پلیس لس آنجلس وعده داده شده برای جلوگیری از خشونت بر معترضان برای دو دهه است اما در عین حال به ارائه

پس از لس آنجلس افسران پلیس یورش برده و از طریق اعتراض در پارک مک آرتور در سال 2007 ضرب و شتم معترضان و روزنامه

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

پس از لس آنجلس افسران پلیس یورش برده و از طریق اعتراض در پارک مک آرتور در سال 2007 ضرب و شتم معترضان و روزنامه نگاران با باتوم و تیراندازی آنها را با سلاح های تاکتیکی این گروه صادر شده غیر معمول mea culpa به عنوان بخشی از یک گزارش با اصلاحات.

"ممکن است بسیاری از حدس و گمان است که این گزارش را در یک قفسه با دیگران آمد که قبل از آن و زندگی در این گروه خواهد رفت بدون تغییر و بی پیرایه در نهایت منجر به یکی دیگر از شبیه حادثه" پلیس لس آنجلس نوشت: مقامات پلیس کمیسیون. "هدف مخالف است. گروه اذعان دارد که شناسایی درس های آموخته شده است اما اولین گام در آوردن تغییر; چه کلیدی است که منجر به تغییرات نهادینه شود."

آن را کار نکرده که راه.

نمونه های متعددی از افسران با استفاده از شبیه سلاح و زور در طول تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید را برانگیخته جدید نقد و همچنین سوال در مورد اینکه چرا زودتر تلاش در اصلاحات به نظر نمی رسد به.

تبلیغات

این مک آرتور پارک غوغا هزینه این شهرستان بیش از 30 میلیون دلار در احکام قانونی. و به عنوان وکیل مدافع برای Floyd معترضان خود را دنبال کنند و دادخواهی آنها zeroing در وعده های ساخته شده پس از سال 2007 حادثه و قبل از خشونت در طول 2000 دموکراتیک ملی کنوانسیون در لس آنجلس به استدلال می کنند که پلیس لس آنجلس نیست, یادگیری از اشتباهات خود.

معترضان ادعا می کنند که آخرین جرائم نمی شد به سادگی اقدامات rogue افسران ولی از مقامات بالا که قرار داشت که متوجه تاکتیک آنها مستقر بودند غیر قابل قبول است. پلیس لس آنجلس سرزنش شده است برای همین تاکتیک در بسیاری از مواقع قبل از طرفین دعوا استدلال می کنند که خود را ادامه داد استفاده از "نشان می دهد عمدی امتناع از حفظ حقوق اساسی" شد. آنها در حال حاضر فشار برای حکم دادگاه است که می تواند حتی بیشتر در محدود کردن پلیس لس آنجلس را با استفاده از باطوم و تاکتیکی اسلحه در تظاهرات.

"این فقط مرتب کردن بر اساس به معنای واقعی کلمه خیره کننده — آن را بیحس کننده — که ما می خواهم به اینجا دوباره گفت:" کارول سوبل یک وکیل است که درگیر شده است در هر عمده در اعتراض به طرح دعوی در دادگاه در برابر پلیس لس آنجلس در دهه های اخیر است و در حال حاضر در میان کسانی که تحت پیگرد این گروه یک بار دیگر به عنوان بخشی از یک کلاس جدید-طرح دعوی در دادگاه اقدام رهبری Black Lives Matter-لوس آنجلس و دیگر فعال شدند.

به گفته رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور این اداره در حال بررسی پاسخ به اعتراضات در جزئیات و اقدامات کارکنان فرماندهی و فردی افسران در زد و خورد خطوط هستند که در ادامه میخوانید.

تبلیغات

در حالی که ممکن است موارد که در آن فرد یا ماموران فرماندهان چیزی اشتباه و یا سوء استفاده سلاح مور گفت: پلیس لس آنجلس ساخته شده است گام های بلندی در دهه های اخیر در نحوه تعامل آن با جمعیت زیادی. و او باور نمی کند وجود دارد تصمیم در جریان تظاهرات اخیر توسط او و یا هر یک از فرماندهان خود به عمد رخ کشیدن قبلی دادگاه شهرک در کنترل جمعیت اقدامات است.

"من آگاه نیست کسی هر یک از اعمال و رفتار من و یا هر گونه اقدامات درون سازمانی که در آن کسی گفت: آن دسته از قوانین هستند و ما قصد داریم به دنبال آنها'" مور گفت. "آن شخص خواهد بود رها از موقعیت خود را بلافاصله. هیچ فضایی برای برخی از فوق العاده استفاده از برخی تاکتیک است."

شواهدی وجود دارد که افسران نقض میانجیگری معاملات از گذشته است.

یک بار بررسی پلیس لس آنجلس در پاسخ به این شهر تظاهرات اخیر یافت افسران احتمالا نقض سیاست برای استفاده از باطوم و پرتابه از جمله برخی بودند که در گذشته موافقت نامه حل و فصل.

تبلیغات

نزدیک به 20 سال پیش در اوت. 14, 2000, پلیس لس آنجلس اعلام کرد, اعتراض, تجمع در مرکز شهر خارج کنوانسیون ملی دموکرات ها غیر قانونی و به برخی از 8000 نفر 15 دقیقه به ترک این منطقه است. پس از بسیاری از نیست و برخی گفته شروع به از بین بردن اموال افسران اخراج بیش از 200 پرتابه دور.

این شهر شکایت کرد در چند جبهه از جمله یک زن که به ضرب گلوله کشته شد در چشم و از دست دادن بینایی در آن و دیگران که گفت: آنها مجروح شدند پس از داده های بیش از حد زمان کمی برای روشن شدن این منطقه است. توسط 2004 پرداخت در مورد پیشی گرفته بود 4 میلیون دلار است. و در سال 2005 این شهر توافق کردند که به تغییر LAPD جمعیت سیاست های کنترل و محدود کردن استفاده از پرتابه به "تهاجمی و/یا مبارز" افراد است.

در حالی که این شهر قول داد اضافی اصلاحات پس از آرتور پارک فعالان مدنی و حقوق وکلای شد unimpressed شکایت کرد و برنده — تامین بیش از 30 میلیون دلار برای کسانی که مجروح در پارک و همچنین چهار سال منظور از ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه ترسیم تاکتیکی جدید محدودیت.

منظور گفت باطوم "باید استفاده نمی شود در برابر اعضای این جمعیت اقدام به پراکنده کردن افراد قادر به حرکت به دلیل فشار جمعیت و یا در غیر این صورت افراد نما هیچ تهدید قریب الوقوع به افسران و یا افراد دیگر."

تبلیغات

آن گفت: پرتابه "باید استفاده نمی شود در یک قانونی متفرق کردن جمعیت یا فردی" یا "علیه یک فرد یا یک جمعیت است که عقب نشینی" مگر اینکه آنها ادامه داد: در حال حاضر یک تهدید.

همچنین گفت که هر زمان که یک گردهمایی اعلام شده است غیر قانونی اعلام باید با صدای بلند به اندازه کافی به طوری که هر کس در این جمعیت می تواند آن را بشنود و معترضان باید ارائه شود "عینی یک مدت زمان معقول برای پراکنده کردن و روشن و مسیر امن برای پراکنده کردن."

سپس در ماه نوامبر سال 2011 نزدیک به 300 اشغال L. A. معترضان دستگیر شدند و پس از مقامات پلیس لس آنجلس اعلام کرد خود را جمع آوری در شهرستان سالن چمن غیر قانونی. معترضان نمی محرمانه همان نوع از خشونت رخ داده است که در مک آرتور پارک شکایت کرد اما با این وجود ادعا دستبند خود را بیش از حد تنگ است که آنها حاضر دسترسی به آب و امکانات حمام و که به آنها گفته شد به ادرار کردن خود را در حالی که بازداشت برای ساعت.

در سال 2015 این شهر حل و فصل با اشغال معترضان — پرداخت آنها را $2.45 میلیون.

تبلیغات

اخیرا — در روز پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس در مه — L. A. موافقت به پرداخت $750,000 به حل و فصل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط معترضان که اتهام آنها شده بود غیرقانونی بازداشت بدون پراکندگی مناسب سفارش در طول تظاهرات در سال 2014 بیش از پلیس با قتل مایکل براون در فرگوسن Mo.

چگونه آخرین مورد حل خواهد شد مشخص نیست اما به اندازه پتانسیل کلاس — که سوبل می گوید می تواند شامل 4000 نفر — می تواند به معنای یک مالیات دهندگان بودجه پرداخت اگر معترضان وجود دارد. مورد کوتوله های قبلی توسط وی از سوی مامورین سوء استفاده بیش از شش شب هنگامی که چندین هزار دستگیری رخ داده است.

"این است که قطعا بزرگترین پرونده تا کنون در L. A. تاریخ" سوبل گفت.

الکس Comisar سخنگوی شهردار اریک Garcetti گفت: در بیانیه ای که "پلیس لس آنجلس انجام قهرمانانه برای حفظ Angelenos امن در هر روز است."

تبلیغات

در همان زمان "هر کس باید پاسخگوی اعمال خود," او گفت:, و بازرس کل پلیس لس آنجلس را تضمین خواهد کرد "تحقیقات کامل به هر خطا که ممکن است رخ داده در طول تظاهرات اخیر."

شهرستان Atty. مایک Feuer را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مایکل اوری, هیئت مدیره, رئیس پلیس ملی پاسخگویی, پروژه, یک کنسرسیوم از 600 وکلای مدافع که رسیدگی مورد حقوق مدنی در سراسر کشور گفت: تاریخچه شهرک بیش مشابه پلیس لس آنجلس تاکتیک کمک می کند تا معترضان مورد.

"اگر مردم بر روی زمین مجاز به انحراف از قبلی دستور دادگاه چه که به من می گوید این است که وجود یک مشکل جدی در دستور و نظارت در بخش" اوری گفت. "اگر آنها در حال دیدن مردم در دستور استقرار در این نوع از موقعیت هایی که نمی دانم از قوانین و یا که متعهد به قوانین است که کیفرخواست وزارت — نه دفاع."

تبلیغات

Jin Hee Lee معاون ارشد مدیر دادخواهی برای NAACP صندوق دفاع حقوقی گفت: سال های قانونی قوانین و احکام توسط قضات سراسر کشور را ساخته اند آن را دشوار است به نگه دارید ادارات پلیس پاسخگو باشد. اغلب زمانی که مشکلات بوجود می آیند مقامات سرزنش فرد "بد سیب" که آنها پس از آن مقابله با از طریق داخلی اداری راه حل که ارائه کمی و پاسخگویی و پرورش هیچ تغییر واقعی.

اما زمانی که طرفین دعوا می تواند نشان دهد که مشکلات در موضوع شناخته شده و سیستمیک است که که آنها مسئولیت پلیس فرماندهان و مقامات منتخب نه فقط فردی افسران — آنها می توانند برنده ماندگار اصلاحات.

در راه است که او گفت:, گذشته در زمان L. A. مورد "عمیقا مرتبط است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب