Latinos تست مثبت برای coronavirus در قریب به اتفاق سطوح در سان فرانسیسکو بررسی

در طول چهار روز یک تیم از جامعه کارگران و داوطلبان با سان فرانسیسکو, لاتینی نیروی کار و متخصصان بیماری های عفو

توسط MORVARIDEASIA در 17 اردیبهشت 1399

در طول چهار روز یک تیم از جامعه کارگران و داوطلبان با سان فرانسیسکو, لاتینی نیروی کار و متخصصان بیماری های عفونی در دانشگاه سان فرانسیسکو آزمایش 4,160 ساکنان و کارگران برای رمان coronavirus در سرشماری دستگاه از شهرستان ماموریت منطقه.

آنها دریافتند که 2.1 درصد از کسانی که تست مثبت بودند; در عین حال این اطلاعات از این گروه جمعیتی است که بیشتر آشکار است.

در حالی که Latinos ساخته شده 44 درصد از کسانی که آزمایش آنها اختصاص بیش از 99 درصد از مثبت COVID-19 موارد است. بعلاوه 40 درصد از این آزمایش به دست آورده کمتر از 50000 دلار در هر سال است. که حساب برای نزدیک به 90 درصد از موارد مثبت.

بیش از نیمی از کسانی که تست که تست مثبت 53% — تا به حال هیچ نشانه ای از بیماری است.

تبلیغات

مطالعه انجام شده بین آوریل 25 و 28 — ارائه اطلاعات در مورد پناه در محل: برای کسانی که باید ترک خانه های خود به کار (حدود 57 درصد از کسانی که تست شده) آنها اختصاص 90 درصد از موارد مثبت در میان کارگران است. ماندن در منزل و محققان گفت: به نظر می رسید برای ایجاد یک تفاوت.

نتایج این مطالعه در حال حاضر منجر به تغییر سیاست در این شهرستان است.

هیلاری Ronan, district سرپرست برای منطقه گفت: او پیشنهاد قانونی که آدرس این یافته ها از جمله ارائه اتاق های هتل یا مکان های امن برای افرادی که تست مثبت جایگزین دستمزد برای کسانی که ممکن است کار از دست داده اند به دلیل مثبت پیدا کردن — صرف نظر از وضعیت مهاجرت — و مواد غذایی و دیگر ملزومات برای کسانی که نمی توانند ترک خانه برای دسترسی به کسانی که در مورد.

تبلیغات

این یک نمونه از یک "مطالعه علمی که منجر به همکاری نزدیک با جامعه" به ارائه تست در تعداد قابلتوجهی است که منجر به طور مستقیم به سیاست پیشنهادات و تغییرات, او گفت:.

 Volunteers and staff with UCSF work to move people through a coronavirus testing site for Mission residents at Cesar Chavez Elementary School in San Francisco.

داوطلبان و کارکنان با UCSF حرکت مردم از طریق یک coronavirus تست سایت برای ماموریت ساکنان در Cesar Chavez مدرسه ابتدایی در سان فرانسیسکو.

(جسیکا مسیحی / سان فرانسیسکو کرونیکل)

وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که سیاه پوست و لاتین ساکنان هستند که سخت ترین ضربه از coroanvirus.

سیاه پوست و لاتین در کالیفرنیا سنین 18 تا 64 در حال مرگ هستند بیشتر از COVID-19 نسبت به خود و همتایان نسبت به سهم خود از مردم یک بار تجزیه و تحلیل دولت در بخش بهداشت و درمان داده های انجام شده در اواخر ماه آوریل یافت.

تبلیغات

به تازگی منتشر شده در آمار تلفات از coronavirus نشان می دهد اختلافات عمیق در مردم شانس بقا که سقوط همراه نژادی و قومی خطوط. در این مورد اطلاعات نیز افترا عقل متعارف که سن اولیه عامل خطر برای مرگ.

زمانی که حسابداری برای هر گروه در صد از جمعیت سیاه پوستان و لاتین تبارها تحت 65 بالاتری از مرگ و میر بیش از حتی سیاه پوستان و لاتین. این روند به ویژه در میان کسانی که سن 18 تا 49 بار' تجزیه و تحلیل یافت.

مقدماتی نژادی اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی در کالیفرنیا و لس آنجلس در ماه گذشته Latinos نمی شد رو به هر نرخ بالاتر از عفونت و یا مرگ ناشی از ویروس است. اما کارشناسان هشدار داده است که کسانی که یافته شد به احتمال زیاد اریب توسط این واقعیت است که Latinos — کالیفرنیا بزرگترین گروه قومی — به طور معمول کمتر از دیگر میباشد. کارشناسان پیش بینی کرد که نرخ بالاتر خواهد ظهور یک بار کامل تر داده بیرون آمد.

تبلیغات

اولین محله در سطح اجمالی COVID-19 مرگ و میر در لس آنجلس نشان داد که مناطق فقیر در حال دیدن یک آستین ، تعداد مرگ و میر.

برخی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کم درآمد محلات مرکزی لس آنجلس یک بار تجزیه و تحلیل از شهرستان در بخش بهداشت و درمان داده ها سه شنبه منتشر شد نشان می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de