افسران پلیس لس آنجلس در تماس وجود ندارد و برای نزدیک به 700 حمل و نقل-پلیس شیفت در یک هفته

ده ها تن از پلیس شیفت در لس آنجلس را در سیستم حمل و نقل رفت و پر نشده هفته گذشته پس از Los Angeles Police Depa

توسط MORVARIDEASIA در 3 تیر 1399

ده ها تن از پلیس شیفت در لس آنجلس را در سیستم حمل و نقل رفت و پر نشده هفته گذشته پس از Los Angeles Police Department افسران نامیده می شود وجود ندارد و نزدیک به 700 بار حمل و نقل متروپولیتن گفت.

این غیبت برای اضافه کاری شیفت با بیمه پرداخت پس از رئیس میشل مور به طور موقت مسدود اضافه کاری برای پلیس لس آنجلس.

بخش صرف 40 میلیون دلار در اضافه کاری در طول یک هفته از اعتراض به خشونت پلیس نژادپرستی نظاممند و مرگ جورج فلوید مور گفت: ماموران در اوایل این ماه. او گفت: در آینده اضافه کاری پرداخت می شود و با زمان به جای پول نقد است.

پلیس لس آنجلس را $369 میلیون پنج سال قرارداد به گشت زنی در مترو اتوبوس و قطار در L. A. شامل توافق برای کارکنان 1,008 تغییرات در این هفته گفت: پلیس لس آنجلس سخنگوی جاش Rubenstein. کسانی که در شیفت های پر شده توسط افسران اضافه کار, او گفت:.

تبلیغات

از 12 ژوئن تا ژوئن 19, افسران پلیس لس آنجلس به نام غایب برای 696 حمل و نقل پلیس شیفت مترو سخنگوی ریک Jager گفت. ترین پر شد از طریق جایگزین اما 171 رفت پر نشده است.

لس آنجلس کلانتر و پلیس ساحل گروه که گشت بقیه سیستم حمل و نقل نیست باید برنامه ریزی مشکلات هفته گذشته, مقامات گفت.

برخی از افسران پلیس لس آنجلس خود را لغو شیفت بعد از آنها آموخته آنها پرداخت خواهد با زمان نه با پول نقد گفت: داستین DeRollo سخنگوی پلیس لس آنجلس محافظ لیگ اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل افسران.

تبلیغات

"این یک شوک بزرگ," DeRollo گفت.

دیگر افسران بیمار یا خسته شده بودند پس از کار متوالی 12 ساعت در روز در طول تظاهرات گفت: Ron Dickerson, مترو, معاون اجرایی برای سیستم های امنیتی و اجرای قانون است. او گفت که او وجود دارد "هیچ نوع شورش ... هیچ آبی آنفولانزا' که نوع از چیزی."

افسران ندارد تا توضیح دهد که چرا آنها لغو خود را برنامه ریزی شیفت و می تواند آنها را به نام های "صد دلیل مختلف" Rubenstein گفت.

هنگامی که مترو می پردازد پلیس لس آنجلس کشته خواهد شد که گزینه تبدیل وقت خود را به پول نقد, Rubenstein گفت.

تبلیغات

"بر اساس تاریخ گذشته شما پرداخت کنید تا شش ماه بعد" DeRollo گفت. "رک و پوست کنده وجود دارد اعتماد موضوع در حال حاضر چگونه افسران احساس می کنید که چگونه به سرعت در مورد چهره ها اتفاق افتاده است."

مترو پلیس قرارداد را شامل نمی شود هر گونه مجازات برای رفع نیاز نیروی انسانی سطح Rubenstein گفت. اگر غیبت ادامه گفت: مترو مقامات می تواند تقاضا در نوشتن است که پلیس لس آنجلس رفع این مسئله است.

زمانی که مترو بازرسی و نگهداری آن policing سیستم سه سال پیش به پلیس لس آنجلس پیشنهاد برای قرارداد پر سود با اتکا به شدت در اضافه کاری. ارائه اضافه کاری شیفت خواهد بود فریبنده تر به افسران و ارزانتر خواهد بود برای مترو نسبت به پرداخت هزینه کامل از حقوق و مزایای مقامات گفت.

منتقدان سوال طرح در آن زمان گفت: اتکا به اضافه کاری می تواند ایجاد یک نیروی پلیس که واقعا نمی دانم سیستم.

تبلیغات

جدید پلیس طرح — که سهام وظایف میان کلانتر پلیس لس آنجلس و لانگ بیچ پلیس — تقریبا دو برابر تعدادی از ماموران لباس شخصی در سیستم.

رویکرد به تازگی تحت آتش از طرفداران که می خواهند مترو به مقیاس پلیس صرف و صرف بیشتر در مورد بی خانمان کمک رسانی کارگران بهتر خدمات حمل و نقل و کرایه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن