پلیس لس آنجلس آکادمی آموزش شیوع: 17 استخدام مبتلا به کروناویروس

شیوع در لس آنجلس اداره پلیس مرکز آموزش دیده است 17 پلیس و بازداشت افسر کارآموزان با آلوده coronavirus و مقامات

توسط MORVARIDEASIA در 26 اردیبهشت 1399

شیوع در لس آنجلس اداره پلیس مرکز آموزش دیده است 17 پلیس و بازداشت افسر کارآموزان با آلوده coronavirus و مقامات می گویند آنها در حال حاضر اجرای هفتگی تست برای آکادمی و کلاس ها و مربیان.

لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت مستند شیوع بیماری در Ahmanson استخدام مرکز آموزش در Westchester. مرکز آموزش یکی از چندین غیر پرستاری صفحه اصلی و امکانات پزشکی شهرستان شناسایی شده توسط مقامات بهداشت عمومی به عنوان داشتن چند افراد آلوده به ویروس coronavirus.

نه افسر پلیس استخدام در یک آکادمی آموزش کلاس و هشت زندانبان کارآموزان آزمایش مثبت, منجر به کوتاهی تعلیق آن کلاس به اجازه استخدام به بازیابی گفت: پلیس لس آنجلس Cmdr. روبی فلرس.

"با حمایت از شهردار ما در حال اجرای تست برای افراد جدید در آینده و هفتگی تست برای تمام کسانی که در آکادمی" فلورس گفت.

تبلیغات

با حرارتی بدن اسکنر که می خواند یک حرارت هوا پس از ورود به Westchester مرکز آموزش همراه با دقیق بهداشت و اجتماعی فاصله پروتکل های آکادمی تا به حال عمل ویروس رایگان تا آوریل 18, او گفت:.

"ما می دانستیم که این اتفاق می افتد در آکادمی دیر یا زود" فلورس گفت: شیوع.

فلورس گفت: یک کارآموز افسر که کلاس در آن هفته پنجم از شش ماه آکادمی تست مثبت است.

"آن را از خارج آورده," او گفت:, توضیح عضو خانواده استخدام خانواده بیمار شد با COVID-19. پس از آن هشت نفر دیگر در کلاس 38 آزمایش مثبت است. فلورس گفت: آزمایش کلاس نشان داد گسترش زیرا بسیاری از کسانی که آلوده بدون علامت بودند.

تبلیغات

"ما به طور موقت به حالت تعلیق در این کلاس آموزشی به آنها اجازه بازیابی," او گفت:.

برخی از نیروهای که نیاز به زمان برای بازیابی در حال حاضر پیوست بعد آکادمی کلاس.

مشابه دوره از وقایع تکرار خود را با یک کلاس از 26 استخدام بازداشت افسران و آن کلاس به طور خلاصه به حالت تعلیق اجازه می دهد تا آلوده کارآموزان برای بازیابی هفته گذشته, او گفت:.

"آن خواهد شد در یک هفته زمانی که هر کس خود را نتایج آزمون," او گفت:.

تبلیغات

فلورس گفت: پس از بحث و گفتگو با شهردار اریک Garcetti دفتر این هفته گروه در حال حاضر 300 coronavirus تست کیت های موجود در هفته برای آموزش عملیات.

زندگی در آکادمی پلیس در طول همه گیر است کمی متفاوت است. در هر فرصت کارآموزان فاصله از هم جدا هستند در طول شش ماه وجود دارد. مکرر شستن دست و بهداشتی نوشته شده است به هر استخدام برنامه Flores گفت.

"دستکش و ماسک تمیز کردن و دوش گرفتن بارها و بارها تاکید کرد و به ذهن آینده افسران" او گفت:.

همچنین "جوراب توری, جوراب آموزش در حال حاضر طول می کشد محل در خارج," او گفت: به منظور کاهش احتمال عفونت است.

تبلیغات

آموزش ماژول های در دست-به-دست تکنیک های کنترل که شامل فیزیکی دست و پنجه نرم رانده شده اند در شش ماه برنامه ریزی برای کاهش تماس نزدیک.

اما فلورس گفت که در نهایت پلیس نزدیک است-تماس حرفه ای و به عنوان اولین پاسخ دهندگان که اجتناب ناپذیر است. گروه او گفته است که در مورد به محدود کردن مورد نیاز آموزش.

کارآموزان نیز گفت: آنها باید اقدامات احتیاطی را فراتر از کلاس درس.

"از لحظه ای که شروع ما به آنها بگویید که شما نیاز به جداسازی. خود زندگی است که پلیس لس آنجلس و" فلورس گفت. "ما حتی دلسرد فرد در گروه مورد مطالعه. استفاده از زوم من به آنها بگویید. نمی شود که مرد در ساحل و یا خرید."

تبلیغات

فلورس گفت: هر کس در مرکز آموزش حمل ضد عفونی کننده دست و آن نیز در حال حاضر در اطراف تاسیسات این روز است. گروه شدت تمیز کردن در تاسیسات و ماه-مناسب تیم از پاک کننده ها فرستاده شد به Westchester تسهیلات پس از دو کلاس شیوع است.

برخی در گروه تعجب که چگونه نیروهای واکنش نشان می دهند به شیوع بیماری به ویژه با تمیز کردن جوخه های بیمار و همکلاسی.

""من با همه آنها را پس از بیماری و همه آنها آمد به محل کار و نشان داد تا آماده به پلیس. من واقعا تحت تاثیر قرار," او گفت:. "آنها یک شور و شوق به خدمت می کنند."

فلورس گفت: بیسوادی در ابتدا ترس آنها ممکن است از دست دادن مواضع خود را, اما این اداره و همکاران خود تاکید کرد آنها بخشی از پلیس لس آنجلس ،

تبلیغات

پلیس لس آنجلس تا کنون به حال 108 کارکنان تست مثبت برای ویروس. چهار فرماندهان اولین کسانی بودند که تست مثبت است. از کسانی که بیمار, 49 بهبود و بازگشت به کار در هفته های اخیر. یک افسر همچنان در بیمارستان بستری است.

در اورنج کانتی بخش کلانتر آکادمی شده است در یک مکث از مارس. کری براون یک سخنگوی وزارت گفت که این آژانس در حال حاضر تخمگذار زمینه را برای شروع جدید آکادمی کلاس ها در آینده نزدیک.

مایکل پارکر بازنشسته L. A. شهرستان کلانتر فرمانده که نظارت آژانس, آموزش گفت: آکادمی در حال حاضر به دنبال به مردم کمتر در کلاس به آنها اجازه می دهد به گسترش است که بیشتر نیاز مدرسان. او گفت: آکادمی کلاس ها ممکن است در حال حاضر جلوگیری از های مدرسان برای جلوگیری از پتانسیل گسترش از یک گروه به گروه.

"این بدان معناست که دست در پایان یک آکادمی و انجام آن را در خارج از آنجا که ما می دانیم آن را آسان تر در داخل خانه و سپس ماسک علاوه روال تست" پارکر گفت.

تبلیغات

پارکر گفت: وجود عقل به نگه داشتن آکادمی کلاس رفتن بلکه در انجام یک مکث به عنوان اورنج کانتی کلانتر بود.

"برخی از مکان ها فکر نمی کنم آنها تا به حال اطلاعات به ادامه و یا آنها کارکنان به تقسیم طبقات اجتماعی فاصله به طوری که آنها متوقف شد," او گفت:. "آژانس در حال حاضر احساس آنها باید اطلاعات کافی و درک بهتری از آموزش در یک بیماری همه گیر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب