لاگونا بیچ به سواحل برای 4 جولای در میان coronavirus افزایش

لاگونا بیچ را کشش از خط ساحلی شنبه برای تضعیف ساکنان و بازدید کنندگان از تجمع بر روی شن و ماسه در چهارم جولای

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

لاگونا بیچ را کشش از خط ساحلی شنبه برای تضعیف ساکنان و بازدید کنندگان از تجمع بر روی شن و ماسه در چهارم جولای تعطیلات یک حرکت مقامات می گویند لازم است در نور نگران افزایش coronavirus موارد است.

نارنجی شهرستان شهرستان قبلا لغو آن سالانه آتش بازی در نمایش اما مقامات آن را در زمان یک گام بیشتر سهشنبه شب و تصمیم گرفتند به نزدیک ساحل به طور کامل در یک روز که به طور معمول به تساوی عظیم جمعیت به این شهر است.

"به خصوص در چهارم جولای که آتش بازی ... آن نگاه مانند ساردین در یک می تواند," شهردار Pro Tem استیو Dicterow گفت. "وجود دارد هیچ فضایی در بین مردم است. نگرانی من این است که حتی بدون آتش بازی وجود دارد و فقط ممکن است یک تراکم نفر در سواحل."

اگر جمعیت در لاگونا بیچ طاقت فرسا تبدیل به شهر مدیر می تواند گسترش ساحل به تعطیلی روز شنبه و یکشنبه.

تبلیغات

شورای شهر تصمیم می آید بر روی پاشنه از حرکت های لس آنجلس و ونتورا شهرستان نیز اعلام ساحل تعطیلی در طول تعطیلات آخر هفته. در لس آنجلس تمام سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ, ساحل, مسیرهای دوچرخه "که گذشتن که sanded بخشی از ساحل" ساحل و نقاط دسترسی بسته خواهد شد و از 12:01 صبح جمعه تا ساعت 5 شنبه.

شهرستان ونتورا سواحل پارکینگ و دستشویی نیز توقیف از روز شنبه از طریق شنبه برای تضعیف کرده است.

این تعطیلی به عنوان دولت این است که در میان یک خروش عظیم در coronavirus موارد ضبط back-to-back رکورد بالای روزانه عفونت. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هشدار داده است که محدودیت های اضافی می آیند.

تبلیغات

دیگر اورنج کانتی شهرستانها داده اند هیچ نشانه ای که آنها به دنبال خواهد داشت لاگونا بیچ سرب با بسته شدن خود را از سواحل است. لاگونا شهر برای اولین بار در شهرستان برای جلوگیری از دسترسی به سواحل آن به عنوان بخشی از اولیه coronavirus خاموش شدن در ماه مارس است.

تا ساحل و در نیوپورت بیچ, نجات غریق می گویند که آنها آماده هستند برای هجوم فراتر از معمولی چهارم جولای له به عنوان آواره L. A. شهرستان beachgoers نگاه برای آینده نزدیک شن و ماسه و گشت و گذار.

برایان o'rourke یک نیوپورت نجات غریق فرمانده گردان گفت: سواحل اقیانوس خواهد بود کارکنان به طور مشابه به سال گذشته با حدود 60 نفر در وظیفه بین 35 برج 10 وسایل نقلیه سه قایق های نجات و ستاد در نیوپورت اسکله با انعطاف پذیری تقویت کننده اگر مشارکت مردم خواسته های آن است.

با دمای هوا در اواسط 70s و متورم از 5 تا 7 پا o'rourke انتظار آخر هفته خواهد بود یکی از پر مشغله در ساحل.

تبلیغات

"ما آماده هستیم," او گفت:.

جمعیت در امتداد ساحل در نیوپورت و هانتینگتون سواحل برداشت عناوین قبلی در این بیماری همه گیر هنگامی که یک موج گرما و پایانی صبر با دولت stay-at-home منظور جلب هزاران نفر به شن و ماسه. این وضعیت باعث Newsom به همه سواحل در شهرستان در 30 آوریل. آنها برای بازگشایی "فعال با استفاده از" حدود یک هفته بعد و به طور کامل بازگشایی شد و در ماه ژوئن.

اورنج کانتی تایید 10 اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 779 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه بزرگترین واحد-تعداد روز از عفونت های جدید در این شهرستان گزارش شده از این بیماری همه گیر رسید. روزانه شمارش به ارمغان می آورد تعداد کل coronavirus موارد در اورنج کانتی به 13,843. مقامات گزارش کرده اند 340 مرگ و میر countywide.

این شهرستان دارای یک مورد نرخ 115.2 در هر 100 ، 000 ساکنان و مثبت تست میزان 9.9 درصد به مقامات بهداشت.

تبلیغات

دولت مجموعه مورد نظر استاندارد متوسط 25 مثبت مورد در هر 100,000 بیش از یک دوره 14 روزه و هفت روز به طور متوسط تست مثبت نرخ 8 درصد.

گریم اعداد در طول چند روز گذشته باعث Newsom روز دوشنبه به اضافه کردن اورنج کانتی به شهرستان لیست سازمان دیده بان که در حال حاضر شامل 18 استان ها , قرار دادن منطقه در توجه کنید که بازگشایی مقیاس می تواند به عقب اگر چشم انداز بهبود نمی.

یک روز پیش از این فرماندار دستور داد هفت استان ها — Los Angeles, Fresno, Kern, San Joaquin, شهرستان تولار پادشاهان و امپراتوری — برای بستن میله های لبنی و بارها که فروش مشروبات الکلی و بدون سرو غذا در همان زمان.

تبلیغات

هر چند آنها نشده اند موظف به انجام این کار توسط دولت اورنج کانتی مقامات روز سه شنبه گفت: آنها نیز با توجه به بسته شدن میله های زندان.

"در سرتاسر ما همه گیر واکنش ما در مرحله بازگشایی ما همواره اعلام کرده است که ما را از نزدیک نظارت بر اطلاعات درست و البته به عنوان مورد نیاز" گفت: هیئت ناظران معاون میشل جراحی. "من و همکارانم در اورنج کانتی هیئت ناظران باقی می ماند اختصاص داده شده به حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de