Lakewood پاپ-پانک گروه Mazlows برتر "ترک شهر"

اعضای لیکوود پاپ-پانک کوارتت این Mazlows خود را در زمان نام گروه از سلسله مراتب مزلو نیازهای روحی و روانی در ن

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

اعضای لیکوود پاپ-پانک کوارتت این Mazlows خود را در زمان نام گروه از سلسله مراتب مزلو نیازهای روحی و روانی در نظریه که رتبه یک فرد مورد نیاز در زندگی چیزهایی مانند غذا و سرپناه و خود شکوفایی.

آنها اضافه z به املا برای استعداد.

"ما به نوعی که بسیاری از چیزهایی که ما نیاز به کشف کردن در زندگی" خواننده و گیتاریست Colton Kooker می گوید: از نام انتخاب. "همه ما دوست دختر, همسران, خانه و شغل اما ذهنی آنچه ما واقعا مورد نیاز در زندگی ما شد پانک راک."

گروه اعضای Kooker دانیل "Beatmaster D" Carrillo, Nate "N8" Hout و پیتر Hodel — باید همدیگر را از دوران کودکی و موسیقی با هم برای بیش از یک دهه, اما آنها راه جداگانه خود را رفت بعد از مدرسه بالا است. این Mazlows آغاز شده و در سال 2017, بعد از همه آنها خودشان را در بر داشت زندگی در لیکوود دوباره.

این گروه کاهش یافته است سه آهنگ EP — که Kooker در حال حاضر می یابد خشن و سخت به گوش دادن به یک فیلم و یک تعداد انگشت شماری از مجرد در آن سه سال اجرا شود. یک تک آهنگ جدید "ترک شهر" برای اولین بار در این هفته جلوتر از گروه اول تمام طول چهارده-پیگیری جامعه Lockerبه دلیل گاهی اوقات در ماه اوت.

ریف گیتار در "ترک شهر" است که در واقع پانزده سال با توجه به گروه, اعضای, اما کر نوشته شده بود زمانی که آنها همه آمار خود را در سی سالگی. آنها ترکیبی از قدیم و جدید به عنوان راهی برای اندازه گیری رشد خود را به عنوان نوازندگان در طول سال.

"ترک شهر" با توجه به Kooker است در مورد اینکه سرخورده با شهر شما — کلاسیک و پاپ-پانک استعاره. اما Mazlows انتخاب آهنگ برای اولین بار خود را تنها به دلیل آب و هوا در آورده با COVID-19 همه گیر ساخته شده است که ما همه بسته در ده پوند اضافی و از دست دادن هر نوع قهوهای مایل به زرد ما یک بار بود.

"من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال گرفتن تب کابین و فقط می خواهید به بیرون رفتن در تعطیلات در حال حاضر" Kooker می گوید. "این نوع از جالب را ببینید که چگونه این آهنگ تقریبا تا به حال یک معنای جدید فقط به خاطر اینکه از زمان. ما فقط واقعا طنین با آن است."

چهار مشغول به کار در جامعه Locker برای بیش از یک سال و گاهی اوقات هزینه های دوازده ساعت در یک زمان ضبط و دوباره ضبط آهنگ. آنها همچنین تولید و تسلط خود ضبط, تماشای چه Kooker توصیف به عنوان بسیاری از یوتیوب آموزش موسیقی و مهندسی است.

تلاش آشکار است در "ترک شهر" است که ساختاری پیچیده و مراکز اطراف Beatmaster D را ضربت زنی نمایشهایش به عنوان انجام بسیاری از گروه ها.

"او خیلی با استعداد است و او واقعا در مورد مراقبت گرفتن بهترین صدا ممکن است" Kooker می گوید. "ما فقط می خواهم انجام یک را هزار بار به حق آن را دریافت. من فکر می کنم ما طبل کمی بیشتر جلو و مرکز نسبت به بسیاری از گروههای پانک انجام دهد."

این Mazlows صدا اگر چه این گروه خود را تداعی اواخر 1990s/اوایل 2000s نوجوان-کمدی soundtrack — جاذب قلاب-لادن سرود در مورد دختران و یا ترک و در شهر شما زندگی می کنند در ، پاپ پانک بود wildly محبوب لحظه در موسیقی پانک purists دوست داشت که از آن متنفرم. حداقل در عمومی. (چگونه بسیاری از خود اعلام کرد گردان از پرستاران طرفداران بودند در واقع راز Dookie عاشقان, ممکن است ما هرگز نمی دانید.) این Mazlows تعداد در میان تأثیرات خود را Blink-182 — احتمالا تصویر در لغت بعدی به "پاپ پانک" — در کنار ska پانک لباس Goldfinger به تازگی از گمنامی در یوتیوب و نیوجرسی punkers تندرست روح.

آنها را در برخی از عناصر مصنوعی و هر چند آن را به آسانی آشکار در صدا Kooker می گوید آنها مدیون کمی به موسیقی رقص الکترونیک است که منفجر بیش از چند دهه گذشته.

"شما نمی خواهید برای پیدا کردن ما بر روی هر نوع از EDM تالیف و یا هر چیز" او می گوید. "اما شما می دانید, ما برخی از synths پاشیده است. آن را می دهد و آن را کوچک لمسی است."

برای کسب اطلاعات بیشتر به Mazlows سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب