لری Aubry, سیاه فعال آیکون و "پدرخوانده جنوب مرکزی لس آنجلس" می میرد

لری Aubry یک آیکون سیاه و سفید فعال لس آنجلس که شاهد سفید مقاومت به مدرسه ادغام و وات و 1992 شورش بدون از دست

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

لری Aubry یک آیکون سیاه و سفید فعال لس آنجلس که شاهد سفید مقاومت به مدرسه ادغام و وات و 1992 شورش بدون از دست دادن ایمان است که سخت کار می کنند و خشم خود را آشکار نژادی عدالت مرده است.

Aubry, 86, درگذشت مارس 16 بعد از یک بیماری کوتاه, نویسنده, Erin Aubry کاپلان یکی از پنج فرزند خود را گفت. یک نویسنده به عنوان به خوبی به عنوان یک فعال او تشکیل شده بیش از 1700 سخت هدف قرار دادن ستون بیش از 33 سال برای لس آنجلس نگهبان و در خدمت دو نظر در اینگلوود هیئت مدیره مدرسه.

اما این چند دهه خود را از اجتماعی و سیاسی و جامعه فعالیت در مورد مسائل از جمله سیاه و سفید, آموزش و پرورش, آموزش کار پلیس پاسخگویی نمایشگاه مسکن و پرداخت غرامت است که به شکل زندگی خود را. گروه او کمک یافت می شود و یا منجر به طول انجامید و اوایل دوران حقوق مدنی دهه 1960 به زندگی ماده و شامل طرفداران سیاه استراتژیک جایگزین که اخیرا مبارزه برای گسترش اجاره کنترل و سیاه و سفید جامعه روحانیت و نیروی کار داد که در کار مسکن و مدرسه منشور مسائل.

"زمانی که جوان بودم و پرسید: مامان من چه او گفت او رفت و به جلسات" گفت: Aubry کاپلان که یک کمک نویسنده به L. A. Times' نظر بخش است. "آن زمان در حالی که به درک آنچه که او انجام داد و به همین دلیل آن را بزرگتر از ما به عنوان یک خانواده است."

تبلیغات

Aubry مربی نسل از آمریکایی آفریقایی فعالان برخی از آنها رفت و به پیروزی منتخب ، اما او همچنین کمک به هدایت و حمایت از فعالان جوان که اعتقاد بر این است که رهبری رشد کرده بود راضی و بیش از حد انطباق به وضع موجود.

"لری بسیار پدرخوانده جنوب مرکزی لس آنجلس" گفت: Damien Goodmon بنیانگذار و مدیر اجرایی Crenshaw مترو ائتلاف "نه به این معنا که یک kingmaker اما به عنوان وجدان سیاه L. A."

Aubry کار می کرد از یک "unapologetically, سیاه, چشم انداز" -- کلمات خود را -- اما کمک کرد منجر به یک رنگین کمان فرهنگی collaboratives قبل از آنها بودند به نام آن. "هرگز یا/و یا برای او" Aubry کاپلان گفت. "وجود دارد بسیاری از ظرافت به او."

او دریغ نکنید برای تماس از متحدان سابق و فعلی او احساس رها کرده بود تعهد خود را به نمایندگی از جامعه سیاه و سفید بهترین منافع -- در زمان در یک تن قابل شنیدن در طول جلسات عمومی.

تبلیغات

"لری نمی دانم که چگونه به زمزمه گفت:" Melina عبدالله بنیانگذار سیاه زندگی مهم است. "او بگویید همه چیز را فقط به عنوان آن است و نبود او خجالتی در مورد آن. "

"پدر من همیشه می گفت:" من دوستان زیادی ندارد. من مسائل' " گفت: Aubry کاپلان. "کارت خود را بخوانید, 'لری Aubry ..., سیاه, مسائل,'" Goodmon خندید. "بود که کارت خود را!"

در ستون ها و مصاحبه های او گفت: بارها و بارها آن را "پایدار صالح خشم" از دهه 1960 به علاوه اقدام به تغییر شرایط اجتماعی. او هرگز از دست داده است که شور و شوق دوستان گفت.

متولد در New Orleans Aubry وارد لس آنجلس در سن 9 و به زودی در بر داشت که تبعیض نژادی در استخر و رستوران ها او را دنبال کرده بود اینجا. با نژادی مسکن پیمان افتادن مادر خود را به او منتقل از همه جفرسون بالا برای تقریبا تمام سفید فرمونت بالا چرا که او فکر آن را بهتر در مدرسه به او گفت: بار نویس استیو لوپز در سال 2005. Aubry گفت که او تبدیل به سنگ شد.

تبلیغات

"وجود دارد نشانه از جلو که گفت:" هیچ Niggers.' "Aubry گفت. "جامعه و دانش آموزان وجود دارد با آگهی ها و ... در زمینه های تار نوزادان حلق آویز در تمثال."

از منی که تجربه فعالیت خود را به دنیا آمد Aubry کاپلان گفت. "او بی تاب بود با ایده لس آنجلس خیلی روشن تر," او گفت:. در طول وات شورش او را تماشا پلیس شلیک غارتگران خارج از لوازم خانگی فروشگاه.

قدیمی جاز دست او ترومپت برای اولین بار حرفه ای و بعد غیررسمی. زبان ویژه مطرح در واکنش به رئیس جمهور تهمت Aubry کاپلان به یاد می آورد.

"او می خواهم بگو مرسی. که مرد است و فقط از راه خارج وجود دارد,', " او گفت:. "من فکر کردم که فقط کامل است."

تبلیغات

Aubry فارغ التحصیل از دانشگاه UCLA در روانشناسی و سپس شروع به برنامه کارشناسی ارشد در USC اما در سمت چپ و بدون در پایان به خیابان و شروع به کار.

"ریشه های چمن بود چیزی او" Aubry کاپلان گفت. "او نمی نشستن در اطراف و امامت."

او مشغول به کار در خدمات اجتماعی از جمله آزادی مشروط. روز خود را برای کار در 34 سال بود به عنوان مشاور به لس آنجلس روابط انسانی کمیسیون تشکیل شد تا به ترویج نژادهای مختلف پیشرفت پس از به اصطلاح "Zoot Suit شورش" 1944 که دیدم اوباش سفید مردان نظامی ضرب و شتم لاتینی ها در خیابان های لس آنجلس برای چند روز در حال اجرا است.

Larry Aubry

لری Aubry در خارج از جنوب کالیفرنیا کتابخانه در 61 و ورمونت. در سال 1965 Aubry, یک افسر عفو مشروط شاهد تیراندازی پلیس در غارتگران در سایت که در آن زمان بود لوازم خانگی فروشگاه. Aubry سال از ستون ها برای لس آنجلس نگهبان بخشی از کتابخانه مجموعه است.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

L. A. شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت: او با Aubry در مسائل مربوط به چهار دهه است. "او قابل توجه بود حضور" ریدلی-توماس گفت. "شما ممکن است نام او را همه جا حاضر."

Goodmon یاد بدون نگه می دارد-منع هیئت مدیره مدرسه در انتخابات است که در آن ریدلی-توماس و Aubry حمایت نامزد های مختلف. لفاظی تبدیل rowdy; ریدلی-توماس بود متهم به تلاش برای سرقت یک صندلی هیئت مدیره.

"روز بعد تصویر در این مقاله بود که از دو نفر از آنها خنده در مقابل هیئت مدیره مدرسه" گفت: Goodmon. "او بسیار جدی است اما او هم واقعا خنده دار است."

مولانا karey به صندلی از Africana Studies بخش در Cal State ساحل طولانی و خالق Kwanzaa جشن گفت که او اولین کار خود را با Aubry در فرصت های صنعتی مرکز ملی تلاش های آغاز شده در دهه 1960 به قطار شهری فقیر برای شغل خود را رنگ کرده بود آنها را تکذیب کرد. اخیرا آنها همکاری ریاست سیاه و سفید جامعه روحانیت و نیروی کار داد.

"به عنوان یک رهبر جامعه او را دیدم رهبری به عنوان یک اخلاقی حرفه و در عمل بر این اساس" karey به در بیانیه ای گفت در Aubry مرگ است.

تبلیغات

"لری Aubry نادر در یک شهرستان که در آن بحث از مسابقه بیش از حد-اغلب نگهبانی یا hedged," L. A. عضو شورای شهر Marqueece هریس-داوسون گفت: در Facebook پست اضافه کرد که Aubry یکی از مربیان.

Aubry سوگواری فرسایش سیاه وحدت پس از ادغام و گفت که آمریکایی های آفریقایی تبار به حال درونی سفید افراد فردگرا, سرمایه داری ارزش -- بدون منابع خود را. اما او هرگز عقب نشینی به بدبینی.

"او اغلب نا امید اما هرگز دلسرد گفت:" Aubry کاپلان. "به پایان او هنوز پیوستن به گروه و شروع شدند."

"او را دیدم آنچه که آزادی می تواند مانند نگاه کنید چه عدالت می تواند مانند نگاه و معتقد بود كه ما می تواند آن را" عبدالله گفت.

تبلیغات

در آخر خود را نگهبان ستون 13 ماه پیش Aubry mused "برخی ممکن است تعجب که چرا من توقف در حال حاضر, اما دیگران ممکن است تعجب که چگونه و چرا من نگه داشته و در رفتن،" او در جواب سوال خود را.

"من می گویند یک نوع وداع, برای سربازان واقعی هرگز واقعا ترک آنها فقط حرکت به سمت دیگر در میدان جنگ برای عدالت و زندگی خوب همه ما سزاوار و در نهایت رسیدن به از طریق وحدت و قدرت و اراده است."

در علاوه بر این به Aubry کاپلان او جان سالم به در با کودکان خود Arhomuz Aubry, کلی Cormier, کریس Aubry و هدر Aubry. یک بنای یادبود است که در حال حاضر به دلیل COVID-19 اپیدمی خاموش اما دوستان در حال برنامه ریزی یک ادای احترام.

'

تبلیغات

.
.

تبلیغاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن