نشت در ایستگاه پمپاژ را تهدید می کند تامین آب برای هزاران نفر در ردلندس

هزاران نفر از ردلندس ساکنان بودن خواست برای کاهش مصرف آب و پر کردن ظروف و ظروف دیگر برای اورژانس استفاده به عن

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

هزاران نفر از ردلندس ساکنان بودن خواست برای کاهش مصرف آب و پر کردن ظروف و ظروف دیگر برای اورژانس استفاده به عنوان خدمه به کار تعمیر یک عمده نشت در این شهر سیستم اعلام کرد.

نشت بود که گزارش روز دوشنبه رخ داده است و در 16 اینچ خط انتقال در یک ایستگاه پمپاژ در نزدیکی فورد پارک می تواند نشت به اندازه 5 میلیون گالن آب در روز — ایجاد پتانسیل مشکلات فشار برای حدود 23,000 ساکنان شهرستان.

"مخازن آب پایین باقی می ماند با توجه به کاهش ذخیره آب در طول اصلی شکستن" مقامات نوشت: در بیانیه ای که صبح روز سه شنبه. "مشتریان خواسته می شود برای صرفه جویی در مصرف آب به کاهش فشار در سیستم, در حالی که تعمیرات ساخته شده است."

مقامات شهرستان گفت: تعمیرات می تواند چندین روز به تکمیل و توصیه ساکنان دوشنبه شب "برای ذخیره آب در ظروف و پر کردن وان برای تامین اضطراری آب تا اطلاع ثانوی."

تبلیغات

کیفیت آب شده است تحت تاثیر قرار و در عین حال اما به گفته مقامات جوش اعلامیه می تواند صادر شود اگر افت فشار بیش از حد است.

یک نقشه دقیق از منطقه آسیب دیده در اینجا در دسترس است. ساکنان همچنین می توانید بازدید cityofredlands.org و یا تماس بگیرید (909) 798-7687 برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب