لورن Boebert در کمک به تهمت مبارزه دیوانگان "جعلی" Dem حملات

لورن Boebert شرکت صاحب تفنگ مشهور بورس کوره جدید سیاسی در کلرادو به عنوان یک نتیجه از او غیر منتظره اولیه پیرو

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

لورن Boebert شرکت صاحب تفنگ مشهور بورس کوره جدید سیاسی در کلرادو به عنوان یک نتیجه از او غیر منتظره اولیه پیروزی اسکات, Tipton, وقت آمریکا و نماینده دولت 3rd کنگره منطقه است که حرکت او به یک ماه نوامبر مسابقه در برابر دایان Mitsch بوش. و ساخته شده است که او یک هدف ترقی خواهان که میرم با برچسب Boebert به عنوان یک QAnon توطئه نظریه پرداز و شپشو رستوران با توجه به سه سال اتهامات که شامل اسهال خوني.

Boebert رد این تاکتیک به عنوان "جعلی حملات" توسط دموکرات کنگره کمیته کمپین. "من نه نقل مکان کرد و آنها را" او می گوید. "حریف من یک چپ سوسیالیستی است. او را به سمت چپ از حزب پلت فرم ، او بیش از حد شدید برای منطقه ما و من قصد ندارم به اجازه می دهد جعلی حملات از DCCC برای جلوگیری از من است."

خوشبختانه برای او Boebert مقدار زیادی از پشتیبانی از سایر چهارم. کلرادو حزب جمهوری خواه که رهبران آن بودند بی سر و صدا خشمگین هنگامی که او رفت و پس از Tipton در آنچه که تصور می شود امن اوباما در منطقه است که در حال حاضر محکم در گوشه او را به عنوان برخی از ساکنان کاخ سفید است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک گفت Boebert در پیروزی خود را توسط گوشی در روز پس از اولیه و ملاقات با او در فرد در ظاهر خود را در جولای 4, آتش بازی, پر زرق و برق در کوه راشمور.

حاصل گفتگو بودند "بسیار هیجان انگیز" Boebert به یاد می آورد. "او به من گفت که او تا به حال شده است به تماشای مسابقه از ابتدا و گفت:" من می دانستم که چیزی بزرگ اتفاق می افتد.' و من او را شخصا برای فداکاری او ساخته شده برای کشور ما است. او را گذاشته و آنقدر در این خط است که او را ندارد به من پیشنهاد شخصی من قدردانی به نمایندگی از کشور است."

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ "او گفت:" من استفاده می شود به یک بسیار خوب زندگی من مبارزه با این دیوانگان در هر روز است. اما در حال حاضر من شما را به مبارزه همراه با من است.'"

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

او را آماده برای این چالش است. "رای دهندگان ببینید من یک جنگنده. این فقط خدمات لب وقتی که من می گویند من قصد دارم به مبارزه برای مردم است. من انجام داده ام که به عنوان یک شهروند در حال حاضر. من به مبارزه در برابر ملی رای مردم را به مطمئن شوید که somoe مانند هیلاری کلینتون نمی تواند سرقت راه خود را به ریاست جمهوری" او یادداشت با اشاره به جمع و جور بین تعدادی از ایالات آمریکا از جمله کلرادو که متعهد شده اند به جایزه خود را در انتخابات رای به نامزد ریاست جمهوری که برنده در سراسر کشور رای مردم.

و در طول یک کلرادو تجمع های صوتی تفنگ-کنترل فعال و سپس رئیس جمهور نامزد "من ایستاده بود تا بتو o'rourke" او به یاد می آورد, "از آنجا که هیچ کس دیگری آن را انجام می دهند. من ایستاده بود تا برای آزادی آمریکایی و آن را تبدیل به یک ملی تجمع گریه برای ما متمم دوم."

کارکنان انتظار در بورس کوره باز-حمل سلاح گرم است. Boebert تایید می کند که اسلحه واقعی هستند و لود می شود.

علاوه بر این, او ادامه می دهد: "من ایستاده بود تا فرماندار پلیس و خود را خفه دستور اجرایی" با باز کردن بورس کوره قبل از ایالت محدودیت در رستوران ناهار خوری برداشته شد "از آنجا که از آنچه در آن انجام شد به کسب و کارهای کوچک در سراسر کلرادو. و که موجب شهرستان از تفنگ به حرکت. در حال حاضر ما پتیس ساخته شده بودند که در خارج از رستوران های این شهرستان به دلیل آنها را دیدم آنها می تواند کمک به بازگشایی کسب و کارهای کوچک. اعمال من ثابت به رای دهندگان در اینجا است که من برای مبارزه با آنها و من نمی مراقبت از آنچه که من باید برای قرار دادن بر روی خط به آن را انجام دهد."

جمهوری خواه نیروگاهی در کلرادو که ممکن است در ابتدا مشاهده Boebert به عنوان غیر ضروری در منابع به سرعت تغییر رشته پس از او جای کسی را گرفتن Tipton. او به یاد می آورد که "برخی از جمهوریخواهان صندلی که بیشتر به شدت در برابر من رسید از شب اولیه را به من بگویید من حمایت کامل خود را, و آنها که ارسال کمک ها و ایمیل های خود را به شهرستان احزاب گفتن آنها را به هیئت مدیره. آنها هیجان زده در مورد این مسابقه و پس سناتور کوری گاردنر. او می بیند شور و شوق و حرکت در پشت کمپین من و می بیند که به عنوان یک مثبت. من [کنگره] کن باک به طور کامل حمایت از من و ارتباط من با اعضا و ما نیز ملاقات با [همکار کنگره] داگ Lamborn و همسرش; آنها فوق العاده ای هستند. و من هم یک تماس از معاون رئیس جمهور مایک پنس از نیروی هوایی ،

این ارابه موسیقی-پریدن حس می کند. Boebert یک چهره در یک صحنه سیاسی فاقد آنها و داستان شخصی به نظر می رسد سفارشی ساخته شده برای امثال فاکس نیوز که در آن او به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک به طور منظم باید او پیروز در انتخابات ماه نوامبر که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و به همین ترتیب یا نه. اما او نیز در یک سطح جدید از موشکافی به عنوان کاملی از یک مقاله اخیر توسط The Daily Beast با عنوان "یک اجرا برای آن: QAnon-کنجکاو خانه نامزد به مشتریان اسهال است." این قطعه به نقل از اسناد و مدارک مربوط به یک قسمت از مسمومیت غذایی در تفنگ بازار مال فروشان در تاریخ 5 ژوئن سال 2017 که ترسیم شد به گوشت ارائه شده توسط دودخانه 1776 های قبلی Boebert کسب و کار است که در خدمت به عنوان یک منبع برای بورس کوره.

"مقصر اصلی پیدا شد به گوشت خوک لغزنده و کسانی که آنها را خوردند گزارش علائم از جمله خونین, اسهال, درد شکم, تهوع و لرز" گزیده ای خواند. "مقامات بهداشتی تعیین می شود که آلوده به گوشت خوک باعث شد توسط 'نامناسب ایمنی مواد غذایی شیوه های بدون مجوز مواد غذایی ارائه دهندگان.'"

در میان کسانی که در ایران داستان بود خار Boebert دموکراتیک رقیب که برچسب جمع آوری کمک های زمین "اجتناب از گوشت خوک لغزنده." اما Boebert استدلال می کند که حساب برگ از بسیاری از زمینه.

"من به عنوان خوانده شده نمی The Daily Beast, بنابراین من نمی دانم آنچه را که آنها در مورد من گفت:" او اجازه می دهد تا. "اما یک حادثه وجود دارد با دودخانه 1776 یک رستوران ها و بسیاری از کار تحقیقی به آن رفت. بسیاری از افرادی که بیمار نمی خوردن مواد غذایی ما وجود دارد و هرگز هر گونه جریمه و هیچ مجازات نسبت به خود ، من یکی که به نام وزارت بهداشت برای دیدن آنچه که قرار بود و من غذا هرگز تست شده و هیچ تست fairgrounds که در آن اتفاق افتاده است حتی اگر این نوع از چیزی که اتفاق می افتد در همه زمان ها که در آن حیوانات در حال حاضر است."

به هر صورت "من قصد دارم به تمرکز بر روی هر گونه حمله به من," او تاکید می کند. "این است و نه شخصی. من چه در این راه از دموکرات ها در حال گسترش کنترل خود در کلرادو و گسترش کنترل خود در ایالات متحده را من درک می کنم که — بنابراین من در اینجا به ایستادگی و دفاع از مردم در منطقه را از کنترل دولت. آنها می خواهند برای کنترل مردم در منطقه است و من قصد ندارم به اجازه دهید که اتفاق می افتد."

او اعتبار کارکنان در بورس کوره برای نگه داشتن چیزهای در حالی که او را برای مبارزه و ارتش داوطلب گرفتن کلمه مورد چشم انداز خود را, و, شوهر, Jayson برای ارائه حمایت خود را. "کریستی Noem فرماندار داکوتای جنوبی در زمان زمان برای صحبت و تشویق او" Boebert به یاد می آورد. "او گفت:" من درک فداکاری شما در این عنوان به خوبی و به مقدار بسیار زیادی از زمان خود را به مطمئن شوید که او تشویق می شد در مورد همه این است."

به عنوان Boebert آن قرار می دهد "من در این مبارزه برای آزادی و رفاه و من قصد دارم به کار پشتکار هر روز برای چهار ماه آینده. ما باید حمایت از عربستان تمام راه را از اینجا محلی برای شهرستان ما احزاب جمهوری خواه به رئیس جمهور ایالات متحده است. من هیجان زده و مفتخر به پشتیبانی بسیار است که رفتن به نگه داشتن ما در زمین بازی می رویم. ما معلوم شد بسیاری از رای دهندگان که معمولا نمی آمد در مقدماتی برای رای دادن و من انتظار دارم حتی بیشتر در ماه نوامبر به انجام چیزی مشابه به همین."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب