شاغل حدود 500 پرسنل از پزشکان و پرستاران به مدیران و کارکنان پشتیبانی. بسیاری از کار در بیمارستان در حالی که همچنان به خدمت به بیماران در دیگر امکانات در سراسر جنوب کالیفرنیا.

به زودی-Shiong گفت: در زمان او خریداری سنت وینسنت مرکز پزشکی که او برنامه ریزی شده برای استفاده از ساختمان در 10 هکتار پردیس برای COVID-19 پژوهش است.

Seton مرکز پزشکی است که به طور انحصاری درمان COVID-19 بيمار است همچنین پایان دادن به قرارداد خود را با دولت است.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان Taryn لونا در ساکرامنتو کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن