لینک تخمگذار کردن نزدیک به 1000 دلیل استخدام رکود

نیویورک (AP) — LinkedIn تخمگذار کردن تقریبا 1000 کارکنان حدود 6 درصد از نیروی کار خود را در سطح جهانی با نرخ ب

توسط MORVARIDEASIA در 31 تیر 1399

نیویورک (AP) — LinkedIn تخمگذار کردن تقریبا 1000 کارکنان حدود 6 درصد از نیروی کار خود را در سطح جهانی با نرخ بیکاری در آمریکا بالای 13 درصد و اقتصاد ملی از اروپا و آسیا به آمریکا کاهش با توجه به همه گیر.

شیوع است مختل تجارت در سطح جهانی و بسته شدن هزاران نفر از کسب و کار در حالی که وادار کردن دیگران به کردند تعداد زیادی از کارکنان به عنوان آنها در انتظار بهبود. استخدام به طور چشمگیری کند شده. تعدادی از مردم درخواست کمک بیکاری باقی مانده است سرسختانه بالا در چند هفته گذشته نشانه آن است که بسیاری از کسب و کار هنوز هم ریختن شغل و تیرگی چشم انداز شغل. به طور کلی ایالات متحده نرخ بیکاری در ماه مه بود 13.3 درصد کاهش از 14.7 درصد در ماه آوریل با توجه به وزارت کار.

در یک توجه داشته باشید به کارکنان در شبکه های حرفه ای سایت, مدیر عامل شرکت رایان Roslansky گفت که این کار کاهش خواهد آمار فروش جهانی و کسب استعداد بخش های این شرکت است. او گفت: هیچ بیشتر اخراج برنامه ریزی شده است.

لینک کارکنان در ایالات متحده آمریکا را دریافت خواهد کرد حداقل 10 هفته از قطع پرداخت و یک سال از ادامه پوشش بهداشت و درمان از طریق کبرا. کسانی که در حال گذاشته شدن خود ادامه خواهد داد و در نقش خود را از طریق Aug. 21.

این شرکت که خصوصی است که در Sunnyvale, California.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن