پلیس لس آنجلس مامور متهم به بالا Garcetti مشاور از آزار و اذیت جنسی

یک افسر پلیس لس آنجلس که در خدمت به عنوان یک محافظ برای شهردار اریک Garcetti به مدت هفت سال است شکایت این شهر

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

یک افسر پلیس لس آنجلس که در خدمت به عنوان یک محافظ برای شهردار اریک Garcetti به مدت هفت سال است شکایت این شهر ادعا که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت بارها و بارها توسط یکی از شهردار برترین مشاوران و Garcetti شاهد برخی از رفتار نامناسب اما آن را متوقف کند.

پلیس لس آنجلس مامور متی Garza که مشغول به کار در سمت شهردار امنیتی جزئیات ادعایی که دیرین Garcetti مشاور ریک Jacobs ساخته شده نفت خام جنسی نظرات و او را لمس کرد نامناسب بیش از چندین سال. آزار و اذیت در محل در زمان سفر Garcetti در زمان به آریزونا نیوهمشایر و در جای دیگر با توجه به مدعی.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه جاکوبز گفت: "این طرح دعوی در دادگاه است که یک کار از داستان خالص است و در سمت چپ میدان. افسر Garza, و من مشغول به کار با هم برای سال های بسیاری بدون حادثه است. من به شدت از خودم دفاع کنم من شخصیت و شهرت من."

Garcetti را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

Garza یک قسم افسر پلیس لس آنجلس از سال 1997 شروع به کار در Garcetti امنیتی جزئیات در اکتبر سال 2013 با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در لس آنجلس دادگاه عالی. طرح دعوی در دادگاه مدعی جنسی/جنسیتی و آزار و اذیت وجود خصمانه محیط کار در نقض کالیفرنیا نمایشگاه مسکن و اشتغال عمل می کنند.

آزار و اذیت شروع اطراف 2014 و ادامه داد: تا اکتبر 2019 به جز یک دوره ابتدا در اواسط سال 2016 زمانی که Jacobs غایب بود به دلایل نامعلوم این طرح دعوی در دادگاه مدعی.

Garza ادعا که Jacobs خواهد گسترش دست خود را برای یک ادعا دست دادن اما سپس Garza نسبت به او را به یک "بلند, تنگ, آغوش," در حالی که به طور همزمان گفت: "من عشق من من قوی افسران پلیس لس آنجلس" و یا برخی دیگر نامناسب "نظر" با توجه به کت و شلوار.

جیکوبز نیز بارها و بارها در مورد خود با جوان, گی عاشق, معشوق تناسلی مرد و داشتن "رابطه جنسی خشن" با گی همکاران با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که "Garcetti شد و در حال حاضر در حدود نیمی از موارد زمانی که Jacobs رفتار در این راه شاهد Jacobs' انجام, اما او هیچ اقدامی برای اصلاح Jacobs' بدیهی است که اذیت و آزار و رفتار."

"در برخی از موارد شهردار بخندید Jacobs' خام نظرات" طرح دعوی در دادگاه گفت.

Garza طرح دعوی در دادگاه می گوید: او در سفر با تیم شهرداری به ققنوس در مارس 2016 برای جمع آوری کمک. در یک نقطه Garza وارد یک هتل نوار که در آن او خال خال Jacobs که motioned برای Garza به بیش از آمده و "نشستن در دامان خود" با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در مارس 2018, Garza همراه Jacobs و Garcetti به نیوهمپشایر بنابراین شهردار می تواند به یک کالج شروع آدرس و عنوان Garza رانندگی گروه Jacobs در موارد متعدد ماساژ Garza شانه از عقب. Garcetti شنبه آینده به Jacobs اما متوقف نمی ناخواسته پیشرفت طرح دعوی در دادگاه ادعا.

تبلیغات

و در اکتبر 2018 سفر به, می سی سی پی این گروه متوقف شده در ایستگاه گاز. جاکوبز با اشاره به برخی از مگنوم نام تجاری کاندوم و خواسته Garza اگر او می پوشد مگنوم بزرگ کاندوم با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که در "بیش از یک دوجین از موارد هر دو در حالی که Jacobs شد استخدام شهر و پس از او سمت چپ شهر استخدام کارکنان در شهردار Garcetti دفتر عذرخواهی به [Garza] برای Jacobs' آزار انجام شده است."

"این دفتر شهردار هرگز در زمان هر گونه اقدام برای جلوگیری Jacobs' آزار و اذیت [Garza]" طرح دعوی در دادگاه متحده است.

Garza حاضر به بازگشت به شهردار جزئیات امنیتی در ماه گذشته به دلیل Jacobs' رفتار دعوی در دادگاه می گوید. او از دست داده حقوق و دستمزد و مزایای دیگر چون او دیگر کار بالاتر پرداخت انتساب کت و شلوار خود را ادعا می کند.

Jacobs مطرح میلیون دلار در حمایت از Garcetti 2013 شهرداری مبارزات انتخاباتی و بعد از آن با توجه به پست بالا در دفتر شهردار قبل از پله پایین در سال 2016. او با این نسخهها کار بر روی چندین Garcetti-حمایت از طرح های, از جمله شهردار صندوق لس آنجلس غیر انتفاعی.

تبلیغات

سر از لس آنجلس کسب و کار سازمان را متهم کرد Jacobs در سال گذشته از تهدید گروه اگر اعضای آن مخالف مالیات اندازه گیری پشتیبانی توسط شهردار. Jacobs محروم ساخت این تهدید است.

برای Garcetti به دنبال موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در مبارزه با آزار و اذیت جنسی در تالار شهر. در میان ملی #MeToo جنبش در سال 2017 Garcetti دستور جدید گزارش پروتکل پرده برداری از یک شهر سایت برای کارکنان به تسلیم اتهامات و میزبانی یک پنل در سمت شهردار اقامت رسمی در آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.

وقتی پرسیده شد که در آن زمان اگر او در برخورد با اتهامات آزار و اذیت توسط کارکنان Garcetti نشان داد او نمی دانست که از هر گونه حوادث.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن